1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Howard Shore: Lotr:ttt Complete Recordings

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od Cyric, 28. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Cyric

Cyric Novi Član

2. Nechrarh

Nechrarh Gost

Imam ti ja orginal toga.....ali nije ništa drukčiji nego običan box ( imam oba pa zato znam ) - samo je vanjska kutija drugačija

3. Cyric

Cyric Novi Član

Cekaj, otkuda ti? o.O

Imas box sa tri CD-a samo The Two Towers glazbe??? o.O

4. Midria

Midria Novi Član

cool, jer ja imam od prstenove druzine, isto tri cd-a. to je kao sva glazba koja je skladana i odsvirana, a u filmu je remixana i kracena.....

i u to vrijeme kada smo razgovarali na starom eydisu o FoTR-u, josh nije bilo TTT-a.

me want's it! :laugh:

5. Nechrarh

Nechrarh Gost

cool, jer ja imam od prstenove druzine, isto tri cd-a. to je kao sva glazba koja je skladana i odsvirana, a u filmu je remixana i kracena.....
    i u to vrijeme kada smo razgovarali na starom eydisu o FoTR-u, josh nije bilo TTT-a.
    me want's it! :laugh:

Ups, sorry zabrijao nešto....imam samo za prvi dio - zelena baršunasta kutija (vjerojatno isto ovo što i ti imaš ) i imam kao mjuzu koja je bila u filmu ( to je drugi box - tri cd-a + 20 covera za cd kutiju svaki sa drugim likom )...sorry my bad :laugh:

6. Cyric

Cyric Novi Član

7. Midria

Midria Novi Član

jao, Nech, tuci cemo te prvom prilikom! :laugh:

da li na forumu ima neka dobra dusha koja narucuje stvari preko amazona??? :laugh:

8. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

@Cyr
    LOL, a kad čas prije si ti postao i došat žicat ovamo? :laugh: :laugh:

9. Cyric

Cyric Novi Član

Aelis, ne blezgnjavi se. ;)

Nego, ja uspjesno skinuo 2/3 TTT EE svom svojom mukom... javim kada skinem pa da nabacimo trejdove... ^^

10. Midria

Midria Novi Član

moze^^

ja imam od FOTR-a ono sa svim snimljenim pjesmama....pa ako nekom treba.... :nice:

11. Cyric

Cyric Novi Član

Ugl. skinuo sam i fenomenalno je. Javljajte mi se na SMS (pitajte Aelis ili Swarosta za moj broj ukoliko ga nemate), i znajte da sam u krizi (i nemam praznih cd-a)... sigh. Nemam me bas ovdje etc... Cujemo se. Pozdrav!

12. White Horse

White Horse Novi Član

TTT complete recordings

evo torrent linka za download

edit: ima dosta seedera pa mi se skinuo za sat i pol :) i slušam ga i super je!!!!!!!!!!!!!!!!!

13. Midria

Midria Novi Član

Ugl. skinuo sam i fenomenalno je. Javljajte mi se na SMS (pitajte Aelis ili Swarosta za moj broj ukoliko ga nemate), i znajte da sam u krizi (i nemam praznih cd-a)... sigh. Nemam me bas ovdje etc... Cujemo se. Pozdrav!

Al meni se nece skinut....zasto? :laugh:

14. Vorpatril

Vorpatril Novi Član

imam prvi i drugi dio complete recordings-a. na jedno cd-u. mp3. bogomdano :belj: :belj: i to doslovno. mogu pokusati nabaviti kopiju. ja sam iz Osijeka.

15. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

ja imam neš sitno od tog, u fazi sam nabavljanja ostatka :cocky:

16. Freya

Freya goddess of eydis

imam prvi i drugi dio complete recordings-a. na jedno cd-u. mp3. bogomdano :laugh: :yeah: i to doslovno.

zapravo, trebao si reći: božicom dano!

bilo bi bliže istini! :spank:

17. Midria

Midria Novi Član

imam prvi i drugi dio complete recordings-a. na jedno cd-u. mp3. bogomdano :unsure: :dry: i to doslovno. mogu pokusati nabaviti kopiju. ja sam iz Osijeka.

ajd molim te! :blush:

18. Vorpatril

Vorpatril Novi Član

zapravo, trebao si reći: božicom dano!

bilo bi bliže istini! :w00t:

aha :yuk:

@Midria - PM

19. Aronys

Aronys Pleb

Hehe, ja skinuo onaj torrent complete recordingsa. Zauzima 327 MB u mp3 formatu. I moram priznati da je baš zakon! Samo što će mi račun za ovaj mkjesec doći prokleto veliki... :cry: no nema veze :nice: glavno da ja imam svu muziku iz TTT-a :roll:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu