1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Honorarni Poslovi

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Nea, 11. Veljača 2007..

1. Nea

Nea curica

Da li je itko od vas radio, ili zna nečija tuđa iskustva, neki posao preko neta, onako honorarno, ili one stvari kada pakuješ reklamni materijal u omotnice i šalješ? Tj. bilo kakav posao koji ne zahtjeva puno radno vrijeme i obavlja se od kuće? :smile: :smile: :lol:

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Web dizajn. Majka svih poslova kod kuće :smile:

3. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

4. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Poslovi tipa punjeje kuverti preko oglasnika ti je samo za budale, jer ti kakti moraš poslati njima neku lovu da te stave u rtegistar, odna ti pošalju kuverte, pa ih napuniš i pošalješ njima i nikad ih više ne čuješ ni ne vidiš.. Oprez sa time i takvim stvarima..

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Jednom sam zvala nekakav oglas koji se krio pod brojem 060 ili 061 (ne znam točno). Uglavnom, prespajali su me nekoliko puta i kad sam konačno dobila nekog tipa, pričali smo dobrih 15-ak min. Uzimao je sve moje podatke bla bla i reko da će mi se javiti kroz par dana. Naime, on mi se nikad nije javio, a kad je došao rač. starci su me skoro zatukli. Samo taj poziv su mi naplatili 90 kn!!!! E poludila sam! Fakat sam se opekla totalno. Od tada ne zovem zih više takve brojeve.
    Jednom su me isto pozvali na nekakav razgovor za posao di su mi ukratko objasnilki o čemu se radi i dogovorili za idući dan nekakav trening i rekli da "ulaznicu" moram platiti 70 Kn (!!!!)
    Naravno,nisam se pojavila!
    U oglasnicima ima stvarno svakavih budala i teško je skužiti koji oglas je pravi, a koji fejkani i di te mugu zaje...

6. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

A još je bolje kada nazoveš oglas pa ti ne žele preko telefona reći o čemu se radi nego moraš doći na razgovor, a ono neko govno :evil2:

7. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

gle za posao doma ćeš teško nać.al ja sam radio telefonske ankete,mjesec i pol,soma i petsto,stime da sam radio 4 h dnevno uz pauze od 15 min,za dva sata

8. Nea

Nea curica

Web dizajn. Majka svih poslova kod kuće :mmm:

:mmm: mislila sam na nas..noobove... :belj:

http://www.moj-posao.net/ ?

:sad: znam za to, ali uopće se tamo ne mogu snaći kako da nađem samo honorarne psolove... :sad:

Poslovi tipa punjeje kuverti preko oglasnika ti je samo za budale, jer ti kakti moraš poslati njima neku lovu da te stave u rtegistar, odna ti pošalju kuverte, pa ih napuniš i pošalješ njima i nikad ih više ne čuješ ni ne vidiš.. Oprez sa time i takvim stvarima..

Za to sam čula, ali nitko nije imao iskustva. Tnx. :mmm:

gle za posao doma ćeš teško nać.al ja sam radio telefonske ankete,mjesec i pol,soma i petsto,stime da sam radio 4 h dnevno uz pauze od 15 min,za dva sata

:belj: a kako si došao do toga posla? to mi se čini ok, a na kraju je i dobra lova ha?... je li možeš malo više napisati o tome? :mmm: pliz

9. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Erm beži od tih sranja tipa pošalji ti meni 50 kn za registraciju i materijale pa ćemo onda dalje ...

A ovo za anektiranje ... to je ok ... moja frendica na tome mejsečno diže oko 1000 kn i usput se zaj♥♥ava dobro ...

A di to nađeš ... hmm nebh znao njoj na faksu to ponude ...

A moja iskustva sa honorarnim poslovima su jaaaaaaaaako dobra ... radio sam godinu dana kod jednog tipa , servisiranje i prodaju kompova na crnjaka ... meni 10% od prometa išlo što je bilo sasvim pristojno :belj: sada nemam vremena ni za regularni posao kamoli još za honorarni :mmm:

10. Hitokiri

Hitokiri Novi Član

a kad si student alko je nac poso..barem u dbk...tj znas gdje ces ga trazit podjes u student servis..i kod njih trazis poso i oni ti ga nadju...^^ za odredjeni posttoak koji naplate poslodavcu

11. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

došao sam prek sestre,firma se zove PRizma,ima je u osjeku i zagrebu,radiš ankete za kog ti oni daju da radiš,jedini je bed kaj ti plaća kasni dva mjeseca,jer moraju sve tvoje ankete prebrojat,i poslat,seeker i ja smo to radili

12. Nea

Nea curica

:sad: pogledala sam sada tu firmu i da, ima samo sjedište u zg i os...hvala shade...

:dry: :dry: :nice: ne mogu vjerovati da na netu ne mogu pronaći niti jedan posao za rad kod kuće :onoz: :dry: :dry: HOĆU RADITI A NEMA POSLA...kako to može frustrirati i izazvati osjećaj bespomoćnosti... :dry: :dry: :cry: :cry:

13. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

A znaš šta, ako budeš tražila isključivo za rad kod kuće teško da ćeš naći nešto solidno i isplativo. Da ti se da malo šetati mogla bi honorarno raditi i ovo čim se ja bavim. Svoje radno vrijeme i radiš gdje hoćeš, a na kraju god dobiješ i povrat poraza koji moraš platiti kao honorarac.

14. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Isplati se držati instrukcije kod kuće.

Baš nedavno mi je frendica rekla kako drži instrukcije iz matemetike za 50kn po satu. :onoz:
    Mogla bi i ja to probati. :yeah:

15. Nea

Nea curica

A znaš šta, ako budeš tražila isključivo za rad kod kuće teško da ćeš naći nešto solidno i isplativo. Da ti se da malo šetati mogla bi honorarno raditi i ovo čim se ja bavim. Svoje radno vrijeme i radiš gdje hoćeš, a na kraju god dobiješ i povrat poraza koji moraš platiti kao honorarac.

Ali ne bih napustila svoj stalni posao, a nakon njegasam preumorna da idem i hodam negdje znaš...samo bih da dodatno nešt zaradim :cool:

Isplati se držati instrukcije kod kuće.

Baš nedavno mi je frendica rekla kako drži instrukcije iz matemetike za 50kn po satu. :onoz:
    Mogla bi i ja to probati. :cool:

:nice: mogla bih probati sa "kako se efikasno derati na djecu" instrukcijama :yeah:

16. Thaxll'ssyllia

:onoz:

Možeš probati raditi onaj nakit iz perlica i ostalih stvarčica.

Radiš to kod kuće i kako čujem dobro se na njima može zaraditi. Samo treba biti originalan i imati mašte. :yeah:

17. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

došao sam prek sestre,firma se zove PRizma,ima je u osjeku i zagrebu,radiš ankete za kog ti oni daju da radiš,jedini je bed kaj ti plaća kasni dva mjeseca,jer moraju sve tvoje ankete prebrojat,i poslat,seeker i ja smo to radili

Di si radio, u OS ili ZG-u? Ja sam jedno vrijeme radila u zg-u u prizmi i ok je bilo,samo je bed kad ti nasred ankete lik poklopi i automatski ti se poništava anketa. I mislim da se ankete premalo plaćaju,sad ovisno koje radiš. 7 kn za 1 omni (brijem da se to tak zove,ak se dobro sjećam) je fakat premalo,a anketa traje barem 20 min.

18. Nea

Nea curica

:onoz:

Možeš probati raditi onaj nakit iz perlica i ostalih stvarčica.

Radiš to kod kuće i kako čujem dobro se na njima može zaraditi. Samo treba biti originalan i imati mašte. :yeah:

:cool: a gdje da saznam nešto o tome?

Di si radio, u OS ili ZG-u? Ja sam jedno vrijeme radila u zg-u u prizmi i ok je bilo,samo je bed kad ti nasred ankete lik poklopi i automatski ti se poništava anketa. I mislim da se ankete premalo plaćaju,sad ovisno koje radiš. 7 kn za 1 omni (brijem da se to tak zove,ak se dobro sjećam) je fakat premalo,a anketa traje barem 20 min.

1 kn je više od 0 kn...tako da ako je honorarno nema slabo plaćenog po meni :nice:

19. Thaxll'ssyllia

Nađe se u oglasima. Samo moraš paziti jer ima onih koji traže neke novce unaprijed. :dry:

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Treba zvat penziće jer će rijetko tko 20 minuta imat za nešt što ga ne zanima. Ja ne poklopit ali ono... ne hvala.

Podijelite ovu stranicu