1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Hobit

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ivanhoe, 23. Siječanj 2007..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Sranja je moralo bit i kaže net.hr da ode Gandalf skupa sa Jacksonom, j♥♥ale ih pare -.-'

2. Nea

Nea curica

:laugh: a da staviš riječ dvije više u objašnjenje :cocky:

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

4. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

citao sam hobita, ful dobra knjiga.. al mi je zao sto nisam gospodara procitao sve dijelove.. procitah prvi dio do pola i onda sam gledao film (zapravo sva 3 nastavka sam progutao u jednom danu lol) pa mi je film spoilao knjigu :cocky:

..a ekranizaciju hobita zeljno ocekujem.. mogao bi bit uspjesan ko i lotr serijal, mozda cak i vise..

5. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Hobbit će biti uspješan ako se posla prihvati Piter Đekson ...

Odlaskom Sir Iana McKellena se previše toga izgubilo jer mislim da nitijedan glumac trenutno se nemože toliko brzo uhodati u ulogu ...
    A i rulja je navikla na Gandalfovu pojavu pa bi sada pojavljivanje nekog novog moglo izazvati kontraproduktivnu reakciju .

Uglavnom we shall zee

6. Anack

Anack Novi Član

citao sam hobita, ful dobra knjiga.. al mi je zao sto nisam gospodara procitao sve dijelove.. procitah prvi dio do pola i onda sam gledao film (zapravo sva 3 nastavka sam progutao u jednom danu lol) pa mi je film spoilao knjigu :sheep:

..a ekranizaciju hobita zeljno ocekujem.. mogao bi bit uspjesan ko i lotr serijal, mozda cak i vise..

Covjece, to moras procitati. To sto si gledao film nije nikakva isprika.

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

probably right :sheep: .. kad uhvatim malo vremena bum procital..

8. abominacije

abominacije (/:=D

po meni bi rade sherbedzhija bio predobar gandalf... s ruskim naglaskom... :)))))

9. Sammael

Sammael Knjižničar

http://www.net.hr/filmtv/page/2007/01/23/0171006.html
    mislim da o ovom priča...
    jacksonu je cilj odužiti priču i stvarati probleme new linu dok im ne isteknu prava, a onda snimiti film za onog tko otkupi prava
    Ak to stvarno radi onda je djubre da vece nemoze bit. Pet godina je pokusavo prodat LOTR. Niko nije htio i svi su htjeli jedan film. On skratio na dva filma a u New Line su mu rekli tri, i dali mu odrjesene ruke.
    I sad njih idea za***avat

10. opa, ovo je naglavačke drugo od onog što sam ja čitao na Đexonovom 'the basterds have landed' siteu.
    http://tbhl.theonering.net/
    Po njemu, od njega se tražilo da neku sudsku stvar razriješe tako da će Jackson bezuvjetno pristati na Hobita, što je njemu neprihvatljivo, jer je on kreativac a ne j♥♥eni biznismen. U svjetlu ovog što sam sad pročitao na net.hr-u, prije bih rekao da se radilo o potplaćivanju kuće Wingnut, a ne PJa osobno. Uočite ovu neodređenu izjavu "nepravedno raspodijeljen profit od filma". a iza toga se navodi zarada samog Jacksona, što sve skupa izgleda kao da njemu nije dosta.. no to uopće ne mora značiti da je to slučaj! ne pasite te vijesti ko ovce, pobogu...

Naravno da će svatko imati svoju verziju priče, no kakve su šanse da realno stanje stvari ikada izađe na vidjelo? Novinarima je do vijesti, do senzacija.. a ne do vječnih istina. Jednako će bombastično biti objavljene i izjave NewLine-ovaca, i Lotr-ekipe kako daje podršku Jacksonu, a ja se osobno ograđujem od svega toga, iako sam privatno malo više na Pjevoj strani. Realna je mogućnost doduše i to, da su i on i McKellen od previše para popizdili, no ovo mi je već ofucano, kada se god pograbi neki studio sa nekim režiserom ili glumcem ili čimveć, studio rutinski optuži drugu stranu za pohlepu. Tako da ostajem rezerviran.

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Novosti na net.hr zgleda da Jacksonov plan neće uspijet :)

Redatelj uspješne trilogije Spiderman Sam Raimi vrlo će vjerojatno zasjesti za kormilo iduće Tolkienove ekranizacije, Hobita.

Dok New Line Cinema još kratko vrijeme drži prava na ekranizaciju Tolkienovih djela, Peter Jackson štrika u nadi da će ona isteći prije nego li se krene sa snimanjem novog blockbustera.

Naime, zbog spora s New Lineom, Jackson je prošle godine skinut s projekta, no time si filmski studio, s kojim je napravio megauspješnog Gospodara prstenova, nije učinio uslugu jer je dostojnu zamjenu gotovo nemoguće pronaći.

Mjesece šuškanja o novom nasljedniku konačno je, iako neizravno, potvrdio Raimi:

12. genesis

genesis Novi Član

citao sam hobita, ful dobra knjiga.. al mi je zao sto nisam gospodara procitao sve dijelove.. procitah prvi dio do pola i onda sam gledao film (zapravo sva 3 nastavka sam progutao u jednom danu lol) pa mi je film spoilao knjigu :devil2:

Procitaj knjige, filmovi su zak♥♥♥c

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da filmovi su dobri, ali to je ono čisti hollywood. Onaj tko nije pročitao knjigu nema pojma o atmosferi Međuzemlja.

14. Sin

Sin Paladin of Eydis

Pizda im materina hollywoodska.... j♥♥ote ne mogu se dogovoriti oko j♥♥enog filma... iskreno žao mi je što Jackson i Sir Ian neće biti zbog činjenice da su uhodana ekipa i da su (iako hollywood ima prste u tome) veoma dobro odradili LOTR...

Ali koliko se meni čini... tog filma neće ni bit... ili ako bude biti će blagi užas, naravno zato što će likovi zbog love žurit da nešto naprave u sekundi i onda će sve otić u pm. (u private mail! :devil2: )

No nije mi jasna jedna mala, sitna cinjenica??? Kojeg vraga su isli raditi LOTR bez Hobita???? Mislim nije to Sillmarillion da se dogadao tisucu godina prije, to je uvod u radnju LOTR-a!!!

15. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

hobiti su trebali biti ispred gospodara, ovako fali jedan dio priče....

16. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

nefali jer je sve objasnjeno u fellowshipu,filmu dakako.a sto se holivudske gamadi tice neki si nabe nesto u guzicu i vrate nam pitera i sir iana jerbo bez njih Hobit nebu bio dobar

17. Elvenstar

Elvenstar missing

Najnovije vijesti iz L.A. timesa, 10. 8. 2007. :

Eager to move ahead with "The Hobbit," New Line has quietly been trying to mend fences with "Rings" filmmaker Peter Jackson, who has sued the company over his share of profits from the first "Rings" films. When asked if it was true that company insiders had been in talks with Jackson's reps, Shaye replied, "Yes, that's a fair statement. Notwithstanding our personal quarrels, I really respect and admire Peter and would love for him to be creatively involved in some way in 'The Hobbit.' "

http://www.latimes.com/entertainment/news/...e-entertainment

Možda na kraju ipak nešto bude od svega toga :lol:

Peter Jackson već čita Hobita :lol:

18. Sammael

Sammael Knjižničar

Iskreno ja bi radije Sama Raimi-a za kormilom.
    Covjek je golemi fan tolkiena, individualac, i vizualni genije.
    A nece dat svojoj zeni da mjenja djelove koji joj se ne svidjaju. (ako vas zanima zasto je Boromirov i Faramirov stari ispao staro zlo djubre koje se prezderava dok narod gladuje, ako vas zanima zasto je ispalo da Gondor ima manju vojsku od rohana i da su nesposobni, ispada da se PJovj zeni ne svidja Gondor, i da je mislila da je tako bolje)
    meh na to, radije nekoga ko ce snimit genijalan film bez da mjenja pricu do bola.

19. Cerethien

Cerethien Novi Član

ma meni to ful nije uredu,j♥♥ale ih pare!
    pa remek-djelo ej u pitanju,JA BI PRODUCIRAO BEZUVJETNO... :happy2:
    I neka na kraju filma stavi svoj ziro racun,i neka mu svaki fan plati 1 kn,da vrati taj dug,ako mu je toliko stalo.
    MIslim ono...Da sad radit zbrku oko toga....Tako mogu samo upropastiti film,u sta uopce ne sumljam ako p.j ne bude rezisirao,jer idu i gafo i bilbo s niim.=(

20. genesis

genesis Novi Član

Jackson je idiot koji je upropastio LOTR, sva sreca da je otisao

Podijelite ovu stranicu