1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Hitno! Lektira...

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od Midria, 10. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Midria

Midria Novi Član

Treba mi hitno ova lektira, napisana ali ne i prepisana s interneta, ako itko ima za poslat/posudit, jer treba mi burazu do kraja tjedna, a nesmije prepisat s interneta.

hvala na bilokakvoj pomoci :tired:

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Erm, koja lektira?

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

pa piše ti...Kroz pustinju i prašumu...

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A lol :tired:

Ne obracam pozornost na naslove topica previse :onoz:

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

e koji si n00b :onoz:

:tired:

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E i da, knjiga je smece :lol:

7. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

totalno...brijem da sam to cak cito...ili ne...

spammamo bezveze....mislit ce midrija da znamo sve o knjizi :lol:

8. Midria

Midria Novi Član

Midria(bez j, dremora) ce vas osobno zadavit zbog ovog :lol:

9. Si ti primila moj pm za ovo, Midria bez j:))?

10. Midria

Midria Novi Član

Si ti primila moj pm za ovo, Midria bez j:))?

jesam, sutra ti odgovorim.

11. Midria

Midria Novi Član

Dakle:

Naslov djela: (doh :onoz:)
    Mjesto i vrijeme radnje:
    Kratak sadržaj:
    Likovi: a) glavni + o svakom nesto
    b) sporedni => samo nabrojati
    Pouka iz djela: (pisca naučiti ne kopirati Balzaca...sala^^)

hvala Stream!

12. Midria

Midria Novi Član

stream, jel ce bit sta? :lol:

13. naravno>^v^<
    fora mi je čitati ovo nakon toliko vremena..

14. abominacije

abominacije (/:=D

Treba mi hitno ova lektira, napisana ali ne i prepisana s interneta, ako itko ima za poslat/posudit, jer treba mi burazu do kraja tjedna, a nesmije prepisat s interneta.
    hvala na bilokakvoj pomoci :smile:

brat ti je imao tjedan dana da prochita knjigu... zashto nije? radish mu jednu veliku medvjedju uslugu umjesto njega trazhechi lektiru na internetu. ogromnu dapache. a i meni je bila izvrsna knjiga.

15. Midria

Midria Novi Član

brat ti je imao tjedan dana da prochita knjigu... zashto nije? radish mu jednu veliku medvjedju uslugu umjesto njega trazhechi lektiru na internetu. ogromnu dapache. a i meni je bila izvrsna knjiga.

Brat mi ima 12 godina, ima disleksiju i nije u tri tjedna sposoban procitat lektiru od nekoliko stotina stranica. Da, mozda mu radim jednu medvjedju uslugu, ali to je zato da ne dobi jedan jer je citao četiri stranice u pola sata. A sto se kvalitete knjige tice, ukusi su razliciti.

Ispricavam se sto nisam napisala na pocetku zasto to tocno radim.

16. abominacije

abominacije (/:=D

eh, sad. zhao mi je na u ovom sluchaju pretjeranoj reakciji.

no, zar nije bratova uchiteljica/profesorica obavijeshtena o njegovom problemu? kakva bi to pedagoshki nastrojena osoba mogla dati disleksichnom pojedincu jedinicu zbog toga shto nije u roku prochitao knjigu?

17. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ne bi vjerovao, ali u toj skoli profesori jedva da imaju ikakvog razumijevanja prema ucenicima, samo provode svoj rezim bez obzira na to da li pojedini ucenici imaju problema s pracenjem nastave i ispunjavanjem njihovih zahtjeva, svaka cast iznimkama

18. Midria

Midria Novi Član

eh, sad. zhao mi je na u ovom sluchaju pretjeranoj reakciji.

no, zar nije bratova uchiteljica/profesorica obavijeshtena o njegovom problemu? kakva bi to pedagoshki nastrojena osoba mogla dati disleksichnom pojedincu jedinicu zbog toga shto nije u roku prochitao knjigu?

Nije opce stvar njega ko disleksicara, jer, nije to onaj kriticni oblik. Imao je tih problema prva dva-tri razreda, no sada puno manje. jednostavno sporo cita, a sto se koncentracije cesto mu pada. Ako se mene pita cijela ta stvar sa knosom nije bash normalna, no nema veze....

jednostavno je to tako + pripada u onu veliku skupinu ljudi kji bi radje ruku odrezali nego nesto svojevoljno isli citati.

ide u sesti razred.

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Mislim to je kriminal sto deci u 6. razredu daju takve knjige.

20. moram se složiti.. pregolemo je to štivo za lektiru. evo pogovor mog izdanja sažima sve bitno za lektiru na 2 stranice, i pritom izbacuje 70 posto materijala jer iako kao dio priče funkcioniraju besprijekorno, naprosto niu bitni za jednu osnovnoškolsku lektiru. kad bi se pak išlo lektirno obraditi svu građu, to bi od šestoškolca tražilo 2 mjeseca. j♥♥ote pa ne može 12godišnjak kao studenti sjediti satima i štrebati neki predmet ili pisati maratonske lektire :ninja:
    knjiga je odlična za pročitati, na onaj način na koji se čita Gospodar. Ali lektira... bože sačuvaj.

btw malo mi je posao usporilo kupovanje stolnog World of Warcrafta, ali ništa strašno.. ako ne bude gotovo danas, sutra će sigurno biti :laugh:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu