1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Him

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Leviathan, 12. Travanj 2007..

?

Rock, metal, nešto treće

1. Rock

0 glas/ova
    0.0%
  2. Metal

0 glas/ova
    0.0%
  3. Nešto treće

0 glas/ova
    0.0%
  1. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

O HIM-u i da se shadowu ne izliže delete......

prvo neka se izjasne jeli metal ili rock, molim obrazloženje, i onda će mo jeli ono Gotic, Love, ili što već.....

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ajd ovak onda.

navedi mi josh jedan bend koji spada u "love metal"?

sisters of mercy nije, a ni 69 eyes. :P

a ni darkness... :laugh:

zaboravio si symphonic metal blasphemeru!!! i trash metal i josh neke u listi...

mda, kaj je hard metal? znam hard rock :)

dead metal? mislish death metal? :)))

pop metal? to ono kad umixaju korn i britney spears u jednu pjesmu? cuo sam to negdje :)))))

mda...

josh jedna stvar

quote wikipedia:

HIM is a band from Finland formed in 1991 by vocalist Ville Hermanni Valo, guitarist Mikko Viljami Lindström, and bassist Mikko Henrik Julius Paananen.[1] They have released five full length albums to date. The band was originally called His Infernal Majesty, but they soon changed this to simply HIM. (see below). As of 2006, they are the first and only Finnish rock band to sell Gold in the United States.

kk?

k ^^

3. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

ali Ville je rekao da je to love metal, i to stoji prije rocka i oni su unikat

I Lemmy ( Motorhead ) kaže da su oni čisti rock , ali i kritika i publika kažu da su heavy metal ... Kome da vjerujemo ?

4. Psychaki

Psychaki Gost

hevi. haha.

možda je to po nekoj novoj klasifikaciji. ono, ne klasična podijela na podžanrove nego kao love i hate metal. oni i cmizdravci su love, sve ostalo, pogotovo black , grind, death su hate metal :wtf:

5. Danci

Danci Aktivan Član

isusati :devil2:

Jarlaxle mi je pričo o ovom i nisam mu vjerovala :think:

koji crni love metal :think:

kao osoba koja sluša HIM mogu reći da to NE postoji, tj, to je samo Villeova fora, a ne neka nova (unikatna) klasifikacija metala :lol:

6. Aronys

Aronys Pleb

Pa, zasad rezultati pokazuju da je definitivno rock. Znači, ne može nikako biti taj tvoj love metal (jer ta podgrupa ne postoji).

7. Sherpa

Sherpa Legenda

To sto Vile voli metal :devil2: ne znaci da je to onda Love metal :think:, ja koji to ne slusam to mogu reci :think:

8. Aronys

Aronys Pleb

Fak! Netko pokvari 100 postotne glasove da je to rock... :devil2:

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Vjerojatno ja... Jer ja njega brojim pod death metal, da obrazlozim... Uzmem metal i opalim Vilea po glavi (jer on mi je fakin antipatican) te je mrtav = death metal... :devil2:

(bez uvrede svima koji slusaju him no meni Vile fakat ide na zivce)

10. Aronys

Aronys Pleb

:think: dobra definicija death metala :devil2:

11. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

istina, istina... mogao bi to i death biti... i to ne samo zbog onog što je sherpa rekao, nego, kolko si je već ljudi prerezalo žile slušajući to... to mora biti death metal... :devil2:

12. Danci

Danci Aktivan Član

zahebi buraz :devil2: :think: :think:

svi ste vi u krivu :dry:

iliti ga, nemate pojima :lol:

HIM je emo metal :lol:

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Zapravo Him je Emo black goth folk love death power metal jer vile to moze napraviti ako zbilja zeli :devil2:

14. kalthir

kalthir woof woof

pop.
    i win.

15. Danci

Danci Aktivan Član

ne zaboravi i doom :think:

Ville može sve :devil2:

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Ma nabrojao bi ja sve podvrste metala no samo ove znam :think: naravno emo i love su mi nekako najčr00 :devil2:

17. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Čru emo pop ak se mene pita^^

18. Sin

Sin Paladin of Eydis

Dobro ljudi jeste li vi normalni postoje četiri vrste metala : heavy, black, thrash i death... ovi svi ostali nazivi su cisto podgrupe ove četiri osnovne i time su nebitne (takodjer i bendovi se vole preseravati kako su izmislili nesto novo)... him ne spada ni u jednu, ne spada čak ni u podgrupu, a o love metalu necu komentirati, to je sprd... iskreno bih ih stavio u rock, ali ovaj novovalni tipa Korn, Britney Spears, Deftones, Justin Timberlake i slicni... znaci neki pop rock...

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

potpisujem Sina. HIM spada u rock. kenjkavi, cmizdravi i Emo, ali još uvijek rock. trebaju promijenu imiđa. ASAP.
    :love:

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

mislim da je HIM nest najblize finskom turbo-folku, samo sto ne pjeva ceca, nego ville vallo :whistle:

Podijelite ovu stranicu