1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Heroji

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Dremora, 23. Siječanj 2007..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Tko su vaši heroji? Roditelji? Neke poznate ličnosti? Bliske osobe? Vi sami?

Što treba biti da bi se postao jedan po vama? Hrabrost? Dobrotu? Nesebičnost? Nešto treće što vi smatrate vrijednim? Što?

Slucajno sam ovo nasao na youtubeu, iako nije junak za neke...za neke je bio, a i za mene...jedan od razloga zašto sam zavolio ovaj sport, iako ga mnogi smatraju dosadnim...tada sigurno nije bio dok je on bio ziv...

A tribute to a fallen hero

Last Lap (Zadnji krug)

Kako je majstor to radio :)

Eto ovo sam izdvojio kao nešto što meni znači...inače smatram svojim pravim herojima svoje roditelje i prijatelje te one koji svojom nesebičnošću pokušavaju učinit život bolji sebi i drugima... :yeah:

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ne znam bas. tip koji se vozika u formuli i ima gomilu para te uslijed zaj♥♥a pogine mi ne spada u definiciju heroja. heroj je za mene netko tko cini dobro za ljude. on je samo cinio to da je bio svjetski slavan i odurno bogat. nije to lose, no ne definira ga kao heroja. ja osobno nemam heroja. jer heroji su ljudi u koje se ugledas, cije osobine pokusavas slijediti. ako sam dobro shvatio definiciju heroja, onda je to to. i da, nemam heroja jer sam se vise puta uvjerio kako ti se netko cini savrsen kao osoba, samo da bi nakon nekog vremena otkrio da je jednako prizeman i ne-heroj kao i svi ostali. na svijetu ne postoje heroji, postoje samo ljudi u nespecificnim situacijama koji se pokazu ok na tih par minuta. sve ostalo je iluzija, i stovanje tzv "zlatnog teleta"...naravno bez religijske konotacije.

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Vjerojatno ste već čuli priču o samohranom ocu dvoje djece koji je primjetivši čovjeka na tračnicama podzemne željeznice priskočio u pomoć.
    Zaletio se i izvukao tipa prije nego ih je tramvaj oboje pokupio.
    To je heroj. Čovjek koji činom čiste nesebičnosti i dobrote uzima rizik u kojem ima puno više za izgubiti nego dobiti, a sve kako bi spasio potpunog stranca.

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

o tome i govorim. covjek koji ce u pojedinoj atipicnoj situaciji se pokazati nekim nesebicnim cinom, no cim to prodje, jednak je kao i svi drugi.

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ye ja sam ovo naveo kao nekakvog sportskog uzora...mnogi su ljudi ipak u njemu vidli heroja i radi njega zapoceli karijere, a vecini je on najveci heroj u tom sportu...tak da ipak nije to tak bzzee

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Vjerojatno ste već čuli priču o samohranom ocu dvoje djece koji je primjetivši čovjeka na tračnicama podzemne željeznice priskočio u pomoć.
    Zaletio se i izvukao tipa prije nego ih je tramvaj oboje pokupio.
    To je heroj. Čovjek koji činom čiste nesebičnosti i dobrote uzima rizik u kojem ima puno više za izgubiti nego dobiti, a sve kako bi spasio potpunog stranca.
    Da cuo sam i tip je to napravio kako njegove kceri nebi vidjele covjeka kako umire, takvome skidam kapu.

7. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Hmmm iskreno ...sad ćete me popljuvati , Ok tip je stvarno napravio fenomenalnu stvar ...ali po meni je prvoklasni kreten ... kao prvo samohrani je otac dvoje djece ...šta da se zaj♥♥o šta bi bilo s tom djecom ...u dom ?
    Drugo napravio je to da njegove kćeri ne gledaju kako čovjek umire ...a šta da se okliznuo ili nešto onda bi gledale kak im tata umire ...

Ne on po meni nije heroj ...nego brzopotezni idiot ...

Heroji ...hmm davno je prošlo vrijeme heroja ...danas ne bih mogao izdvojiti nikoga kao heroja ...osim možda one ljude koji su 90-te krenuli goloruki bez ikakve pomoći i bez nade ali sa željom da se omogući njihovoj djeci novi i stabilniji život ...

Nažalost nisu znali da sudjeluju samo u igricama bez granica ...

Nema danas više heroja ..davno je izumrla ta vrsta ..

Uzori su nešto drugo :yeah:

8. Elvenstar

Elvenstar missing

9. Sammael

Sammael Knjižničar

Heroji su oni koji se ne itaju za posljedice nego rade ono sto se ostali ne usude, ili su prepametni da to ucine.
    Heroji jesu brzopotezni idijoti koji uspiju.

10. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ne nego su to i dalje brzopotezni idioti koji ne razmišlaju o posljedicama koje je njihov čin mogao proizvesti ...

A što se tiče onog oca ... za mene ni on nije heroj ..nego samo otac koji bi dao sve za svoje dijete ...

Heroji ne postoje ...davno su prošla ta vremena :evil2:

11. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

12. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja smatram da je heroj Ahila
    On je sa znanjem da ce umrijeti otisao u Troju gdje je i umro
    Ali je prije toga ubio dosta ljudi i neprijateljevom ocu rekao da se nije borio protiv boljeg borca

To je za mene heroj
    Kada se mozes diviti svojem neprijatelju i to mu reci u oci :think: :smile:

13. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Jednako tako je i Hektor heroj . Znao je da će Troja pasti , ali ipak se bori da padne kako treba ! Slavno ... Časno !

14. abominacije

abominacije (/:=D

Ja smatram da je heroj Ahila
    On je sa znanjem da ce umrijeti otisao u Troju gdje je i umro
    Ali je prije toga ubio dosta ljudi i neprijateljevom ocu rekao da se nije borio protiv boljeg borca

To je za mene heroj
    Kada se mozes diviti svojem neprijatelju i to mu reci u oci :think: :smile:

ahilej

15. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

mda.. pa jel vi znate kad je Ahilej zivio!?.. nemoze se dokazat ni da je troja postojala a kamoli nest drugo.. mitovi i legende.. prenose se s "koljena na koljeno", s oca na sina i svakom generacijom sve veca mogucnost da se neki "misinformation" zalomio.. po tom i crvenkapica moze bit legenda :think:

16. Anack

Anack Novi Član

nemoze se dokazat ni da je troja postojala a kamoli nest drugo..
    A jel?

17. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

18. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Nisam uspila shvatiti bit ovog posta :thanks:

19. abominacije

abominacije (/:=D

suptilno je dao do znanja da raspolazhe sa superiornom znanstvenom spoznajom, no komichnost same slike je potencirana time shto njom daje do znanja gore navedeno, shto bi lezhernog chitaoca trebalo navesti na ozbiljno razmishljanje i uz shegu ga poduchiti svim radostima spoznaje putem suptilnosti.

20. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Kao i uvijek detaljan , brain ! :love: :cool:

Podijelite ovu stranicu