1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Heroji Moći I Magije

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Uniq, 31. Listopad 2006..

?

Najdraži grad u HoMMu?

1. Castle

0 glas/ova
    0.0%
  2. Rampart

25.0%
  3. Tower

12.5%
  4. Inferno

0 glas/ova
    0.0%
  5. Necropolis

25.0%
  6. Dungeon

18.8%
  7. Stronghold

18.8%
  8. Fortress

0 glas/ova
    0.0%
  9. Conflux

0 glas/ova
    0.0%
  1. Uniq

Uniq Novi Član

Koji vam je nastavak najbolji i zasto ?
    Osobno prva tri su naj, 4 je bila uzasno losa ali 5 napokon vraca velikana medju velike !
    Cekamo 6 nastavak ! :evil2: :cool: :cool:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Jedinica - Fora
    Dvojka - Najbolji dio serijala jer sam ga pune dvije godine igrao jer je to bila jedan od dvije igre koju je moj komp mogao vrtjeti
    Trojka - Legendarno
    Cetvorka - Igrivno no ispod mog homm prosjeka
    Petica - j♥♥eNO, a za 15 dana i ekspanzija izlazi

(btw zake nisi stavio anketu?)

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Trojka je daleko najbolja, a iza nje petica. Još nisam igrao peticu u multiplayeru, tak da se taj ranking mozda promijeni jos... u petici me uzasno zivcira jaaaako dugo vrijeme komp. turnova.

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Trojka je daleko najbolja, a iza nje petica. Još nisam igrao peticu u multiplayeru, tak da se taj ranking mozda promijeni jos... u petici me uzasno zivcira jaaaako dugo vrijeme komp. turnova.

aye! harr harr harr! :unsure:

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

trojka rula, 5-ica je iza nje, 2 je bila super, No1 je isto oke, ČETVORKA-no comment :unsure:

6. kalthir

kalthir woof woof

King's Bounty :unsure:

Dvojka mi je najdraža. Popping the cherry i tako to. Ostali nastavci su mi otprilike podjednaki.

7. DsAg

DsAg Novi Član

Trica je leganda (pogotovo s Wake Of Gods ekspanzijom), dvica mi je prirasla srcu, jedinica ok, petica skoro ko trica, četvorka mi život zgadila nakon pol sata igranja...

8. Sherpa

Sherpa Legenda

I napokon su najbolji spell u igri stavili pod spell lvl kojem i pripada... Najbolji spell iz homma 2 je sad u petici lvl4... Blind... Pre imba spell

9. Black_Raven

I napokon su najbolji spell u igri stavili pod spell lvl kojem i pripada... Najbolji spell iz homma 2 je sad u petici lvl4... Blind... Pre imba spell

pa i nije toliko brutalan... :D

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Najbrutalniji spell definitivno, mozda ne toliko u trojci koliko u dvojici.... Blindas njegovu zadnju jedinicu kad mu sve pobijes i ozivis sve svoje... Nije brutalan????

11. Black_Raven

Najbrutalniji spell definitivno, mozda ne toliko u trojci koliko u dvojici.... Blindas njegovu zadnju jedinicu kad mu sve pobijes i ozivis sve svoje... Nije brutalan????

level 1 spell - dispell

ili drugi level 1 spell - cure

ftw!!!1 :yeah:

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Treba ga znati koristiti... Na ako ti ostane samo jedna jedinica i ako ti je netko blinda nepomaze ti ni dispel ni cure ni nista jer NE DOLAZIS na red da castas... A takodjer ti ne pomaze u tom krugu ako je toj jedinic prosao red za akciju. Previse sam igrao homm da znam kako se blind moze najbolje koristiti (barem dvojku i trojku)

13. Black_Raven

Treba ga znati koristiti... Na ako ti ostane samo jedna jedinica i ako ti je netko blinda nepomaze ti ni dispel ni cure ni nista jer NE DOLAZIS na red da castas... A takodjer ti ne pomaze u tom krugu ako je toj jedinic prosao red za akciju. Previse sam igrao homm da znam kako se blind moze najbolje koristiti (barem dvojku i trojku)

cuj...opponent koji si dopusti da ostane na jednom unitu je njub... :yeah:

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Mozda nije toliko lako u hommu3 koliko u hommu2... vjeruj mi Blind je prej♥♥en spell... Ima toliko mogucnosti koristenja... Slazem se da ima obrana i od njega no ako se zna koristiti kako treba korisniji je od 90% spellova...

15. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

IGRO SAM PETICU!!! SRCE MI JE SAD NA MJESTU!!!

16. Dark knight

Dark knight Novi Član

Sve sam ih igro najbolja je 5, ali sada treba nabaviti Hammers of fate gledao sam trailer i jako mi se sviđa

17. Seeker

Seeker semi-retired

trojka super, petica neznam, nisam iamo puno prilike ju igrati ali cetvorka je meni draza od drojke, dodali su vise dobrih stvari nego oduzeli, samo se treba naviknuti

18. Sherpa

Sherpa Legenda

U kako sam happy :rocks:... insatlirao sam Cekice Sudbine (Exp za homm5 - Hammers of Fate) te mi igra iako nemam cak ni minimalne req. RADI (na mojih 64 MB grafulji i 256 rama)

Thx Exx na tome sto si skinuo... Naravno odma sam instalirao i sve patcheve izasle za obican homm5 :girly:. Kad ulovim vremena dat cu vam i neku recenziju, a sada idem igrati :ninja:

19. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

:rocks: kolko otprilike traje jedna igra kad se igra prek neta za 2-3 igraca? jer ja sam sa braticem igrao hotset koji je potrajao 6-7 sati, al to je valjda samo zbog mog "ziheraskog" pristupa.. :ninja:

20. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Zašto svi toliko pljujete po HOMM4-ci? Igrica je baš dobra.. Nije klasićni Homm, ali ima svakako puno bolji naćin razgradnje heroja, i konačno logićno riješenje da se jedinice i heroji mogu kretati neovisno jedni o drugima...i u 5tici svakako fali madafaka caravan u gradovima! Istina, same jedinice su sj♥♥ali, spojili inferno i necro, i nacrtali crnog zmaja ko nekakvu crnu kokoš, ali na greškama se ući... zato su u petici jedinice i grafika opčenito prekrasni..

OVERALL - najbolja mi je trojka, jer je bila prava revolucija u tom stilu igre, ali moglo bi se to sve skupa još i bolje složit u 6tom nastavku... svaki nastavak ima i dobih i loših strana..

BTW, zašto, oh ZAŠTO su maknuli random map generator u 4 i 5trici? :think: :sheep:

Podijelite ovu stranicu