1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Heroj

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Dremora, 26. Studeni 2006..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ako ste pogledali ovotjedni film koji je bio na repertoaru, slobodno izrazite svoja mišljenja, opaske, pohvale, pitanja, neslaganja, itd. ovdje. :smile:

Ovako, moje mišljenje što se tiče filma:

Film je po meni jako zanimljiv i pomalo neizvjestan do samoga kraja. Film prikazuje borbu za ideale i za više ciljeve, naspram sebičnosti i promoviranja svoje vlastite zadovoljštine, te čnjenja omoga što je "pravedno" i najbolje za narod, a ne za ppojedinca. Film mi se sviđa i zbog toga što je prikazan iz nekoliko različitih perspektiva, te je i zbog toga neizvjestan do kraja. Svaka priča se upotpunjuje, dok se na kraju ne dođe do istine, a samim time i do vrhunca filma.

Anyway ima ti još za pisat, al zasad je ovo od mene.

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Eto, mene je kod filma najviše dojmilo upravo to pričanje iz raznih perspektiva i način na koji su to prezentirali. u raznim bojama čak i najnezainteresirani gledatelj može shvatiti što se događa, tj koja se priča priča. uglavnom, jako lijepo.
    efektna mi je spika kad se bezimeni lik Jet Li-a prepucava s kraljem na 100 stopa od njega.
    i scena kad napadaju hram s strijelcima... bolesno!
    također mi se sviđa borba na jezeru... prekrasno...
    i ona iza zastora... uglavnom, film ima jako puno stila

3. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Evo ja ga upravo sada odgledala. Predivno, p-r-e-d-i-v-n-o. Gledala sam taj film prije jedno 2-3 godine na azijskim večerima u Mami i sjećam se da mi se svidio, pa kad sam vidjela da je predložen za filmski klub, odlučih ga izvaditi iz zalihe i ponoviti gradivo. :laugh:
    Jako lijepa priča, jako lijepo ispričana. Sviđa mi se što je film originalan kineski bez uplitanja Amera i Hollywooda (ili barem bez očiglednih uplitanja). Veoma efektno prepričavanje iz različitih perspektiva kroz različite boje da bi se konačno došlo do neizvjesnog kraja i unutar svega toga je upakirana tako dobra glazba da je to nevjerojatno. (odmah ću iskoristiti priliku pa ponuditi svoje usluge onome tko ima OST :laugh: ) Dajem filmu jakih 8/10.

To conquer all under Heaven, the law must be enforced. Set an example for the world! [​IMG]

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

JA sam film pogledao prošle godine na Nein nagovor, i ostao sam iznenađen kako je film fenomenalan .

Scene borbe , sama ideja filma... :nice:

Najdojmljivija mi je scena borbe u šumi kada se mijenjaju boje i definitivno kada one tisuće i tisuće strjelica lete ...

Onda njegov put kako je navodno pobio sve one ubojice zbog čega ga je primio onaj glavonja , fenomenalno ...

Moram ga opet pogledati večeras :nice:

5. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Što i tebe je Nea nagovorila ? :nice:

Čitav film mi je odličan ( A ako ovo kaže netko tko ne voli previše gledati filmove :nice: ) , posebno mi se sviđa kraj ,» Klikni da vidis Spoiler - klikni ponovo da ga sakrijes... «
    tj. razlog zbog kojeg nije ubio cara
    :nice:

6. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Spoil bitch spoil. [​IMG]

p.s. pretpostavljam da ste skužili da Moon = Sayuri (Memoirs of a Geisha)? :nice:

7. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

opcenito volim azijske filmove zbog njihove neobicne kreativnosti, spajanje pojedinih detalja, boja i predivne koreogrefije je heroja poboljsala u svakom smislu.
    posebno su mi se svidjele ljubavne price i kako su zavrsile :nice:

cak je bilo osvjezavajuce vidjeti jel li-a kako glumi na svom jeziku :nice:

8. Nea

Nea curica

:viking: Heroooojjjjjj :viking: ah :ninja:

Ono što me se posebno dojmilo su prve scene kada se sve one borbe zapravo događaju u njihovm glavama. Isto tako zbog izvrsne scenografije (i da li još koječega' :viking: ) scene borbi koje bi na kraju ispale obične dobivaju sasvim drugi kontekst. Zbog onih tkanina što vise, zbog boje lišća :cocky: , zbog one borbe koja se događa u hramu...

o samoj priči nije potrebno niti govoriti :laugh:

Najdomljivija scena mi je ona na vrhu stijene kada ona ubija svojeg ljubavnika i onda s istim tim mačem kroz njegovo tijelo ubija sebe. :tired: :love: :love: :love: Toliko stvari rečeno bez i jedne riječi. :laugh: :love: :viking: :love:

Podijelite ovu stranicu