1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Help Me...

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od poisondivinity, 9. Kolovoz 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

Trebam 10 dobrovoljaca za downloadanje sadrzaja od 10mb na nekoliko minuta a ako pozelite i vise..

Naime, link koji cu vam dati vodi do jedne igrice - dress up & chat - u kojoj vi izradjujete vlastite avatare i mozete chatati sa cijelim svijetom.. Zvuci kao i svi ostali ali zapravo je zabavno kad probate.. Bar meni...

A za sto vi meni trebate?

Tamo se stvari mogu kupovati a za to, naravno, trebaju novci. A ja novaca vise nemam. :lol:
    A ima jedna kombinacija koja bi stvorila preeeeslatkog drowa iliti dark elfa kojeg si vec jako dugo zelim.

A kad se klikne na link i downloada ja takodjer dobivam neke sitne parice (vi dobijete dosta para u pocetku) koje su namjenjene mom drowu. Pa ono, ako se ikome da i dobro je raspolozen - pliz help :laugh:

OK, ako netko ima suosjecanja u sebi nek mi se javi u pmu i posalje svoj mail.. puno hvala ljudovi vec unaprijed :laugh:

(znam da se ovo razlikuje od standardnog pomaganja eydisanima ali eto, ako necu ovdje pokusat neznam di cu jer jedino ovdje ljudi zbilja zele pomoc :cocky:.)

P.S. admin, pls, don't kill me :laugh:

2. Nea

Nea curica

Jel samo skinemo to što skinemo i više ništ ne moramo raditi?

Ako je evo mail:

sj♥♥ana2005@gmail.com

:nice: i ne želim nikakve viruse i crvotočine jer mi ne radi antivirusni program :mad:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  3. Elvenstar

Elvenstar missing

Ja ću prvo pričekati da mi Xipo javi da je sve sigurno :nice:

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Nejica draga jesi ti svjesna da si ostavljanjem maila ovdje samo sebi napravila dreka za večeru :mad:

KAD OSTAVLJAŠ MAIL NA JAVNOM MJESTU TIPA FORUM , WEB STRANICA ILI BILO GDJE NA WEBU ONDA NEKAKO ZAMASKIRAJ PRAVI MAIL j♥♥ogaled ...

tipa Neanema pojma@j♥♥oled.com ( makni razmak )

Tako ti neki dobronamjerni bot nemože zahvatiti mejl adresu .... issati ufff žene :hugz:

P.S. Sorry zbog deranja ... ali moram te našpotati za tvoju dobrobit .. Naz is out :nice:

5. poisondivinity

zato i rekoh da mi posaljete na pm, da ne bi bilo da vas je poison usosila.. :mad:

i bez brige, ljudi, pristojna sam ja djevojcica... nikad ne bih trazila da downloadate ono sto nisam provjerila i za sto nisam 100% sigurna da je sigurno...

meni radi vec dosta dugo i nema nikakvih problema :nice:

6. Nea

Nea curica

Nejica draga jesi ti svjesna da si ostavljanjem maila ovdje samo sebi napravila dreka za večeru :nice:

KAD OSTAVLJAŠ MAIL NA JAVNOM MJESTU TIPA FORUM , WEB STRANICA ILI BILO GDJE NA WEBU ONDA NEKAKO ZAMASKIRAJ PRAVI MAIL j♥♥ogaled ...

tipa Neanema pojma@j♥♥oled.com ( makni razmak )

Tako ti neki dobronamjerni bot nemože zahvatiti mejl adresu .... issati ufff žene :hugz:

P.S. Sorry zbog deranja ... ali moram te našpotati za tvoju dobrobit .. Naz is out :kiss:

:omg: j♥♥ate Nazi al ti znaš biti žestok :omg:

:great:

:hugz: gmail ima beskonačno puno prostora za moje standarde i razvrstava spam sam, ostale moje 2 mail adrese su za intimne susrete :nice:

:kiss: I ŠTA SE TI DEREŠ NA MENE KAD MI NISI ODGOVORIO NA MOJA 2 PM-A :nice:

:kiss: n00b :dry:

zato i rekoh da mi posaljete na pm, da ne bi bilo da vas je poison usosila.. :lol:

i bez brige, ljudi, pristojna sam ja djevojcica... nikad ne bih trazila da downloadate ono sto nisam provjerila i za sto nisam 100% sigurna da je sigurno...

meni radi vec dosta dugo i nema nikakvih problema :mad:

ajd daj link i što god da mi se dogodi zna se da je Nazi kriv :kiss:

7. poisondivinity

pa poslala sam ti na mail :nice:

8. Nea

Nea curica

:great: vid stvarno :hugz: malo su mi se otupile hakerske vještine :nice:

9. poisondivinity

glavno da si ti to dobila i kliknula na to :nice:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu