1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Help Me...

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od poisondivinity, 9. Kolovoz 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

Trebam 10 dobrovoljaca za downloadanje sadrzaja od 10mb na nekoliko minuta a ako pozelite i vise..

Naime, link koji cu vam dati vodi do jedne igrice - dress up & chat - u kojoj vi izradjujete vlastite avatare i mozete chatati sa cijelim svijetom.. Zvuci kao i svi ostali ali zapravo je zabavno kad probate.. Bar meni...

A za sto vi meni trebate?

Tamo se stvari mogu kupovati a za to, naravno, trebaju novci. A ja novaca vise nemam. :lol:
    A ima jedna kombinacija koja bi stvorila preeeeslatkog drowa iliti dark elfa kojeg si vec jako dugo zelim.

A kad se klikne na link i downloada ja takodjer dobivam neke sitne parice (vi dobijete dosta para u pocetku) koje su namjenjene mom drowu. Pa ono, ako se ikome da i dobro je raspolozen - pliz help :laugh:

OK, ako netko ima suosjecanja u sebi nek mi se javi u pmu i posalje svoj mail.. puno hvala ljudovi vec unaprijed :laugh:

(znam da se ovo razlikuje od standardnog pomaganja eydisanima ali eto, ako necu ovdje pokusat neznam di cu jer jedino ovdje ljudi zbilja zele pomoc :cocky:.)

P.S. admin, pls, don't kill me :laugh:

2. Nea

Nea curica

Jel samo skinemo to što skinemo i više ništ ne moramo raditi?

Ako je evo mail:

sj♥♥ana2005@gmail.com

:nice: i ne želim nikakve viruse i crvotočine jer mi ne radi antivirusni program :mad:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  3. Elvenstar

Elvenstar missing

Ja ću prvo pričekati da mi Xipo javi da je sve sigurno :nice:

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Nejica draga jesi ti svjesna da si ostavljanjem maila ovdje samo sebi napravila dreka za večeru :mad:

KAD OSTAVLJAŠ MAIL NA JAVNOM MJESTU TIPA FORUM , WEB STRANICA ILI BILO GDJE NA WEBU ONDA NEKAKO ZAMASKIRAJ PRAVI MAIL j♥♥ogaled ...

tipa Neanema pojma@j♥♥oled.com ( makni razmak )

Tako ti neki dobronamjerni bot nemože zahvatiti mejl adresu .... issati ufff žene :hugz:

P.S. Sorry zbog deranja ... ali moram te našpotati za tvoju dobrobit .. Naz is out :nice:

5. poisondivinity

zato i rekoh da mi posaljete na pm, da ne bi bilo da vas je poison usosila.. :mad:

i bez brige, ljudi, pristojna sam ja djevojcica... nikad ne bih trazila da downloadate ono sto nisam provjerila i za sto nisam 100% sigurna da je sigurno...

meni radi vec dosta dugo i nema nikakvih problema :nice:

6. Nea

Nea curica

Nejica draga jesi ti svjesna da si ostavljanjem maila ovdje samo sebi napravila dreka za večeru :nice:

KAD OSTAVLJAŠ MAIL NA JAVNOM MJESTU TIPA FORUM , WEB STRANICA ILI BILO GDJE NA WEBU ONDA NEKAKO ZAMASKIRAJ PRAVI MAIL j♥♥ogaled ...

tipa Neanema pojma@j♥♥oled.com ( makni razmak )

Tako ti neki dobronamjerni bot nemože zahvatiti mejl adresu .... issati ufff žene :hugz:

P.S. Sorry zbog deranja ... ali moram te našpotati za tvoju dobrobit .. Naz is out :kiss:

:omg: j♥♥ate Nazi al ti znaš biti žestok :omg:

:great:

:hugz: gmail ima beskonačno puno prostora za moje standarde i razvrstava spam sam, ostale moje 2 mail adrese su za intimne susrete :nice:

:kiss: I ŠTA SE TI DEREŠ NA MENE KAD MI NISI ODGOVORIO NA MOJA 2 PM-A :nice:

:kiss: n00b :dry:

zato i rekoh da mi posaljete na pm, da ne bi bilo da vas je poison usosila.. :lol:

i bez brige, ljudi, pristojna sam ja djevojcica... nikad ne bih trazila da downloadate ono sto nisam provjerila i za sto nisam 100% sigurna da je sigurno...

meni radi vec dosta dugo i nema nikakvih problema :mad:

ajd daj link i što god da mi se dogodi zna se da je Nazi kriv :kiss:

7. poisondivinity

pa poslala sam ti na mail :nice:

8. Nea

Nea curica

:great: vid stvarno :hugz: malo su mi se otupile hakerske vještine :nice:

9. poisondivinity

glavno da si ti to dobila i kliknula na to :nice:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu