1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Hedonizam : Najdraže Iće I Piće

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Psychaki, 11. Studeni 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Kao što naslov reče....najdraže jelo i najdraže piće :nice:

:nice: [​IMG]
    :mmm:

2. Nea

Nea curica

Ne mogu samo jedno ima ih puno :mmm:

Sarma, sve na roštilju posebno pileći bataci, čevapi i ražnjići, pečenka :nice: , čokolada, banane... Bijela kava i gusti od jagode, kakao :mmm:

:nice: ali sjetiti ću se još :mmm: :mmm: :mmm:

3. Eniyel

Eniyel Vampiruša

:nice: ima toga puno

ali ne vrhu liste su:

pohana piletina s pire krumpirom i domaci sok od bazge ili koprive :nice:

zatim idu tortilje, lazanje, rizoto, .......

4. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Hmmm,pizza mješana ili sa morskim plodovima, lazanje (sa mesom), rižoto sa lignjama,pohano meso, francuska salata :njam: ....
    A od pića...sok od bazge, ma ustvari gotovo sve vrste gustog soka. I volim šampanjac :nice:

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ne da mi se nabrajat.... pa cu samo rec neke stvari koje mi nisu fine.

Batak i karabatak. Kuhano meso. Janjetina. Voce koje nije sirovo, vec je skuhano za potrebe kompota, pekmeza ili whatever. Riba, ne da mi se trancirat. Šunka. Određeni tipovi salama. Bilo kakvo voce u slasticama, ne podnosim. Tikva. Preslatki kolaci. Jetrica, krvavice and stuff.

6. Nea

Nea curica

:nice: pa od čega ti onda živiš?

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Od svega ostaloga. Shvacas, vrsta hrane ima beskonacno. Ja sam nabrojao jedan mali konacni dio toga. Ergo, jos ostaje beskonacno hrane u kojoj uzivam.

8. Nea

Nea curica

Da, ti se hraniš zdravo, a ja jedem sve što je loše :nice: Ali kad volim meso :nice:

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Meso nije loše. A ja se hranim zdravo čisto zato što jedem raznoliko, inače i najveće maščobe i slično volim pojest. Kontra tome recimo jako volim zelenu salatu itd.

10. Bunny

Bunny Novi Član

umm...pića....voda..ledeni caj od breskve.. :mmm: i u zadnje vrijeme sam pocela piti prilicno cedevite :nice: tak mi je nekako doslo..naravno od narance... :nice: a od toplih...kakao :mmm: i kamilica...umm.. :mmm:
    eh sad jela...prošle godine sam obozavala jabuke..ove godine sam uz to dodala mandarine..kojih svakih dan imam u torbi bar desetak.. :mmm: baš su mi super....a ovako neko konkretno jelo..hmm...volim piletinu...uz to zelenu salatu s bučinim uljem i crni kukuruzni kruh...sa sjemenkama...mmm...to mi je bas fino.. :mmm: i nesto sto mi je onak zabranjeno jel bih mogla puuno pojesti a to nebi bilo dobro su sladoled i banane s nutellom :mmm:
    ima toga još naravno ali ovo mi je prvo nekako palo na pamet...

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

@Bunny-nisi spomenula tchwarke i ćevape! :nice: :nice:

12. Bunny

Bunny Novi Član

tchwarci mi valjaju samo ovi koje sam od tebe dobila :nice: :nice: :mmm: a s obzirom da ih dosad nisam uopce voljela to ne moze u kategoriju najdrazeg jela... :mmm:
    a ćevapi...hmm..pa ćevape volim da...ali nisu isto tako najdrazi...no i dalje mi ih duguješ :mmm: :mmm:

13. Anchica

Anchica Novi Član

Mljac.. Pizza, rizoto s plodovima mora...I jos puuuno toga. A pice... Uh to bih mogla do sutra nabrajat... Ima tu svega

14. pandora

pandora Aktivan Član

s obzirom da puno toga ne smin jesti... :unsure:

pizza, plodovi mora, jela s roštilja, piletina....
    u biti... ima više toga šta ne volin... :unsure:

a piće.... sve može proći osim pive i svega od breskve...

15. Nea

Nea curica

A zašt ne smiš :tired:

16. pandora

pandora Aktivan Član

objasnim ti na pm-u...
    to je važno za posvajanje.... nešto bitno o meni :tired: :nice:

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

sirnica, sladoled, crno pivo i southern comfort. naravno, ne sve u isto vrijeme :cool:

18. DsAg

DsAg Novi Član

Piće nemam omiljeno.
    Hrana - ćevapi, domaća pizza i krvavi biftek

19. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Nema mi draže nego kad ispred sebe vidim Jaffa kekse i kriglu punu kole. :laugh:

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

sirnica, sladoled, crno pivo i southern comfort. naravno, ne sve u isto vrijeme :laugh:

:nice: :w00t: slazem se s dorcom za sve, al za ovo especial :w00t:

Podijelite ovu stranicu