1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Heavy Metal Breakdown

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Mercenary, 3. Travanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Dugokosi tinejdžeri, ljubitelji heavy metala, obično su inteligentniji i talentiraniji od svojih vršnjaka, a žestoki rifovi i provokativni tekstovi im pomažu da izbace nagomilani stres.

Inteligentni tinejdžeri često slušaju heavy metal kako bi se lakše nosili s pritiskom koji proizlazi iz njihove nadarenosti i sukoba s okolinom, pokazuje najnovija studija.

Anketa koja je provedena u Velikoj Britaniji na 1000 ispitanika, članova Nacionalne akademije za talentirane i nadarene mlade, pokazala je da roditelji čija su dugokosa djeca odana Iron Madienu, System of a Downu, Slipknotu ili In Flamesima, nemaju razloga za brigu. Teško da će od njih nastati mladi delikventi.

Istraživanja su opovrgnula dosadašnje vjerovanje da ovu glazbu slušaju neobrazovani delikventi. Naime, dokazano je da veliki broj adolescenata koji su iznimno bistri, slušaju upravo ovu vrstu glazbe koja im pomaže da se bolje snađu u stresnim situacijama.

"Postoji percepcija javnosti da nadareni i talentirani studenti slušaju klasičnu glazbu i provode mnogo vremena čitajući. To je potpuno netočan stereotip, dok s druge strane postoji percepcija da heavy metal glazbu slušaju delikventi. Mi smo sa svojim istraživanjem uspjeli dokazati da su to samo stereotipi'', kaže Stuart Cadwallader, psiholog koji je sudjelovao u istraživanju.

Znanstvenici su proučavali grupu s niskom razinom samopoštovanja, koja se ne osjeća baš prihvaćeno od okoline, te dokazali da njima upravo hevy metal pomaže da se oslobode nagomilanog stresa.

Sudionici su otkrili da im stihovi tih pjesama, koji često obrađuju socijalne i političke teme, puno više odgovaraju, nego ljubavni tekstovi pop-pjesmuljaka, dok im agresivni tonovi pomažu da iz sebe istjeraju svu negativnu energiju.

Živjeli znanstvenici , živio metal :think:

2. Kathegar

Kathegar =I=

3. Psychaki

Psychaki Gost

:dry: :unsure: :dry: pa sad. . . :lol: :lol:

4. abominacije

abominacije (/:=D

aj dobro prochitaj tekst josh jednom.

tko sebe prvim vidi, obichno posljednji stizhe.

5. Sin

Sin Paladin of Eydis

jedino se ne slazem sa ovim ne prihvacanjem okoline... dobro nismo prihvaceni od drugih... ali nas ima poprilicno da si stvorimo vlastitu okolinu...

metal is the law!

6. Anria

Anria Aktivan Član

slažem se da ametni ljudi slušaju metal, ali znam mnogo njih koji su metalci, glupi ko stup i propalice, a to je zato jer tu muziku ni ne slušaju već se pretvaraju da je slušaju kako bi se svidili drugima i onda se njih uzima za primjer lošeg društva, i onda su najednom svi metalci loši....pih...

ma, živio metal!!!!

7. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

živio electro! :viking:

8. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Heh , bransha's boy :viking:

9. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

kill drem :viking:

ma.. u svakoj glazbi ima budala i pametnih.. al lijepo je zivjeti u uvjerenju da smo mi najpametniji.. metal rulz!

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

kill drem :evil2:

ma.. u svakoj glazbi ima budala i pametnih.. al lijepo je zivjeti u uvjerenju da smo mi najpametniji.. metal rulz!

:ave: :wtf: :ave: :viking:

paraque?

11. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

12. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

samo sala drem, samo sala. znas da te ja nikad ne bi ubila :viking:

(zbog elektre)

13. mtm

mtm U hladu voćke

Onda bi po toj logici bilo tko tko pocne slusat metal isto trebo odjednom postat neki genij. Ane, j♥♥ena vam je logika, nema sta :))))))))

14. Onda bi po toj logici bilo tko tko pocne slusat metal isto trebo odjednom postat neki genij. Ane, j♥♥ena vam je logika, nema sta :))))))))
    Sarkazam...>_>

Nitko neće postati pametniji od metala, nego oni koji su prirodno pametniji od većine često završavaju u metalu. Poanta priče je da metalci nisu kretenčine i/li manijaci kakvim ih se hoće ocrtati. A tko jeste kreten ili manijak, taj je isto po prirodi takav, a ne jer sluša/ne sluša metal ili bilo što drugo.

Teško je bilo što konkretno ustvrditi o metalu jer je to premlad fenomen - ni 40 godina - i nedovoljno proučavan. Tek kroz 50ak godina će se a kakvom-takvom sigurnošću moći reći 'ok to je bilo tako i tako, a desilo se zato i zato'.

15. Anria

Anria Aktivan Član

Onda bi po toj logici bilo tko tko pocne slusat metal isto trebo odjednom postat neki genij. Ane, j♥♥ena vam je logika, nema sta :))))))))
    pročitaj moj post pa ćeš shvatit....

16. mtm

mtm U hladu voćke

pročitaj moj post pa ćeš shvatit....

Dakle ti mislis da su glupi metalci iskljucivo "fejkeri" koji onda uopce nisu ni metalci. MOŽE

Geez, thanks for proving my point.

17. Psychaki

Psychaki Gost

18. abominacije

abominacije (/:=D

e imam predobru ideju.

ajmo ovaj forum NE pretvorit u chmar.

^^

19. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

/signed.

no prvo moramo onda maknut neke cmarove odavde... :ninja: