1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Haški Sud

Rasprava u 'Povijest i Mitologija' pokrenuta od shade_slayer, 27. Rujan 2007..

1. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

kako je mogce da je glavnim krivcima za masakr na ovcari dosudjeno samo 25 god zatvora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blush:

šljivančainu je dana samo 5godisnja kazna...a treci je oslobodjen krivnje...ja sam bez teksta...molim admina da nebrise ovo neg zelim cut misljenja ljudi o haskom tribunalu

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Zivjeli hrvati koji su bili za taj tribunal, zivjeli hrvati koji su najvise svojih generala izrucili, zivjeli hrvati koji se danas zale na sramotnu presudu.

Da li sam ocekivao ista drugo? Nisam... Vidio sam kako je presudjena Srebrenica (pokoj im dusi)

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Norac 12 godina, Mesar 5 s time da je sljedeće vjerojatno vani... GG

4. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

naši su se borili i ginuli za slobodu, a sada ih tamniče...
    dok koljači šeću slobodni...
    j♥♥eš takvu pravdu... :lol:

5. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Nisu ni prvi ni zadnji koji ć se tako izvući.
    Mene sad zanima hoće li tko od naše vlasti imati dovoljno muda u gaća da im neuvijeno kaže kako prekidamo suradnju dok se ne istjera pravda ili ćemo samo cvili kako je sve to grozno...

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

nije baš tako extremna reakcija (jer je to ravno političkom suicidu) ali i ovo je nešto

7. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Ma da je Rođo Sapjić još živ čuli bi oni...

Valjda će Sanader imati dovoljno pameti da zatraži kako se suđenja Hrvatima održavaju RH jer je postalo očito kako u Haagu nema pravde.

8. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

Netko je gadno zaj♥♥ao na strani optužbe. Gadno.
    Ne treba prekinuti suradnju s ICTYem već se prokleto založiti za mnogo veće (čitaj:primjerenije) kazne za dokazane zločince.

9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

smeće :laugh:

'nije dokazano ovo, nema dokaza za ono'...svjedoka ima koliko hoće, samo da su se potrudili potražiti ih. Đubrad ogavna.

10. Nea

Nea curica

A što ste očekivali, kad su onako sa Srebrenicom napravili...

Mi Hrvati otjerali naše u zatvor, a Srbi svoje i dalje skrivaju...

11. Versius

Versius shajzeshit

:cocky:
    cudno viđenje pravde

12. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

A što smo drugo mogli i očekivati ... :cocky: živjela nam suradnja sa evropom i uvlačenje u šupak EU :lol:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Mi Hrvati :happy:

14. Úlf

Úlf Novi Član

Mene sad zanima hoće li tko od naše vlasti imati dovoljno muda u gaća da im neuvijeno kaže kako prekidamo suradnju dok se ne istjera pravda

Nece, ne brini..... :great: Ionak nasi prekodrinski susjedi pricaju da smo MI NJIH napali, MI NJIMA oduzeli oruzje i sve to.... Pogledajte samo malo rasprave na svakakvim "Europskim" i politicko-kulturnim forumima, animosity izmedu pojedinih nacija ne jenjava niti nakon 500 godina. Cak i na jednom siteu koji se bavi idejom svih slavenskih naroda ujedinjenih u jednu drzavu (bound to happen...) se ne podnose. :happy:

15. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

nije baš tako extremna reakcija (jer je to ravno političkom suicidu) ali i ovo je nešto

da ovi ce s tim pismom obirsat guzicu... :happy:

16. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Ja velim da bi bio red da im malo dignemo glavu i budemo gadovi. Borimo se za sebe.
    Sve što smo zadnjih 900 godina radili je bilo ulazili u jednu katastrofalnu uniju za drugom.
    Zvalo se Ugro-Hrvatska, Habsburška Monarhija, Austro-Ugarska, Kraljevina SHS, prva Jugoslavija, druga Jugoslavija ili Europska Unija....

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

hvala, ne želim biti ponosan i pasti travu.

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

da ovi ce s tim pismom obirsat guzicu... :tired:
    rekao sam da je nešto, ne i da je značajno... :wtf: mislim, budimo realni. politički vrh mora pokazati pred rajom kakvu-takvu reakciju. bili šta je bolje nego ništa. sjetimo se, sad će izbori, pa se nesmiju zamjerit... no, isto tako nesmiju ni povuć neki radikalan potez (iako bi to bilo ispravno) jerbo svi misle na nastavak pregovora/uvlačenja u dupe europi. i dobro je vanaleto rekao - šta nam treba još jedna 'zajednica naroda'? j♥♥eš to. trebali bi opet bit dio pokreta nesvrstanih i držat se za sebe.

19. Sin

Sin Paladin of Eydis

Koliko su krivi oni... krivi smo i mi... kako Srbi svoje ne daju... i j♥♥u Haski sud na veliko i na siroko... da smo bili iole pametni... j♥♥ali bi ih i mi... a cujte... mnogi cetnicki koljaci i dan danas setaju Vukovarom bez problema... to sve treba pohvatat i po kratkom postupku povjesat... mislim da bi nas se onda malo ozbiljnije shvacalo... problem kod nas Hrvata je sto nismo drski i bahati... nego se uvlacimo kome god stignemo...

20. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ustvari napravili smo dobru stvar ... naši generali su u Haagu , srbima obnavljamo kuće , dajemo im benificije , od njih stvaramo zaštićenu vrstu ... samo tako naprijed ... sadašnja vlast se toliko uvukla EU i drugarima u šupak da im još samo pete od cipela vire vani ...

Samo tako i dalje pokažite svijetu što znači biti mali pokorni narod dupeuvlakača ... :w00t:

Podijelite ovu stranicu