1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Harry Potter

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od shade_slayer, 28. Travanj 2007..

?

Koji vam je najdraži dio?

1. Kamen mudraca

8.8%
  2. Odaja tajni

2.9%
  3. Zatočenik Azkabana

17.6%
  4. Plameni pehar

8.8%
  5. Red Fenixa

26.5%
  6. Princ miješane krvi

20.6%
  7. Darovi Smrti

14.7%
  1. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

kazu da je zasao piratski primjerak,pa me zzanima jeli ga je netko vec skinuo??ak je jel ga moze postat ovdje link il nes

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Vec ih 7 ima? Fakat treba ubiti lika...

3. Elvenstar

Elvenstar missing

ja bi isto Harrya :think:

4. kalthir

kalthir woof woof

5. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

6. pandora

pandora Aktivan Član

moran to imati, moran to nabavit... :think:

al ja bi knjigu, ne preferiran čitanje na netu...

7. Crap. Onaj prvi link i tekst na njemu je spoiler. Iako sam dio i nagađao, ali... mislim ono o 7. horkruksu... Da će Harry morat umrijet da ga spriječi. Zapravo, nadam se da će umrijet da ga spriječi. Al čudno je to. Kako priča teče knjiga postaje sve krvoločnija. Prva 4 dijela su za djecu iznad 10, peti je za >11, šesti za >13 a sedmi neću ni ja moć čitat. Lawl. Znam, količina nasilja (ovdje 0) ne ovisi o tome. Al ipak. Knjiga postaje eksponencijalno krvoločna. Mislim da ću kupit joint pack kad izađe. (ne u tom smislu, nego tipa sve knjige zajedno) :think:
    Također preferiram čitanje knjiga u odnosu na net. Bolje je, mogu ležat u krevetu, nema zračenja ni najmanje, nemam osjećaj da ću odjednom posegnuti za ikonicom ispod koje piše "Diablo 2:exp." ili "NWN" ili "Mozilla" ili "WMP". Iako muziku slušam dok čitam knjige...

@edit: da, text na drugom linku je definitivno spoiler.

8. She-Ra

She-Ra princess ^^

Kad bi uopće trebala izać 7. knjiga?!?Jedva čekam,da vidim kako će Harry crknut,a s njim i Voldy he he.A ovaj Ron i Hermiona će završit zajedno što je malo glupo jer se to otpočetka znalo,pa je bolje da oni crknu... :cocky:

9. Kron

Kron Novi Član

Nitko ne voli citati knjige na kompu, ali mislim da se necu moci suzdrzati......
    Tko ce cekati da je dobije algoritam :(

10. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Algoritam ju dobiva isto kad i ostatak svijeta. Spoiled brats. [​IMG]

11. kalthir

kalthir woof woof

internet ju dobiva prije svijeta.
    win.

12. pandora

pandora Aktivan Član

neman pojma kad će izaći al već san se naručila u gradskoj da dobijen prva u gradu... :wtf:

13. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

joj jedva čekam da izađe...onaj 6. sam progutala u dva dana i jednoj noći....ali ja se nadam da će harry i hermione na kraju umrijeti....

14. Psychaki

Psychaki Gost

ta današnja djeca su tako morbidna i brutalna . . . :love:

15. Elvenstar

Elvenstar missing

....ali ja se nadam da će harry i hermione na kraju umrijeti....

:love:

16. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

:love:

:cry: ne tuci..boli..samo kažem da bi to bio najbolji i najdramatičniji završetak...

17. Elvenstar

Elvenstar missing

:love: ali bili bi mrtvi, i onda ne bi mogla napisati još sedam nastavaka jednom kad se polakomi za lovom. A i Ron bi jako plakao za njima, i tko bi se brinuo o njihovim životinjama :cry:

18. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Ron će biti na rubu suicida zbog toga,a li će ipak ga održat to što će pronaći novu ljubav s kojom će imati djecu koju će nazvati Harry i Hermione, koji će imati djecu, koji će imati djecu i onda će JK o njim pisat...i naravno Ron će se brinut za Hedwigu i Krivonju.... ali ja bih htjela da žena napiše knjigu o Maraudersima.... :love:

19. Elvenstar

Elvenstar missing

20. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

vidiš, vidiš mogla bih ja počet fanficove pisat baš me inspiracija lupila :P riight.....:P

Podijelite ovu stranicu