1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Harry Potter

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od shade_slayer, 28. Travanj 2007..

?

Koji vam je najdraži dio?

1. Kamen mudraca

8.8%
  2. Odaja tajni

2.9%
  3. Zatočenik Azkabana

17.6%
  4. Plameni pehar

8.8%
  5. Red Fenixa

26.5%
  6. Princ miješane krvi

20.6%
  7. Darovi Smrti

14.7%
  1. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

kazu da je zasao piratski primjerak,pa me zzanima jeli ga je netko vec skinuo??ak je jel ga moze postat ovdje link il nes

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Vec ih 7 ima? Fakat treba ubiti lika...

3. Elvenstar

Elvenstar missing

ja bi isto Harrya :think:

4. kalthir

kalthir woof woof

5. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

6. pandora

pandora Aktivan Član

moran to imati, moran to nabavit... :think:

al ja bi knjigu, ne preferiran čitanje na netu...

7. Crap. Onaj prvi link i tekst na njemu je spoiler. Iako sam dio i nagađao, ali... mislim ono o 7. horkruksu... Da će Harry morat umrijet da ga spriječi. Zapravo, nadam se da će umrijet da ga spriječi. Al čudno je to. Kako priča teče knjiga postaje sve krvoločnija. Prva 4 dijela su za djecu iznad 10, peti je za >11, šesti za >13 a sedmi neću ni ja moć čitat. Lawl. Znam, količina nasilja (ovdje 0) ne ovisi o tome. Al ipak. Knjiga postaje eksponencijalno krvoločna. Mislim da ću kupit joint pack kad izađe. (ne u tom smislu, nego tipa sve knjige zajedno) :think:
    Također preferiram čitanje knjiga u odnosu na net. Bolje je, mogu ležat u krevetu, nema zračenja ni najmanje, nemam osjećaj da ću odjednom posegnuti za ikonicom ispod koje piše "Diablo 2:exp." ili "NWN" ili "Mozilla" ili "WMP". Iako muziku slušam dok čitam knjige...

@edit: da, text na drugom linku je definitivno spoiler.

8. She-Ra

She-Ra princess ^^

Kad bi uopće trebala izać 7. knjiga?!?Jedva čekam,da vidim kako će Harry crknut,a s njim i Voldy he he.A ovaj Ron i Hermiona će završit zajedno što je malo glupo jer se to otpočetka znalo,pa je bolje da oni crknu... :cocky:

9. Kron

Kron Novi Član

Nitko ne voli citati knjige na kompu, ali mislim da se necu moci suzdrzati......
    Tko ce cekati da je dobije algoritam :(

10. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Algoritam ju dobiva isto kad i ostatak svijeta. Spoiled brats. [​IMG]

11. kalthir

kalthir woof woof

internet ju dobiva prije svijeta.
    win.

12. pandora

pandora Aktivan Član

neman pojma kad će izaći al već san se naručila u gradskoj da dobijen prva u gradu... :wtf:

13. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

joj jedva čekam da izađe...onaj 6. sam progutala u dva dana i jednoj noći....ali ja se nadam da će harry i hermione na kraju umrijeti....

14. Psychaki

Psychaki Gost

ta današnja djeca su tako morbidna i brutalna . . . :love:

15. Elvenstar

Elvenstar missing

....ali ja se nadam da će harry i hermione na kraju umrijeti....

:love:

16. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

:love:

:cry: ne tuci..boli..samo kažem da bi to bio najbolji i najdramatičniji završetak...

17. Elvenstar

Elvenstar missing

:love: ali bili bi mrtvi, i onda ne bi mogla napisati još sedam nastavaka jednom kad se polakomi za lovom. A i Ron bi jako plakao za njima, i tko bi se brinuo o njihovim životinjama :cry:

18. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Ron će biti na rubu suicida zbog toga,a li će ipak ga održat to što će pronaći novu ljubav s kojom će imati djecu koju će nazvati Harry i Hermione, koji će imati djecu, koji će imati djecu i onda će JK o njim pisat...i naravno Ron će se brinut za Hedwigu i Krivonju.... ali ja bih htjela da žena napiše knjigu o Maraudersima.... :love:

19. Elvenstar

Elvenstar missing

20. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

vidiš, vidiš mogla bih ja počet fanficove pisat baš me inspiracija lupila :P riight.....:P

Podijelite ovu stranicu