1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Hannibal

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Uniq, 2. Svibanj 2007..

1. Uniq

Uniq Novi Član

Gledah neki dan film na tv-u prvo dio "Jaganjce" i sjetih se da nema topica o tim filmovima, o Dr. Hannibalu Lecteru mozda jednom od naj negativaca na filmskim platnima, ulogom Hopkinsa koju tesko da moze ponoviti predobra prica i film. Ostali nastavci su isto ok, ipak je to jedan od naj trilera koju su snimani, makar kao i u vecini slucajeva opet je prvi dio najbolji, s drazesnom Jodie Foster :tired: :evil2: :evil2:

2. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

:tired: baš sam tu večer komentirala u shouboxu da je film fenomenalan...
    hannibala moram ponovno pogledat jer nisam cijelog :evil2:
    al inače jaganjci :evil2:

3. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

da nema hopkinsa, nebi ti bilo to. i i jodie je trebala ostati. iako je i julianne više nego dobro odradila ulogu

4. Velena

Velena vintage queen

Knjiga je puno bolja od filma(iako film nije loš)-mislim na drugi dio,sjećam se da mi je dio gdje J.Moore jede mozak u filmu bio bezveze a u knjizi je odličan,a i drugi detalji..

5. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Ovaj zadnji, Hannibal Rising me malo razočarao... očekujem jedan između njega i Red dragona. Mogao bi bit dobar.
    Inače, svi s Hopkinsom su odlični :bigsmile:

6. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

hanibal je legenda filma, nekako strvičan i gada, ali opet nije na principu onih gadnih horora, i uvijek nekako napet.... stvarno remekt djelo...

7. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

jaganjci su me odusevili,a od ostalih sam gledao samo hannibala,a on mi je bio ok.najbolja recenica ikad je na kraju jaganjaca

"I m heaving and old freind for dinner!"

Podijelite ovu stranicu