1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Half-life

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Belmorn, 16. Veljača 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Nego, tko je igrao, prešao, obožavao?
    Nakon predugog čekanja napokon sam dobio Half-Life 2 (Collectors s Sourceom jedinice).
    Kao i jedinica, igra me potpuno preuzela, i da nema buga s AI-om kod svjetionika, i sad bi igrao.
    Jel se to samo meni čini ili dvica izgleda kao da je smještena u Hrvatskoj?

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Jedinica mi je bila bolja. Nekako mi u dvojci fali nesh neidentificirano... Vec odavno imam Episode 1 i nikako da ga instaliram i prijedjem.

Inace, Half Life 1 ima najj♥♥eniji mod od svih igara - Earth's Special Forces :laugh:

3. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ima ko kaki link da skinem Poluživot prvi dio ... naime zbog radi nesreće nikad ga nijesam prošo :laugh: ( čitaj izlio sam razređivač po cd-u )

4. Orion

Orion Novi Član

Regaj se na www.projectw.org i potom odi na ovaj link. (rimuvajte linkove modovi, ak nisu dopušteni :yuk: )

Da si ranije pitao, jedan tip je uploadao na rapidshare original i sve ekspanzije, CS 1.6, DOD... rade savršeno. Igrao prije par tjedana. :smile: Fajlovi obrisani sada... :lol:

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Igrao sam jako malo, možda dvojku nešto više ali nije mi baš nešto bilo. Znam da je CS bio dosta popularan u ono vrijeme. :)

6. genesis

genesis Novi Član

Jedinica i Opposing Force su zakon, Blue Shift je malo losiji, a dvojka je tesko smece. Iako mi se ta ideja o post apokalipticnom svijetu svidja, jako lose su je napravili, prelinearna je, previse bugova...

I ove epizode su mi bezveze, nije mi jasno sta jednostavno ne naprave trojku, a ne da je ovak isjeckaju :bless:

7. Aronys

Aronys Pleb

Op!

Nego, u slučaju da niste znali, Black Mesa (Half Life mod koji je bio u izradi proteklih 8 f♥♥king godina) je napokon vani i... besplatna je. Dakle, radi se o potpuno prerađenoj i poboljšanoj verziji Half Life jedinice. Iako igra izgleda ko da je izašla 2007., svejedno je vrlo zabavna još i današnjim gamerima, a ako uzmemo u obzir da se zapravo radi o igri iz 1998., to je prilično epic.

Evo trailer da se nabrijete:

I evo službene stranice odakle možete skinuti igru:
    http://release.blackmesasource.com/

8. Belmorn

provjerio sam dal zadovoljavam minimalnu konfiguraciju pa sad idem skidat

9. Belmorn

sviđaju mi se promjene na početku igre. putovanje vlakom nije toliko klaustrofobično, pajser nađeš kasnije nego u originalu a dodali su i nešto malo voice-overa

s druge strane, loading je užasan. tri puta samo tokom putovanja vlakom...

10. Aronys

Aronys Pleb

Da, volio bih da su loading maknuli. Sjećam se da mi je i u originalu išao na živce. Sve što si naveo, stoji. Također, sviđa mi se novi soundtrack i bolja imerzivnost u igru.

11. Belmorn

imerzivnost zbog bolje grafike ili zbog havoca? meni je havoc super ispao i fora mi je što znanstvenici sad imaju više od 2 lica

12. Aronys

Aronys Pleb

Pa, svega zapravo. Sviđa mi se što sad ima segmenata gdje te soundtrack počne nabrijavati (iskreno, ne sjećam se jel bilo tog u originalu, nekako mi se čini da i nije baš bilo neke muzike u igri), dakle ima više filmski doživljaj.

Um... havoc?

13. Belmorn

bila je glazba kad si prvi put obukao hazmat suit, al mislim da je bila tiša i kraća...

havoc je physics engine zbog kojeg je gravity gun bio toliko zabavan

14. Aronys

Aronys Pleb

Da, sjećam se samo te muzike kad si obukao odijelo. Ali to je, brijem bilo to.

A havoc je dodan u dvojci, jel? *ne sjeća ga se iz jedinice*

15. Belmorn

da, havoc je otkriven i prezentiran uz dvojku.
    to je bio prvi realističniji physics engine, a još ga i danas koriste

16. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Cos it kiks ass.

17. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

Meni je HL2 prerazvikan. Uopće nije nadmašio original kako mnogi kažu. Jedna inovacija i svi odmah pomislili da je nova revolucija, right.

Oh, btw. #HalfLife3Confirmed

18. Gogi

Gogi Šuljam Se Uokolo

Normalno da ti se čini razvikanim kad ga nisi igrao onda kad je izašao na tržište. Ne možeš ga gledati iz današnje perspektive i očekivati zašto je toliko hvaljen i cijenjen.

19. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

ROFL igrao sam ga ja čim je izašao, pa nisam toliko mlad pobogu :laugh: I tada sam tvrdio isto, i bio zbog toga nepopularan.

20. Gogi

Gogi Šuljam Se Uokolo

Ajde neka...

Podijelite ovu stranicu