1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Gurps Kampanja By Raven

Rasprava u 'Naramak Pustolovina' pokrenuta od Black_Raven, 6. Prosinac 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ovako.

u dogovoru sa exxarom ce se njegov ISWAT koji vodi utorkom rotirati u istom terminu sa jednom malom kampanjicom koju ce PROBAT vodit yours truly...

Poshto mi je ovo prvi susret sa GM-ovanjem gurpsa, sve ce biti dosta...ummmm...njubasto bar shto se brojki tiche.

u postavi su mi zasada:

Exxar
    Sherpa
    Seeker

moguche je prihvatiti josh jednu izgubljenu dushu u ovaj tulum, no potpisujete ugovor kojim se morate pojaviti na svim gejmovima, inache cu vam uzeti prvorodjeno dijete i dushu... :lol: :lol: :lol:

anyway, prica je sljedeca:

likovi:

200 pointova TOTAL likovi.

40 pointova advantages / 40 pointova disadvantages

max 5 quirkova koji se racunaju. (listano ih mozete imati bezbroj)

16 = maksimalna statistika (znaci STR, IQ, DEX, HT)

morate po skillovima biti opredjeljeni za neku vrstu duznosti u vojsci u svemiru.
    preporuceni tipovi likova: vojnik (ground trooper), vojnik (pilot lovca :lol: ), vojnik (medic), vojnik (topnik /tenkist/mech driver), vojnik (vojni inzinjer, tehnicar, mehanicar itd...mostly non combat), vojni znanstvenik, test pilot koji radi za vojsku, itd...

maximum millitary rank = 3 (to je lieutenant)

TL = 9

ne smijete imati:

1. superpowers
    2. psionics/magiju
    3. kibernetiku ili elektronske dijelove tijela/whatever
    4. ista slicnog od gore navedenog

pricha:

vasi likovi direktno ili indirektno rade za vojsku (ili kao standardni military personell, ili kao contracted).
    godina je oko 2100-te. opremu si nemojte apsolutno nikakvu stavljati, sve cete dobiti na samom gejmu.
    Svijet je nesto kao zemlja, samo alternativan, tako da je suncev sustav moguce sasrat i nasrat kako god se GM-u sprdne, ili kako god mu paha. Imate "Zemlju" koja je oko 2020-te godine potpuno globalizirana, i sve su se nacije ujedinile u jednu veliku grupaciju pod nazivom United Nations. 2025-te godine pocinju kolonizirati skoro pa cijeli svoj sustav, i rade se experimenti sa terraformiranjem planeta. Sve ogromne korporacije na zemlji vide ogromnu zaradu u tome, pa pocinju masovno investirati i komercijalizirati rad i zivot u svemiru. zemlja se jako rasteretila time, pa je sad na njoj cak ugodno zivjeti. 2070-te godine izbija rat izmedju kolonija i zemlje (citaj korporacija i zemlje), koji se nakon par godina zavrsi primirjem, i sad su odnosi hladni, ali se trguje i promet ide izmedju frakcija. Svaki planet drzi prostor oko sebe za svoj teritorij (u nekom razumnom radijusu, jer se nikome ne da zujati po svemiru i rastezati i onako smanjene vojne snage na prazan prostor u ovako napetom podrucju), a sve ostalo je tzv "badlands". ima puno postojecih komercijalnih stanica i napustenih vojnih i istrazivackih postaja koje su sad preuzele male grupice koje se bave svim i svacim. od krijumčarenja rude/opijata/oruzja, do cisto pljackanja komercijalnih letova i konvoja. Vas brod je stacioniran na granici zemljinog teritorija kao show of force, i to je vise manje to. tehnoloski, racunajte da se beam weapons koriste, no samo na tezim brodovima, lovcima i tenkovima/mechovima, jer jos uvijek zahtijevaju enormne kolicine energije, a rucno naoruzanje je balisticko, iako caseless. shieldovi postoje, iako isto kao i za beam weapons, samo na tezim brodovima i vozilicama.
    stacionirani ste na brodu U.N.S.S Saratoga. Jedna oveca krstarica koja je trenutno blizu mjeseca.

da...ALIENI NE POSTOJE...bar koliko vi znate. :lol:

kampanja je inspirirana:

starcraftom, Command & Conquerom, Aliens vs Predatorom, F.E.A.R.-om, Starship troopersima, Space: Above and Beyond, Battlestar Gallacticom, itd...you get the picture.

bit ce klisheja, boli me kita. bit ce malo zaj♥♥a sa brojkama, posto tek pocinjem uciti voditi gurpse, boli me briga, patite. bit ce zabavno, boli me isto tako briga. :lol:

keke?

k.

get it while its hot!!! :smile:

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

kampanja je inspirirana:

starcraftom, Command & Conquerom, Aliens vs Predatorom, F.E.A.R.-om, Starship troopersima, Space: Above and Beyond, Battlestar Gallacticom, itd...you get the picture.

da...ALIENI NE POSTOJE...bar koliko vi znate. :lol:

Yeah, riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiight :smile:

3. Black_Raven

Yeah, riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiight :lol:

stfu, n00b iswatovac ninja ozhujsko killer! :lol: :lol:

:smile:

4. Seeker

Seeker semi-retired

like sta ako nestignem napraviti char do utorka (naime poznati su vam moji problemi sa kompom a harcopy knjiga nemam)?

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja sam vozac letjelica bilo za space putovanja ili helikoptere i avione :tired:

6. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

is it possible i join? :tired:

7. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

ja bi se isto volio pridružit...

8. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

pa ocuu jaa
    posto sam ja iz iswata :) brijao sam da automatic upadam :)

bio bi nes ala Skandrel iz SW-a

pretpostavljam da se igra gurps 4E?

9. Black_Raven

prvo - nema scoundrela. moras bit military pripadnik. (bar nekako)

drugo - tko se pridruzi MORA moc dolazit na gejmove. ovo nece bit ko iswat tko dodje, dodje. ovo ce bit, ne mozes doc, ubijem ti lika, i zovem za iduci gejm nekog drugog igraca. jedino ako mi se izjasni vise od 2 playera da ne mogu doc na gejm, onda ga otkazujemo. sorry, ali sto jest, jest.

ako mozete ovo ispunit, onda mozete uc u izbor.

samo jedno mjesto btw.

10. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

a kada će biti gejmovi?

napisao si da će se to rotirati s exxarovim gejmom ali meni je problem to kaj ja imam svaka dva tjedna popodne nastavu i tada nemogu. dakle, ako bi to bilo svaka dva tjedna kada imam ujutro nastavu, meni ok... pa me zanima kada misliš počet s tim i kolko često će to biti...

11. Black_Raven

cca svaki drugi utorak oko 17 sati

- pocinjemo prvi iduci utorak. 12.12.

12. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

a kada misliš počet s tim? jer ja mogu svaka dva tjedna ali mogu tek za dva tjedna jer sljedeći tjedan imam popodne nastavu... jer ako misliš počet s tim sljedeći tjedan onda se neću ni prepirat za mjesto u partyu...

13. Black_Raven

gle, pocinjemo 12.12-og, a prvi iduci gejm je dva tjedna nakon toga. vjerojatno ce dolaziti do promjena tokom samog gejma, al ak je skola, skola je. jebiga, sorry drug. termin je takav, i on je non-negotiable. next candidate. :caress:

14. Sherpa

Sherpa Legenda

postoji sansa da ce tu i tamo doci do izmjene u samim terminima (ili BR nece moci ili Exx nece moci) no kako mi se cini BR trebaju konstantni playeri koji nece morati paziti jer je skola ili nije

15. Black_Raven

da. stvar je u tome da je kampanja takvog tipa da si ne mogu priustiti jumpanje playera in and out iz gejma u gejm. ili igrate ili ne. jako jednostavno. :caress:

16. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

dobro, ja neću igrat. ja ni nevolim neš igrat ako se nemogu na svakom gejmu pojavit...

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Je, termin smatrajte da je svaki utorak od 5 nadalje. To jel ce vodit Pero ili ja ce se cesto znati tek dan prije.

18. Psychaki

Psychaki Gost

Uopće ne pratim ovo inače, ali slučajno sam pročitala i ono gledam...wtf?... ovo nije fantasy :love:
    Zvuči j♥♥eno.

19. abominacije

abominacije (/:=D

da, kubure, bionichki usadci, zhenke s tri sise (advantage -20) i papir prepun brojki... :love:

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Ajd lijepo vas molim da ne spamate po ovom topic,
    @BR ajd de bolan promjeni naziv topika u nesto "pametno"

Ne nije... nije potrebno da svaki roleplay sistem bude fentzi. Mi cemo malo u buducnost

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu