1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Gurps Infinite Worlds By Exxar

Rasprava u 'Naramak Pustolovina' pokrenuta od Sherpa, 25. Listopad 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Sherpa

Sherpa Legenda

Nakon pauze radi Exxarovih ispita vratili smo se gejmanju, i kako se Eydis vratio cini mi se da cete sada dobivati riportove s gejmova

Trenutno se nalazimo u Sao Paulu u Cyberpunk svijetu gdje moramo otkriti uzrok nekih kolebanja (neda mi se sad trazit papir na kojem mi pise ke tocno trazimo). Uglavnom u zadnjem nastavku smo potopili jedan tanker.

Akteri jucerasnjeg gejma

Ficho - Kvazi Jedi
    Psiho - Osoba koji voli puske :cry:
    Njub - Psi power
    Ja - Tenk doktor

Nakon sto smo ja i Ficho obavili zadatak za jednog tipa i potopili tanker priblizili smo se svom konacnom cilju. U sobi su nam se stvorila nasa dva sudruga koji su se vratili s homelina na koje smo ih poslali da izvjeste o napretku. Dosli su taman kad smo se pakirali da nadjemo drugi hotel jer s prvim hotelom nismo imali bajno iskustvo i od tad svaku vecer mjenjamo hotele. Kucanje na vrata prekinulo je nase pakiranje, I vika "pošta" (ili nesto slicno ne sjecam se vise). Ispred vrata nije bilo nikoga samo na podu jedan maleni paket u kojem se nalazio datapad. Tip je rekao da je djelomicno zadovoljan obavljenim poslom te nam je dao informacije koje smo trazili te nam je vec sam bukirao katre za glavni grad Bolivije. Trebamo krenuti sutradan ujutro. Bilo je cudan natpis na kraju teksta. Nakon citanja ova poruka ce eksplodirati te su se na ekranu poceli ispisivati brojevi. Pet, cetiri, tri, samo sam bacio datapad iz ruke koji je u tom krenutku i eksplodirao. Opet je tip pokazao svoju ekscentricnost tako da je uz bombu postavio i kecap tako da smo skoro svi bili puni kecapa :nice:. I dok sam ja otisao pod tus i vecernju molitvu Ficho se je zaputio obnoviti svoje moci i bas je izazivao vraga. Prvo je naletio na ulicni obracun izmedju neke bande i policije. No bio je takve srece da je sa svake strane bilo samo pedesetak ljudi :love:. Jednog je kriminalca svojim mocima izvukao iz zaklona te je policija od njega napravila svicarski sir. No policija ga je primjetila te je pocela po njemu pucat no sto se je pametno povukao. No njemu to nije bilo dosta nego je usao u zgradu do koje je bio obracun i strgao jednog kriminalca svojim mocima o opet je policija pocela pucati po njemu. Nakon sto je odustao i od te ideje probao je kriminalcima prici s ledja no od straha od zalutalih metaka je odustao (napokon). No idalje nije povratio sve svoje moci te je otisao potraziti neki problematicni klub. Sto je i trazio to je i nasao. Narodnjaci su trestali iznutra no on nije mogao proci jer ga gorila na vratima nije pustila. I cekao je on tako sve dok nije ugledao tipa kako vadi pistolj, te je samo pruzio ruku na njega i strgao ga na sto mu je gorila prislonila pistolj na glavu misleci da ima pistolj u prstu. Otisao je natrago do hotela di smo svi vec spavali...

Ujutro smo krenuli na avion te bez problema stigli do Bolivije, tamo smo jasno uocili kontakt s kojim smo se trebali naci te smo dobilo od njega prijevozno sredstvo koje je moglo ici po svim terenima osim po zraku te nam je pruzalo sigurnost skrivajuci nase toplinske signale. Krenuli smo prema dzungi te smo se vozili iducih 5 dana. U medjuvremenu nam je riknuo GPS. Vozili smo se po rijeci sve do podnozja vodopada... Tada sam ja podigao auto a Ficho je podigao mene sve do vrha vodopada (on nemoze manipulirati stvarima bez duse). Prebacili smo ostale te nastavili putovanje, nakon sto su se struje rijeke ublazile ponovo smo nastavili rijekom. Problem nam je tu zadao krokodil koji je zagrizao nas auto. Ficho je manipulirajuci njegovom dusom rastvorio njegovu cesljust dok je Psiho pucao u njega i promasio. Ja sam otvrio prozor i iste sekunde se stvorio na krovu automobila spreman da se okusam s krokodilom dok je njub (tako smo ga prozvali) probao telekinezom podici krokodila sto mu nije uspjevalo. I dok se je Ficho borio s njegovom dusom ja sam skocio s krova udario krokodila nogom u glavu te se od njega odbio na haubu od auta. Za to vrijeme je psiho ponovo upalio auto (ili ti ga vozilo koje je plovilo po rijeci) te krenuo u rikverce. Zatim su njub i Ficho zajednickim snagama odlucili prebaciti krokodila iza auta. Kako bi ostao na nogama dok se auto krece sagnuo sam se i zabio prste u lim sa svake strane auta. Izvukli smo auto da ga nakon zagriza popravimo no nije bilo potrebe jer je idalje bio u voznom stanju...

I nastavili smo tako sve do jednog jezera gdje smo prenocili gdje je Ficho u snovima saznao tocnu lokaciju postrojenja koje trazimo. bili smo 5 milja udaljeni od toga i saznali smo da imaju neke klonirane gustere. Na te gustere smo putem naisli no ficho ih je sam sredio. Napokon smo dosli do dijela dzungle gdje se nalazio kompleg na potpunoj cistini, znali smo da ima elektricnu ogradu te smo trazili mogucnosti ulaza i tako smo malo kretavsi su uokolo naisli na grupicu oklopljenih Tetracorpovih ljudi. Njih 5 + glavni lik koji je u ruci drzao "predatora" najmocniji pistolj. I tako dok smo se ja i Ficho zaletjeli prema naprijed njub i psiho su ostali iza. Ja sam pobrao par metaka, njub je pobrao par metaka. I tako smo se malo borili sve dok trojcu nismo ubili a svojcu paralizirali. Sefa sam osobno srusio na pod (neki polu-robot) stao mu nogom na ruku u kojoj je drzao predatora a drugom ga malo zakucao u pod udarcemo po torzu. Ficho ga je dovrsio svojim napadom no time je zapravo i mene dovrsio :nice: jer je u tom trenutku ekplodirala bomba koja je bila u njegovoj glavi koja me je na mjestu usmrtila, Da je to svijet di ima magije postojao bi nacin da me spase no ovako nista od toga osim ako ne smisle nesto j♥♥eno dobro... Uglavnom meni preostaje da se igram s izradom novog lika

Prilazem i svog preminulog lika (ovo je house ruled gurps za sve detalje se obratite Exxaru)
    Exx bilo bi fora da ti stavis ostale likove ako nekog zanima

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto prilazem CS Fichinog lika kojeg je rekao da mogu slobodno stavit (kad exx nije htio / sjetio se / nije mu se dalo)

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Pre imba gejm... Ujutro cu napisat riport... Kako sam se lomio od smjeha...

4. Eniyel

Eniyel Vampiruša

5. abominacije

abominacije (/:=D

zashto ovo nije aktivniji topic? zanimljiv je... aj prichajte malo... aktiviraj tog ninju nek shera experience.... zanima me gurps a nisam u moguchnosti igrati jer studiram u varazhdinu... :laugh:

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ninja je ljen. Neka underlinzi pišu o sessionima.

Btw. Kada bu gotova ova misija, mislim da cu postati file po kojemu sam vodio. Pa da vidite stvarni opseg moje improvizacije.

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Vidi ninja... Ja cu napisat ovaj riport al bi ipak bilo lijepo kad bi ti ljudima malo i nesta objasnio kod same mehanike igre

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Pa ak ih zanima mehanika nek pitaju :laugh:

Ask and recieve...

9. abominacije

ma za mehaniku mogu prochitati knjigu..
    zanima me struktura kampanji... koliko je razlichita od dnda i tako... chisto da proshirim vidike...

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A cuj, cim igras GURPS a ne D&D kampanje i avanture će se razlikovati jer neke stvari koje se rade u D&Du jednostavno nisu realne. Drukciji stil igre... mora se jako pazit i ne glumit ramba.

Ovo sto mi trenutno igrano je bazirano na misijama, s obzirom da su characteri agenti organizacije koja pazi da se ne događaju sranja na beskonačnim svjetovima. Sam koncept Infinite Worldsa je skakanje po raznim settinzima, tako da se na par sessiona igra fantasy, pa na iducih par cyberpunk (ko trenutno), pa na nekoliko WWII, renesansna francuska itd. I naravno, s obzirom da se igraju high-point characteri i over-the-top kampanja, zna biti visoka doza weirdnessa. No s tim bum pocel tek kad mi se playeri malo vise naviknu na sistem.

Npr. na prvoj misiji su playeri isli na jedan svijet koji je u 1970 i nekoj godini, i di su svabi dobili 2. svj. rat. Trebali su pronaci jedan artifaktić u obliku maloga kipa, pa su se raspitivali po antikvarijatima da bi zavrsili na balu kod jednog SS oficira koji je sebi maznuo taj kipic, zato jer mu treba za izvrsavanje nekromantskog rituala kojim ce ozivjeti svoju zenu (da, lik je mag). Vecina te misije je bio investigation, dok je na kraju bio jedan fight kada su playeri upali u tajni laboratorij od lika i naravno okacili tihi alarm.

Jedna misija je pak bila potraga za demonom i slaying istoga na jednome low-fantasy svijetu na kome divljinom vladaju kanibalisticki berzerkeri.

Druga misija je bila na svijetu a la waterworld, samo sa malo vise kopna. Playeri su trazili kriminalca koji je pobjegao sa Homelinea (maticni svijet) i ukradenom tehnologijom zavrsio na svijetu di se misija odvijala.

I tak... svacega ima.

11. abominacije

uber randy...

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Druga misija je bila na svijetu a la waterworld, samo sa malo vise kopna. Playeri su trazili kriminalca koji je pobjegao sa Homelinea (maticni svijet) i ukradenom tehnologijom zavrsio na svijetu di se misija odvijala.
    :tired: :blush: :blush: :tired: Bolna tocka... Jedini koji mi je pojegao :mrgreen:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Wrong. I vampir iz francuske vam je pobjegao.

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Procitaj gornji post pazljivije... Jedini koji mi je pobjegao... ovaj nije jer na toj misiji nisam bio :mrgreen:

15. Seeker

Seeker semi-retired

wrong. Prije vamprira jedan od magova s atlantide i pale-one koj mi je otkinuo ruku
    :whistle:

16. Eniyel

Eniyel Vampiruša

jedan od magova s atlantide

yep, ono kad smo mi masakrirali onog velikog kostura [​IMG]

btw malo ti je sig velik :whistle: ali sweet :whistle:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

wrong. Prije vamprira jedan od magova s atlantide i pale-one koj mi je otkinuo ruku
    :whistle:
    Al cini mi se da on nije bio u opisu misije kao sto je aleksej bio il kak se vec tip zvao...

Prokletnik... moram ga ulovit :whistle:

18. Seeker

Seeker semi-retired

isprike zbog siga, nadam se da je sad u redu.
    nebrini sherpa, sve cemo ih mi uloviti kad-tad :whistle:

19. Eniyel

Eniyel Vampiruša

and I will join you kad uhvatim vremena :whistle:

20. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

pale-one koj mi je otkinuo ruku
    Ovaj se definitivno ne broji za nista :laugh:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu