1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Guns N' Roses

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od She-Ra, 18. Svibanj 2007..

1. She-Ra

She-Ra princess ^^

Evo,odlučila sam otvoriti jedan topic o jdnom od najboljih bendova na svijetu....bla...bla...bla
    Evo nešto o njima,iako mislim da znate puno toga i ad vas ne zanima,ali evo:

-kalifornijski hard rock bend
    -osnovo ga Axl 1985
    -dalje brijem da vas baš boli briga

Postava:
    -Axl
    -Slash
    -Duff
    -Izzy

Albumčići...:
    Live ?!*@ Like a Suicide 1986.
    Appetite for Destruction 1987.
    G N' R Lies 1988.
    Use Your Illusion I 1991.
    Use Your Illusion II 1991.
    The Spaghetti Incident?1993.
    Chinese Democracy

Evo nekih stranica:

-Blog
    -Here Today,Gone To Hell
    -Newgnr
    -Riječi pjesama
    -critical solution
    -gnrtour
    -gnrtour

To je to...

2. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

ma kome ti da nas boli briga.... pa Gunsi su zakooooonnnnnnnnnnnn...... ima ju par odličnih pjesama, ali imaju naime par stvari koje mi jednostavno ne leže..... ali sve u svemu :cry: zakonnnn........

3. She-Ra

She-Ra princess ^^

Napokon netko tko voli Gunse!

4. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

Napokon netko tko voli Gunse!

čekaj neka ih anria počme hvaliti na sva zvona... onda ćeš shvatiti što znači voljeti Gunse......

5. Nechrarh

Nechrarh Gost

Bend nije DOBAR, već je samo OK....i definitivno nije najbolji.....slšao sam ih u osnovnoj školi, pa su mi ostali "dragi" ali od svih tih Axelovih ispada mi se zapravo gade....

Znate li vi da njega psihijatar mora "obraditi" svaki puta prije nastupa?? ( mislim morao je dok su bili "popularni" - jer je tip psihički bolesnik.....anyway fora sweet metal ali nikaj posebnog..)

6. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

ja sam isto imala fazu u osnovnoj.. i to me prošlo :tired:

7. Psychaki

Psychaki Gost

eh, ja nikad nisam imala 'fazu'
    imidž mi je bio previše odbojan.

8. Sin

Sin Paladin of Eydis

Ne volim Gunse nimalo... točnije ne mogu ih podnijeti... i onda još mi u sobu dođe zadrti Guns fan koji mi je 24/7 puštao njih i živcirao me dozlaboga... ali eto i on ih je prestao slušati tako da je sad sve oke... ne volim ih previše komercijale, glume, jedenja govana, od bendova koji su tada nastajali ili bili popularni mi više paše Nirvana, niti njih ne volim previše, ali su mi puno bolji od Gunsa....

9. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Ja obožavam Gunse....prezakon su mi :ninja: Iako je Axl morao ići iz jedne krajnosti u drugu, ali meni se njihova mjuza sviđa i zaboli me dali je on psihički bolesnik ili ne... Ali ovi tzv. "novi" Gunsi koje Axl sad predvodi, a nemaju niti jednog drugog originalnog člana su.....jednostavno bzvz...nisu to oni Gunsi iz 80-ih, čak je i Velvet revolver puno bolji, a naravno kad su Slash, Matt i Duff tamo...
    Trenutno najviše slušam Use your illusions 1 ali nikako baš ne mogu izdvojiti koji mi je najbolji album..svi su mi super :tired:

10. Velena

Velena vintage queen

Ja ih volim poslušat, ali gledat baš i ne. jednom sam gledala na VH 1 dokumentarac o njima i dobromje da su uopće živi s obzirom na to što su sve trpali u sebe. :tired:

11. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Da istina...imam to čak i snimljeno...Duff je imao razdoblje kad nije uopće mogao pričati od količine alkohola i droge koje je unio u sebe i često se znao onesvjestiti na pozornici...čak su mu i doktori rekli da ako tako nastavi da će mu gušterača explodirati..a kako mu se lice izobličilo tj. postalo rupičasto...hvala bogu na plastičnoj kirurgiji :omg:

a najbolje mi je što sam čula da je Slash imao 12 mačaka u kući...i to da je postao zaštitno lice pića koje se zove Black Death vodka

12. Versius

Versius shajzeshit

slash je imao 12 macaka... like mijau mijau?..... hm.... mozda mi se cak pocne i svidjati

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ne volim Gunse. Točka.

14. Versius

Versius shajzeshit

ni ja ih ne volim.... vokalno su mi spooky

15. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Meni se baš Axlov glas jako sviđa... iako je mnogima prekreštav meni baš paše...i super mi je kaj u nekim pjesmama pjeva s dosta dubljim glasom..može ga dosta izmjeniti...

16. Gunsi FTW! Nije da ih manijakalno slušam al su mi bar 3-4 njihove pjesme na stalnom playlistu...

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Više sam ih slušala kada sam bila manja, sada tu i tamo pokoju pjesmicu... iako mi Axel prestrašno, zgodno tj., izgleda u Sweet child o' mine, ali mi bude muka kada se sjetim šta si je napravio :hugz:

18. Sin

Sin Paladin of Eydis

Meni je to prebučno, neispirativno i napadno... i još kada se zbroji činjenica da su bili umišljeni dozlaboga... jednostavno mi ubije volju za životom... ali opet glazbeni se ukusi razlikuju...

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

jedan od bendova čije stvari uvijek mogu poslušati sa guštom. no i nisam neki zagriženi fan, jednostavno su mi, onak, dobri za poslušat tu i tamo, taman da se ne zasitiš previše

20. Anria

Anria Aktivan Član

čekaj neka ih anria počme hvaliti na sva zvona... onda ćeš shvatiti što znači voljeti Gunse......
    The demon have found the topic...:evil2:

It's been 14 years of silence, it's been 14 years of pain.........

And don't you cry tonight, and don't you cry tonight.....

She's gott tha smile that it seems to me, reminds me on the chilhood memorys....

We come down from the cold, we come down from the wild, where everybody warms themselfs on different fire...

Meni najdraži stih:
    And you don't talk so loud, and you dont walk so proud, anymore, and what for?

I još jedan lijepi - remembers of this game we call a life, and no one says it's fer!

I love, love, love, love, love, love Guns!!!!!!!!!!! :lol:

Podijelite ovu stranicu