1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Guild Wars

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Dabrorius, 31. Listopad 2006..

1. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

[​IMG]Stigao je Guild Wars: Nightfall, treći dio vrlo popularnong RPGa. Igra ga više od 2 milijuna igrača. I ovaj se nastavak može igrati kao samostalna igra ili kao dodatak na neki od predhodnih djelova. Radnja se odvija u zemlji Eloni koju su napustili bogovi i prijeti velika opasnost od tamnih sila :)

Osim nove priče igra donosi dvije nove klase Dervish i Paragon, nove NPC igrače koji će sada napredovati zajedno s vama i moći će te im kupovati posebnu opremu i naravno tu je i ogromna količina novih skillova. Cijena je 300kn za normalno izdanje i 400kn za collectors edition a u Hrvatsku je stigla jučer.

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

WoW. pwn. kthxbye. :whistle:

3. Errtu

Errtu Novi Član

jel igra ko ?

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ne...iam factionse koji samo skupljaju prašinu :roll:

5. jibboom

jibboom Novi Član

Igrao sam GW skoro godinu i pol, u zadnje vrijeme mi je dosadio nažalost. Jedva se ulogiram jednom-dvaput tjedno. Inače je stvarno vgg. Barem Proph+Factions (Factions malo manje, ali eto); Nightfall nisam ni kupio, ali svi koji jesu uglavnom ga hvale.

6. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

da arena net nisu nubovi igra bi bila odlicna
    trebalo im je 2 godine da se sjete uvest da mozes sejvat skill build pa nemoras svaki put slagat...
    jos da sloze aukcijsku kucu, da mozes naknadno upadat u party i igru i neki NORMALNI PDATER bilo bi prej♥♥eno
    iako ni ovajo nije lose

7. Kron

Kron Novi Član

Meni je oke.

Igram tu i tamo, koliko stignem.

8. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Dakle nakon dugomjesečne , ako ne i godišnje apstinencije i nakon ponovnog pokušaja igranja one izbljuvotine w0w-a vratio sam se na staro ... Guild Wars ...

Klan je napravljen ( ne ne želim ući u već postojeći klan ) i zove se CAT - Croataian Assalt Troops

Ako kojim slučajem ima zainteresirana dušica koja ima na polici doma ovu nadasve nenadjebivu igru da nam se pridruži ...bilo bi dobro ...

Ako ima zainteresiranih nek mi se jave ili ovđer ili ingame ... nick Sandor Kovacs , Isztvan Kovacs , Erszebeth Kovacs ... :belj:

9. Dark knight

Dark knight Novi Član

Kae sad nitko nije zainteresiran??? :hugz:

10. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

kolko sad kosta nova igra ? i jel znate kog da je prodaje mozda?

11. Nazgul_rulez

Ako se ne varam 249 ti je prophecies , 249 factions i 349 nightfall .. ili lijepo naletiš na nekog tko ti to sve proda za 400 kn :cocky:

Uglavnom nema dodatnog plaćanja , igra predobra ... ma kaj radim tu idem špilat :cocky:

12. Cerethien

Cerethien Novi Član

ej,ja sam zainteresiran.
    Naime,i meni je slicna situacija bila...nisam igrao nekih 10 mjeseci,prodao igru tipu iz Zg-a na forumu,i masu puta se zderao zasto sam je prodao,a nabrijao lika kao budalu,sve nabavio... :cool:
    naravno,igrao sam :smile:
    I sjetih se ja neki dan da bi mogao samo vidjet na forumu jel tip jos dolazi,dal jos igra,da bi ja uzeo natrag to od njega,kad,on tamo,primio moju ponudu rasirenih ruku(nije bas previse ni igrao,presao na wow,heh),i dobio igru natrag nakon 10 mj,ajde recimo,loana.=) hehe.
    Igra dolazi preksutra,ako se ne varam. :smile:
    NAzalost,imam samo Factionse(zasad),a kupujem i Eye of North...

13. abominacije

abominacije (/:=D

aj nek neka dobra dusha baci par screenshotova iz same igre.

14. Cerethien

Cerethien Novi Član

zaop mi je sta moram zicati,ali ima tko neke daggere za posuditi,bilo koje,jer neam uopce oruzja,ovaj DEBIL kod kojeg mi je bio lik mi je sve pokupio i prodao,KRETENCINA!!!!
    i sad nemam s cim igrati,aaah!!!
    pomagajte!idealni bi mi bili daggers of xuexao,pa ako tko moze,da mi ih nabavi ili farma,plz!
    vratim kasnije s kamatama,ovako nemogu prdnut,0 para 0 itema.
    :lol:

15. Nazgul_rulez

Tipicni account devastator ... to sam i ja napravio liku od kojeg sam kupio acc ...samo što ja nastavljam igrati i ne prodajem dalje ...

Mislim da ti ja imam te daggere of xunekidrek ... nisma ziher :lol:

16. Cerethien

Cerethien Novi Član

ma znam...a jbga,sta sad.=) i ja sad nastavljam igrati,nema sanse da odustanem,stovise,idem kupiti nightfall.=)
    ma i ako nemas,samo da mi pomognes isfarmati,to je nekih 10 min,jucer sam pousao par put s henchijima,znam da su jalove sanse,al ipak...
    a kad se sjetim sta sam sve imao....ajme...
    rune za monka...perfect daggers...MASU ALKOHOLA!!! :great: dammn.
    nvm,sve cu ja to vratiti.=)
    nazalost,imam samo factions zasada,ajd me invajtaj u guild,ime lika mi je Davmorn Trannyth...ajd plz,pa cemo se vec dogovriti ingame

...ajde,barem mi nije prodao 15k Luxon armour pofarban u srebrno... :happy: najbolje izgleda. :lol:

17. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

E jucer sam bio u Algoritmu i vidio sam neke pre-release cd-e za 19 kn, kao nes tipa na tjedan dana se dobije jedna od ekspanzija il tak nes... evo cist da se zna :)

18. Nazgul_rulez

Danas .... danas je dan . .EYE OF THE NORTH dolazi u moje ručice ... na moj hardić diskić ...

Oće netko igrat il neće j♥♥oled ? :smile:

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

čuvam se za coh/cov

20. Nazgul_rulez

Company of Heroes / ???? zakaj se za to čuvaš ...

Podijelite ovu stranicu