1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Grch

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od abominacije, 7. Siječanj 2007..

?

...

1. mochno

0 glas/ova
    0.0%
  2. solidno

0 glas/ova
    0.0%
  3. neprobavljivo

0 glas/ova
    0.0%
  1. abominacije

abominacije (/:=D

da vas upoznam sa jednim mochnim bendom... chuo sam ih prije par godina na otvu u kasne nochne sate... al tek sad putem broadband interneta bijah u moguchnosti nabaviti audio zapise... pa rekoh da podijelim s vama... o njima se teshko nalaze informacije buduchi da im je djelovanje veoma slabo medijski popracheno... ono shto sada pishem u ovaj topic uzeo sam sa jednog drugog foruma... na koji chu dati i link...
    tamo mozhete pronachi dosta detaljniju povijest benda, kao i linkove na neke mp3e...
    na ovom linku nalazi se opis samog benda...

dalje prilazhem linkove na spomenuti album... snimke su skidane sa kazeta pa je kvaliteta neshto loshija...

spot - ja imam pasosh
    spot - nochas che gorjeti berlin

ps - kasnije je berlin postao beograd :)

2. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

hahaha
    Svirali su oni na brucošijadi Filozofskog jednom davno dok sam bila brucoš... Još se uvijek sjećam neke pjesme Nož u čelo Nož u čelo....

Prošle godine su u nekim novinama predstavljeni kao jedini hrvatski sado-mazo bend... LOL

3. abominacije

Prošle godine su u nekim novinama predstavljeni kao jedini hrvatski sado-mazo bend... LOL

nisu bez veze najstariji demo bend u hrvatskoj :)

4. Psychaki

Psychaki Gost

Požurite umrijeti!

5. Nikica

Nikica Novi Član

Eh Grč je savršen....Drgi di s boxa ću dat kolegi Brainfartu kad se vidimo drugi put...pa će vam uploadat. Puno bolja produkcija...i još bolje pjesme....Meni najdraža Gazim..čikove ...gazim decu :unsure:

6. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

Sad sam skužila da u kompu imam par njihovih pjesama...
    Teške čizme na nogama slobode :)

Kako su treši :D

7. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Prije par godina sam ih gledao u PAUK-u i bili su mi totalno kul i do sad uopce nisam ni cuo ni vidio nesh o njima, jedino znam da su bili na nekoj brucosijadi ,valjda prosle godine il tak nesto :blush:
    Evo sad slusam ovo sa linkova i onak fino al nis prestrasno :) , neke pjesme podsjecaju na satana panonskog malo ...

edit- upravo sam se sjetio da se sirilo da kao polijevaju ekipu po koncertima sa krvi i sl. , dal zna ko nes o tome?

8. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

Čitala sam u novinama da to rade na koncertima (bili su predstavljeni kao sad-mazo bend), ali na mojoj brucošijadi nisu ništa od takvih stvari radili. Izašli na stage, odsvirali svoje i otišli...

9. abominacije

*snip* neke pjesme podsjecaju na satana panonskog malo ... *snip*

nishta nije kao satan panonski...
    znam da si mislio na zvuk, ali ipak...

ne bijah nikada na njihovim koncertima, no chim bude prilika... budem... pa makar bilo krvi do koljena :)

10. Nikica

Nikica Novi Član

Je na koncertima su uber kul Grč. U studiju su dofurali goveđu glavu i mlatili sjekirama :lol:

11. abominacije

Je na koncertima su uber kul Grč. U studiju su dofurali goveđu glavu i mlatili sjekirama :lol:

\m/ :lol: \m/

12. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Zika je ok,al đizs, kaj je tog lika privuklo da pjeva? Moja baba bolje pjeva! :cocky:

13. abominacije

mozhda vrijede drugachija pravila? :cocky:

Podijelite ovu stranicu