1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Goblini, Trollovi..

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Taliesin, 9. Svibanj 2007..

1. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Daklem, jel itko dijeli moje oduševljenje bendovima tipa: Trollfest, Nekrogoblikon (thx Sammy :think:), Finntroll (ovo je previše poznat bend da stavim neki link, lol) itd.?

Folk metal u kojem se u muzici igra uloga neke druge rase, specifično trollova i goblina. Screamovi i growlovi, IMO, ovdje nalaze najbolju svrhu i opravdanje (nije ko da ga trebaju, lol). Slušajući ove bendove čovjek se često uživi da je jedan od njih i nakon nekog vremena počne skakati po kući vrišteći kao troll i uzurpirajući ukučane. Nova dimenzija Fantasy-a :lol:

2. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

daj sammy, ak imaš neke linkove stavi, ljudi traže :cheek:

ja bum poslije ak nađem nekaj

3. Fenrir

Fenrir Novi Član

Finntroll....haha ....isfurano al legendarno! Fora za razbacat se

4. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ma kaj isfurano. Finntroll rula. imam sve albume :)) :cheek: (iako mislim da mi je neko reko da su izdali novi album :hugz:), anyway, za one koji nisu to culi preporuka svakako.. vrlo specifican zanr :cry:

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E zakaj svi ti "opaki" bendovi imaju siteove na myspaceu :hugz:

E da, dajte nekaj na rapid diginte, ochu :cheek:

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Finntroll—Nattfödd

1.Vindfärd / Människopesten
    2.Eliytres
    3.Fiskarens Fiende
    4.Trollhammaren
    5.Nattfödd
    6.Ursvamp
    7.Marknadsvisan
    8.Det Iskalla Trollblod
    9.Grottans Barn
    10.Rök

Kod:
    http://rapidshare.com/files/17561214/Nattfoedd-finntrol.rar
    Samo sam taj album mogao naci :onoz: Uzivaj

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

E zakaj svi ti "opaki" bendovi imaju siteove na myspaceu :mmm:
    E da, dajte nekaj na rapid diginte, ochu :belj:
    http://www.finntroll.net/ :onoz: .. samo odi na tu stranicu, u backgroundu se pusta nekaj..

na rapid dobis uskoro, samo da pogledam jos par foruma..

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Oke ljudi fala vam ali ne treba mi Finntroll, imam to vec :onoz:

9. Sin

Sin Paladin of Eydis

Finntroll je klasik i to svi moraju imati koji slušaju ovako što... i nije isfurano... a ima li tko preporučit sličnih bendova?

10. abominacije

abominacije (/:=D

ne slusham inache, ali nikako iz glave ne mogu izbaciti koncert ovog lijepog momka koji je odrzhao u mochvari.

jedini chru trol i vi ga zaboravite... tsk!

:cool:

:cocky: :cocky: :lol:

11. Fenrir

Fenrir Novi Član

Mortiis----stargate je zakon album!

12. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

otpo mu je nos u cwari
    il tak neš :cool:

13. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Ma to je šminka, ja govorim o muzici :onoz:

14. abominacije

abominacije (/:=D

otpo mu je nos u cwari
    il tak neš :cocky:

ae, vidio sam:)))

ali nisam ostao do kraja koncerta jer mi se frend bio onesvijestio pa sam ga morao nositi doma :nice:

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Lol tek sad vidim ovo, kao i većina folk bendova ništa extra neg čista fun mjuza tipa Korpiklaani. Finntroll mi nekak nije pasao, ono jedna super stvar na albumu i ostalo prosjek. No izrodili su masu sličnih bendova o glbinima i trollovima od kojih mi je najboljih Trollfest. Ako niste posluhnite njihov Brakebein.

Legendaran album -> Alkohol + Gusari + Trolovi. j♥♥enica, no nije sad za višegodišnje slušanje pa sam ga se nekako i zasitio. Sve u svemu dobar bend.

16. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

moj jedini komentar na sve ovo bit će: :lol:

17. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Lol tek sad vidim ovo, kao i većina folk bendova ništa extra neg čista fun mjuza tipa Korpiklaani. Finntroll mi nekak nije pasao, ono jedna super stvar na albumu i ostalo prosjek. No izrodili su masu sličnih bendova o glbinima i trollovima od kojih mi je najboljih Trollfest. Ako niste posluhnite njihov Brakebein.

Legendaran album -> Alkohol + Gusari + Trolovi. j♥♥enica, no nije sad za višegodišnje slušanje pa sam ga se nekako i zasitio. Sve u svemu dobar bend.

I preporučil bi i od Trollfesta: Willkommen Der Drekka Fest (tak nekaj) - osim odlične mjuze je produkcija jedna od najboljih koje sam ikad čul (zvuk gitare je za umrijet :lol:)..

Samo, ne bih se složil da su folk bendovi čista fun mjuza. To je generalizacija - i to loša :dry:

@tyronius - ako ti se ne sviđa nemoj postati u topiku :love: ili postaj nešto konstruktivnije :cocky:

Podijelite ovu stranicu