1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Gnjusobe :yuk:

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od pasion of love, 3. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Danas sam vidla nešto dosta gnjusno pa me to potaknulo da otvorim ovaj topic.
    Vozim se ja sa starom u tramvaju i tak mi pričamo i čuje ona kako netko nešto rezucka sa škarama. I gleda ona po tramvaju i niš joj nije jasno,kad pogleda čovjeka desno od sebe,a ono,lik je uzeo škare normalne veličine i reže si dlake u nosu. :evil: Fuuuuuuuj!!!!!!! :evil: :onoz: :lol: E,mi nismo mogle vjerovati! Počele smo se smijati a želudac mi je bio u grlu.
    Prestrašno!
    Ako ste vi doživjeli neku sličnu,manju ili veću gnjusobu-pišite!
    Ova tema nije za one sa slabim želucem.
    P.S: Preporučujem da ovo ne čitate dok jedete :mrgreen:

2. Bunny

Bunny Novi Član

mislim da svatko tko se vozi u tramvaju se nagleda svakakvih gnjusoba...a i nemora se vozit u tramvaju opcenito da se krece među ljudima... :evil:
    ja baš pamtim jednom sam se tako također vozila u tramvaju..i stojim tako i nasuprot mene sjede decko i cura...tj on sjedi ona na njemu...i tako njezina rukica oko njega...i ima zena podulje nokte onako cm i pol sigurno...i kad je ona njemu pocela s tim cistit uši..nesto pregnjusno...gurne mu taj nokat u uho..izvadi onako ono zuto..i baci na pod pa sve ispocetka...odvratno :mrgreen: jedva sam docekala da izađem van...ijuuu...
    ma neznam....a ono sto svakodnevno dozivim je neki pre odvratan smrad..u tramvajima..ma neznam..fuj...
    sve u svemu..ima toga jaako puno :evil:

3. kalthir

kalthir woof woof

Danas sam vidla nešto dosta gnjusno pa me to potaknulo da otvorim ovaj topic.
    Vozim se ja sa starom u tramvaju i tak mi pričamo i čuje ona kako netko nešto rezucka sa škarama. I gleda ona po tramvaju i niš joj nije jasno,kad pogleda čovjeka desno od sebe,a ono,lik je uzeo škare normalne veličine i reže si dlake u nosu. :evil: Fuuuuuuuj!!!!!!! :evil: :onoz: :lol: E,mi nismo mogle vjerovati! Počele smo se smijati a želudac mi je bio u grlu.
    Prestrašno!
    Ako ste vi doživjeli neku sličnu,manju ili veću gnjusobu-pišite!
    Ova tema nije za one sa slabim želucem.
    P.S: Preporučujem da ovo ne čitate dok jedete :mrgreen:

Moram priznat da se ja vjerojatno ne bih usudio krenuti na izvršavanje takvog čina. Zbog čisto praktičkih konsideracija. Oštri predmeti blizu mog lica u okolini gdje je naglo smanjenje brzine za očekivati i tako to.

No, iako se nisam dosad susreo sa znamenitim 'gnjusobama' u svakodnevnom životu (ili ako jesam, onda ih se ne sjećam), čuo sam nadasve dovoljno priča o takvim događajima, među kojima se ističe slučaj kasnonoćnog pedofilskog samozadovoljavanja u tramvaju.

4. DsAg

DsAg Novi Član

Pred kojih 10ak godina sam vidio tipa koji je na moru bos prehodao parkić (gomila borova a time i smole, nebetonirani puteljci), sjeo i počeo GRISTI nokte ne nogama bez da ih je bar otresao... :mrgreen: :evil:

5. Laucien

Laucien The Harper

6. Bunny

Bunny Novi Član

ovaj topic nije ni gnjusan...kolko je smješan... :lol:

7. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ovo mi je stara pričala jer je vidla na svoje oči-al to je valjda najgnjusnije dosad kaj sam čula.
    Uglavnom neki lik,propalica išo je negdje...hmmm.srat jer ga stislo i to negdje di su ga ljudi vidli (znači,ne u wc) i kak nije imao toalet papira,obrisao se rukom i onda je išao u dućan kupiti si nešto. I dajte zamislite,mi tim novcima koje je on držao u posranim rukama kupujemo!!!!
    Odvratno!!!!!!!!!!

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Pred kojih 10ak godina sam vidio tipa koji je na moru bos prehodao parkić (gomila borova a time i smole, nebetonirani puteljci), sjeo i počeo GRISTI nokte ne nogama bez da ih je bar otresao... :love: :love:

A sto ti nikad nisi npr jeo salamu kada bi ti feta pala na pod? mislim da je borova suma cisca od prosjecnog kuhinjskog poda :nice:

ovo se dogodilo mom frendu kada se malo previse napio prosle godine. Isao je kuci nocnim tramvajem ali koliko je bio zgazen je zaspao. Probudio se par sati kasnije na okretistu a iznad njega je stajala pedercina sa spustenim hlacama i pitala ga "decko oces mi popusiti" hhahahahaaha omg... on je izjurio sto je brze mogao van i otrcao...

prije jedno pola godine sam sjedio sa curom u parku na klupici oko 1 ujutro, bio je ono totalno prazan. I na klupicu do nas dodje sjesti neki stariji tip u mantilu i sesiru. Dobro, mi se ljubimo :lol: i skuzim ja da tip intezivno bulji u nas i kad god ga pogledam brzo okrene glavu kao da nije nista. I nakon jedno 15 minuta meni prikipilo i odem do njega, unesem mu se u facu i krenem:"perverznjacino jedna stara mater ti j♥♥em, voajeru, mrs ca, di si nas naso, ubit cu te, tralala" lik se krenuo nesto izvlacit i onda se samo ustao i odjurio :lol: :love:

par puta sam naletio na jednog tipa koji je uzasno debel i smrdi na 100 metara vise od cigana. jednom u tramvaju, jednom na ulici i jednom u menzi. izgleda nekako bolesno, uzasno. nije nekakav normalan smrad da mozes npr zacepit nos nego ono doslovce grize za oci. zeludac ti se pretvori u instant frape i zeli pobjeci van! majko mila tako nesto nisam jos do sada vidio... jos sada cim se sjetim prodju me cvarci, tj zmarci...

ima toga jos, al kad se sjetim :)

9. Anchica

Anchica Novi Član

:lol: :lol: :lol: JOj kakvih sam se ja gnjusoba u tramvaju nagledala... I namirisala.... Zadnje sto sam vidjela je jedan lik koji je kopao nos i brisao to sebi uodjecu... I hodao s jednog kraja tramvaja na drugi kraj... Da napomenem bila je uzasna guzva :help: :help: :lol:

10. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

... Zadnje sto sam vidjela je jedan lik koji je kopao nos i brisao to sebi uodjecu...
    pa to svi muskarci rade :love: :help:

11. Anchica

Anchica Novi Član

:love: :help: :help:
    Jos nijednog civiliriranog muskarca nisam vijdjela da kopa nos u javnosti

12. pandora

pandora Aktivan Član

omg lol...
    a moj brat je jedanput šeta poljanon (glavni trg u šibeniku) i vidija lika u "trafici" di se prodaju sladoledi kako korneton čačka uho... ono OMG...
    uglavnom... više niko ne kupuje tamo sladolede... :whistle:

13. Bunny

Bunny Novi Član

pa to svi muskarci rade :laugh: :laugh:
    ummm...nije baš privlacno...imam frenda koji to radi non stop..i nije bas nesto prizor..ihh.. :tired:

14. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Stvarno šta je sa ljudima i kopanjem nosa u javnosti? Izbor mjesta za tu radnju uvijek nekako padne na auto ili tramvaj. Zar ta područja zrače nečim ili...?

15. Psychaki

Psychaki Gost

Stvarno šta je sa ljudima i kopanjem nosa u javnosti? Izbor mjesta za tu radnju uvijek nekako padne na auto ili tramvaj. Zar ta područja zrače nečim ili...?

Ne, to su mjesta na kojima ćeš ih najverojatnije vidjeti da to rade, i to iz čiste dosade jer nemaš pametnijeg posla nego da gledaš što drugi ljudi rade :evil2:
    Iako meni u tramvaju nikad nije dosadno :evil2:

16. Anchica

Anchica Novi Član

Ne, to su mjesta na kojima ćeš ih najverojatnije vidjeti da to rade, i to iz čiste dosade jer nemaš pametnijeg posla nego da gledaš što drugi ljudi rade :blush:
    Iako meni u tramvaju nikad nije dosadno :ninja:

Tocno... I to je ono najgore :love: :lol:

17. Midria

Midria Novi Član

zadnje odvratno sto sam vidjela je da se dvoje ljube na ulici..i to ono...s jezicima...iuuu!!!! :lol: :lol: :lol: :fight:

šalim se.

ma bilo je nesto danas u skoli, znam da sam se pocela savijat od smijeha i jeze kako je to odvratno izgledalo....joj....ah, da, cura je kopala nos, potom uho..onda si je krelje vadila van...iuuuu!!!1 :knife:

18. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

je li onda grizla nokte nakon toga?

19. Bunny

Bunny Novi Član

je li onda grizla nokte nakon toga?
    ijuuuuuu...... :whistle:
    jedna od stvari koja mi je prilicno gadna je kad u hrani nadem dlaku..ili kad mi u pekari vade sto god kupujem svojim rukama...neznam zasto ali to mi se baš gadi..i uvijek si u glavi složim hrpu slika..sto je taj covjek radio s tim rukama.. :belj:

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ijuuuuuu...... :lol:
    jedna od stvari koja mi je prilicno gadna je kad u hrani nadem dlaku..ili kad mi u pekari vade sto god kupujem svojim rukama...neznam zasto ali to mi se baš gadi..i uvijek si u glavi složim hrpu slika..sto je taj covjek radio s tim rukama.. :cry:

:lol: :lol: :nice: joj, joj bunny, bice svega...^^

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu