1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Glumci I Glumice

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nea, 7. Srpanj 2007..

1. Nea

Nea curica

:cry: nemamo niti jedan topic općenito o glumcima i glumicama...

Dakle, ima ih puno koji su meni izuzetno dragi i posebni i teško je napraviti listu NAJ pa ću izdvojiti samo neke za početak...

Jack Nicholson - neponovljiv ako niti zbog čega drugog onda zbog one svoje vražije face :belj: :cry: zadnji po 2. put pogledan film s njim je Something's Gotta Give i svima predlažem da ga pogledaju :cry:

Johnny Depp - po meni izuzetno snažan i samozatajan glumac, osim legendarnog Jack Sparrow jako mi se svidio i u filmu Chocolat

I nadalje: Marily Streep, Robert De Niro, Robin Williams :hugz:, Marlon Brando, Anthony Hopkins, Nicolas Cage(volim njegovu otužnu uvijek istu facu i njegov pogled i boju glasa i naglasak :belj: )

Sjetiti ću se i ostalih kad me podsjetite :cry:

2. She-Ra

She-Ra princess ^^

Dakle..........

Johnny deep-najbolji mi je u filmu Libertine
    Jim Carrey(mislim da se tako piše)-zakon lik

3. Disciple

Disciple Novi Član

Johnny Depp u Sleepy Hollow... predobar!

Clint Eastwood u špageti vesternima, Jack Nicholson, Marlon Brando, Sean Connery, John Cleese... a ne sjećam se dalje... Jučer bila duga večer :belj:

4. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

AL Pacino u DJavoli odvjetnik....zakon

5. Anria

Anria Aktivan Član

potpisujem shadeovo
    i C.Bale u Equilibriumu
    To je to od glumaca, a od glumica - Nicole Kidman u Moulin Rouge

6. Velena

Velena vintage queen

Gary Oldman :lol:
    Kevin Spacey :laugh:

7. Mariel

Mariel Novi Član

Christian Bale
    Patrick Stewart
    Alan Rickman
    William Fichtner
    Johnny Depp
    Hugh Jackman
    Ewan Mcgregor
    Denzel Washington
    Samuel L. Jackson
    Benicio Del Toro
    Will Ferrell
    David Spade
    Sean Bean...ima ih još dosta.

Glumice... Mila Jovovich, Scarlett Johanson, Zhang ZiYi, Nicole Kidman...

8. Versius

Versius shajzeshit

Gary Oldman :omg:
    Kevin Spacey :evil:
    spacey :cool: .. rastuzilo me kad sam procitala u zutim kronikama da odustaje od glume u filmovima i da se posvecuje kazalistu :love:

Christian Bale
    Patrick Stewart
    Alan Rickman
    William Fichtner
    Johnny Depp
    Hugh Jackman
    Ewan Mcgregor
    Denzel Washington
    Samuel L. Jackson
    Benicio Del Toro
    Will Ferrell
    David Spade
    Sean Bean...ima ih još dosta.

Glumice... Mila Jovovich, Scarlett Johanson, Zhang ZiYi, Nicole Kidman...
    :love: .... Bale i Jackman su mi definitivno bili najbolji u filmu "Prestige" :smile:

a na ovo se treba dodati ona stara garda iz vremena prije moje ere... C. Gable, E. Taylor, K. Hepburn, .... i mnogi drugi

9. Terranea

Terranea evil turtle

Depp, John Cusack, Alan Rickman, John Cleese...
    Maggie Smith (McGonnagal u Potteru, i u filmu Božanstvene tajne sestrinstva yaya) hmmm... Salma Hayek, ne mogu se sjetit još koje...

10. khm
    đoni dep
    kira najtli
    orlando blum
    matju mekfejden
    kejt blanset
    denzel vošington
    vin dizel lol
    džek nikolson
    antoni hopkins
    nikolas kejđ
    nekima se ne sjecam imena
    vigo mortensen
    khm
    danijel radklif
    geri oldman
    ričard heris-prvi dumbledore
    majkl gambon-drugi dumledore... itd.. ako nastavim bit ce previse
    a objasnjenja necu stavljat, opet ce biti predugo :up:

11. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

John Wayne

Clint Eastwood

um... nema vise :up:

12. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

mogu pogledat apsolutno sve sto je Deep napravio, obozavam tog glumca (i to ne samo zato sto je prokleto zgodan :smile: )

a takodjer jako volim:
    Malkovicha i Jack Nicholsona - oboje ubijaju karizmom i jako se dobro snalaze u svim ulogama.. zapravo, njih trojca (deep, john i jack) po meni spadaju u istu kategoriju glumaca.. :omg:

a od glumica najdraza mi je Nicole Kidman (iako mi se premalo mijenja po filmovima) - pojam mi je najsladjeg bica na zemlji.. i ne znam tko jos...

eeee.. klanjam se terranea..

Maggie Smith - predobra glumica.. uvijek me razveseli svojom pojavom, kakvu god ulogu imala.. :omg:

te jedna i jedina AUDREY HEPBURN... najsofisticiranija zena ikada, prelijepa i genijalna glumica... :omg:

13. Elvenstar

Elvenstar missing

Patricia Arquette, još iz Izgubljene ceste, Nicolas Cage i Christopher Walken.

14. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Moji najdraži glumci:

Anthony Hopkins - Za ulogu u hanibalu
    Jack Nickleson - Za razne uloge - Posebno ulogu Jokera
    Robert Deniro - Vjećiti savršeni mafijaš
    Ian McKellan - Za ulogu Gandalfa kojega je savršeno predstavio u najboljem svjetlu.

Vin Diesel - Zbog toga što izgleda kao snagator a zapravo je nerd ko i svi mi, jer solidno glumi i jer je napisao najljepši uvod u svijet D&D-a koji sam ikada proćitao.. Smatram da mi je vrlo slićan po razmišljanju a i izgledom, doduše samo po ćelavosti :nice: Uvjek glumi karakteristiće frajere - Riddick rules, Dom rules!

Moje najdraže glumice:

Liv Tyler - Zbog toga što nam je pokazala kako prave "vile" trebaju igzledati.. Kate Blanschett je isto bila ok, ali ne kao Liv..
    Chalize Thereon - Zavodljiva slatkica koja uvjek djeluje nježno, a zapravo je rijedak spoj u ženama - ljepota i pamet.
    Angelina Jolie - Čisto zato jer je zgodna i jer se ne boji biti ono što je iako ne odobravam razaranje Jeniferinog braka sa pittom
    Jennifer Aniston - svaćija najdraža "prijateljica"

To su vam neki od mojih najdražih i razlozi zašto..

15. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

eee.. Angelina i Diesel - thnx, njih sam zaboravila... takodjer jako mi dragi glumci..

16. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Moji najdraži glumci:

Ian McKellan - Za ulogu Gandalfa kojega je savršeno predstavio u najboljem svjetlu.

Vin Diesel - Zbog toga što izgleda kao snagator a zapravo je nerd ko i svi mi, jer solidno glumi i jer je napisao najljepši uvod u svijet D&D-a koji sam ikada proćitao.. Smatram da mi je vrlo slićan po razmišljanju a i izgledom, doduše samo po ćelavosti :belj: Uvjek glumi karakteristiće frajere - Riddick rules, Dom rules!

Moje najdraže glumice:

Liv Tyler - Zbog toga što nam je pokazala kako prave "vile" trebaju igzledati.. Kate Blanschett je isto bila ok, ali ne kao Liv..
    Chalize Thereon - Zavodljiva slatkica koja uvjek djeluje nježno, a zapravo je rijedak spoj u ženama - ljepota i pamet.
    Angelina Jolie - Čisto zato jer je zgodna i jer se ne boji biti ono što je iako ne odobravam razaranje Jeniferinog braka sa pittom
    Jennifer Aniston - svaćija najdraža "prijateljica"

To su vam neki od mojih najdražih i razlozi zašto..

isuse...

podcrtano su ti greske/typoes, etc...

ovo crveno je jedna od rijeci koju cesto fulavash pogodit č i ć, a ovaj put si uspio! go ty! josh malo pa cemo prec na gramatiku za drugi osnovne! ;D :laugh:

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

:snip:

neznam dal da se smijem ili da plačem, pogotovo zbog De Nira i sir Iana McKellena

18. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

mogu pogledat apsolutno sve sto je Deep napravio, obozavam tog glumca (i to ne samo zato sto je prokleto zgodan :unsure: )

Kad smo vec kod gresaka covjek bi rekao da ce znati kako se pise Depp. Ćak se i totalno drukcije izgovara...
    Osim ako ne mislis stvarno na nekog glumca deep :ave:

19. Versius

Versius shajzeshit

dodajem popisu - Jeremy Irons :unsure:

20. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Hmm.. dosta ste ih spomenuli, a između ostalih tu su i Edward Norton, Robert Downey Jr. :ave: , Milla Jovovich, Kate Beckingsale... :unsure: damn, sad mi ništa više ne pada na pamet...

Podijelite ovu stranicu