1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Globalno Zatopljenje I Ostali Shit

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od Nea, 6. Prosinac 2006..

1. Nea

Nea curica

Kakva je ovo zima :sad: Gdje je hladnoća, snijeg, led, svježina??? Uopće mi se ne sviđa ovo što se događa sa svjetskom klimom :sad: Ali je ono što me zapravo plaši brzina kojom se ta klima mijenja. :sad: Kako se zvao onaj film, "Svijet poslije sutra"? Ne sjećam se, ali mi je njegova ideja sve bliža stvarnosti... Iz godine u godinu... :sad:

Da li je ovdje itko zabrinut kao i ja? Ili mu se uopće ne sviđa ova zima? :sad:

ŽELIM SNIJEG!!!!!!! :cold:

:caress: :laugh: :sad: :sad: :omg: :sad:

:sad:

2. abominacije

abominacije (/:=D

sudechi po adresi stanovanja swarost ziher snijeg ne zheli.... :laugh: :caress:

3. Nea

Nea curica

:caress: sorry ali Brod uvijek ima ili najhladnije zime (ne računam Liku i Gorski Kotar) ili najtoplija ljeta (ovdje čak mogu računati more) :laugh:

4. Psychaki

Psychaki Gost

Nemam ništa protiv, sve dok se ne moram zamarati sa zimskom jaknom i dok mogu hodati vani s mokrom kosom a da mi se ne stvaraju sige na kosi (to pika :love: )
    Jedino se bojim da ljeto ne bude pretoplo. . .

5. Elvenstar

Elvenstar missing

I ja hoću snijeg! Mrzim božiće bez snijega :love: . Bilo je nedavno dokumentarac na National Geographicu i kažu da su to normalni ciklusi Zemlje, da kontinenti stalno po malo putuju i mjenjaju morske struje i zbog toga se mijenja klima (između ostalog, ne sjećam se više svega :love: ).

6. DsAg

DsAg Novi Član

Film se zove Dan poslije sutra

Imaš pravo, fali snijeg... Nekad je u ovo doba sve bilo prekriveno snijegom... :cry: A sad se preznojavam u kratkim rukavima i jedino ujutro oko 0700, kad idem u školu, imam laganu jaknu jer sam friško iz kreveta...
    Priružujem se plesu za prizivanje snijega! :onoz: :baby: :love: :baby: :love: :onoz: :baby: :onoz:

7. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Kakva je ovo zima :mad: Gdje je hladnoća, snijeg, led, svježina??? Uopće mi se ne sviđa ovo što se događa sa svjetskom klimom :onoz: Ali je ono što me zapravo plaši brzina kojom se ta klima mijenja. :cry: Kako se zvao onaj film, "Svijet poslije sutra"? Ne sjećam se, ali mi je njegova ideja sve bliža stvarnosti... Iz godine u godinu... :sad:

Da li je ovdje itko zabrinut kao i ja? Ili mu se uopće ne sviđa ova zima? :baby:

ŽELIM SNIJEG!!!!!!! :cold:

:baby: :love: :love: :onoz: :onoz: :baby:

:cry:

I ja zelim snijeg
    Ali ne globalno zatopljenje kao u filmu
    Ono stvarno moze biti istina
    Samo da se vukovi neoslobode iz zoo-a

Kod mene po zimi (kad padne snijeg) moze biti do -20 stupnjeva C
    To je stvarno zima, a ponoci je i jos niza :cry:

8. Elvenstar

Elvenstar missing

Kod mene po zimi (kad padne snijeg) moze biti do -20 stupnjeva C
    To je stvarno zima, a ponoci je i jos niza :love:

Uvijek mi je bila želja provesti zimu negdje u planini prekrivenoj snijegom. U drvenoj kolibi sjediti pokraj kamina i čitati, čitati, čitati... Uopće ne bih izlazila van. :cold:

9. Psychaki

Psychaki Gost

Meni je oduvijek bio san voziti se Transibirskom željeznicom.
    Tamo je zgodno zimi :love: :love: :baby:

10. abominacije

abominacije (/:=D

Meni je oduvijek bio san voziti se Transibirskom željeznicom.
    Tamo je zgodno zimi :love: :love: :baby:

pogotovo ako si neki mongoloidni kmet koji tu zheljeznicu i odrzhava... :baby:

11. Seeker

Seeker semi-retired

fali mi snjeg, no kako sam zimogrozan, a ove godine nema drva za kamin, ne zalim se

12. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Koliko god volim toplinu i sunce ovo je sj♥♥ano vrijeme. Sada je toplo, pa ćemo fino na ljeto svi u skijaškim odjelima hodati :lol: Ma sve je poremećeno.

13. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

let's face it - svijet odlazi u ku***, and we're to blame (mislim na ljudsku vrstu)

14. Seeker

Seeker semi-retired

a sta ces, kad moramo do ducana uvjek autom, previse nam je prosetati 500m

15. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

ja se oćem grudat i snjegovicha radit , a zapit se i spavat u snijegu , i ocu se sanjkati , obecao sam si da moram jednom otic na sanjkanje i sad nis

16. Seeker

Seeker semi-retired

razmisljam da bi se moglo zaletiti kod mene u viksu(fuzine) preko praznika, (hmmmmm, pitanje samo koliko ogrjeva ima, moram pitati ujaka). Tamo ce morat biti snjega ili ce neko da dobije po....

17. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

ja isto kod bake u viksi al prvo nju negdi otputit a mi kuhat vinčeko dok vani zzzzima! :cold:

18. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Uvijek mi je bila želja provesti zimu negdje u planini prekrivenoj snijegom. U drvenoj kolibi sjediti pokraj kamina i čitati, čitati, čitati... Uopće ne bih izlazila van. :cold:

Opet mozes kod mene
    Tamo nema ljudi ( i sve ih je manje) polja imas koliko te volja a snijeg na najvecem brdu bude i do metar i pol

19. Nea

Nea curica

No nije stvar samo u nedostatku snijega... Doći će nam i nove bolesti s novom klimom na koje nismo naviknuli i nismo imuni na njih... A što je s poljoprivrednim kulturama? :sheep:

20. Psychaki

Psychaki Gost

Smanjenje populacije zapravo je korisno.
    I staklenici.
    No svejedno je velik problem.
    Pogotovo podizanje razine mora , potapljanje obala...gradovi uz obalu bit će uništeni....

Podijelite ovu stranicu