1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Game of Thrones

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nea, 20. Siječanj 2007..

1. Nea

Nea curica

Dakle, G.R.R.Martin službeno je potvrdio na svojoj stranici http://www.georgerrmartin.com/news.html da će „Pjesma Leda i Vatre” zaživjeti i na filmskom platnu. :kiss:

Naime, HBO je otkupio filmska i tv prava i planira napraviti fantasy seriju. Zašto seriju? Pa, kako sam Martin kaže, njegova saga je preopširna za film jer to ne bi bio 1 film nego njih desetak i više. David Benioff (poznat po scenariju Troy, Stay i The 25th Houri, te filmova koji tek dolaze: Wolverine i The Kite Runnere) te D. B. Weiss biti će producenti. G.R.R Martin je vrlo zadovoljan njihovim dosadašnjim radom pa nama jedino ostaje da se nadamo da neće upropastiti ovu odličnu priču. Kao scenarist Martin će se pojavljivati tek u jednoj epizodi po sezoni zbog zauzetosti na stvaranju A Dance With Dragons (više nigdje ne piše da li je pri kraju s tim :kiss: ), The Winds of Winter i A Dream of Spring.
    Inače HBO je tvorac nekih vrlo odličnih serija kao što su The Sopranos, Six Feet Under, Big Love, Carnivale, The Wire, Deadwood, Rome (čiji je i Maritn fun).Neće li biti prekrasno vidjeti sve one kompleksne likove utjelovljene u ljudsko obličje: lukavog i simpatičnog Tyrion, Dany i njezine zmajeve, Jona sa Strahovukom na zidinama dok u šumi vrebaju Drugi čekajući da Zima dođe... Iščekivanje ove serije bit će ravno čekanju LOTR-a... Radujemo se Zimi. :smile:

Više na stranici Varietya http://www.variety.com/article/VR111795753...yid=14&cs=1

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Odlično! HBO ima općenito dobre serije i vjerujem da neće uništiti ono što su knjige izradile. Bilo bi savršeno da Martin piše scenarije... (iako će raditi samo za jednu epku po sezoni).
    Stvarno mi je drago što će od ovog nastati TV serija a ne film. Ima previše materijala čak i za filmski serijal, a nevolim kad mi režu priču i likove :smile:
    Zanima me podjela uloga.
    Za Psa sam jedino 100% siguran da će ga glumiti Ron Perlman jer je sam Martin u nekoliko navrata naglasio da je on savršen glumac za tog lika.

3. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

neželim se bunit,al to sam ja stavio prijepodne,pa ne kužim,kaj je bilo??kaj sam nekaj krivo napravio

4. Sammael

Sammael Knjižničar

samo da ne nadju zenu od 30+ da glumy Danny

5. Sherpa

Sherpa Legenda

neželim se bunit,al to sam ja stavio prijepodne,pa ne kužim,kaj je bilo??kaj sam nekaj krivo napravio
    Ne otvorio si vec postojecu temu, pogledaj datum kada je tema otvorena

6. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

sorry imas prav,ko i uvijek shep

7. Pa tog Perlmana znamo, bio je u Alienu 4 i Bladeu 2, i još tu i tamo sam ga vidio! Daa, on bi Psa sjajno igrao :roll:
    al ono, samo da vidim tu grdosiju koja će biti Gorostas/Gregor Clegane, i njegov dvoboj sa Oberynom :roll:

8. Sammael

Sammael Knjižničar

Ko jos misli da bi antonio Banderas bio savrsen Red Viper?

9. Ko jos misli da bi antonio Banderas bio savrsen Red Viper?
    :omg: ...e pa morat ću autorizirati svoje misli i početi masno naplaćivati ovakve upade u sustav><

:omg: :omg:

10. Anria

Anria Aktivan Član

WTF?????
    Vi to stvarno????

Bit će problema s pronalaskom glumaca....

11. Sin

Sin Paladin of Eydis

nece posto je HBO, imaju oni para... ali posto je to redatelj lik koji je radio sopranose i tamo su relativno ne poznati, ali dobri glumci, mislim da ce tako napraviti i kod ASOIAF-a (a i pogledajte LOTR osim Vigga, koji je od glumaca prije tog filma bio poznat) a sto se mene tice takvi su i bolji jer su ovi poznati preeksponirani da bih zamislili kao neke nama drage karaktere i likove iz knjiga....

a da mi to stvarno... skokni na www.georgerrmartin.com tamo imas sve obavjesti...

12. Anria

Anria Aktivan Član

ne, rekla sam to jer sam nedavno gledala dokumentarac o snimanju LOTR-a i kako je Jackson forsirao savršene glumce, u čemu je i uspio, a ovaj ima dupla više likova, zato to kažem, ali ne dvojim da će glumci biti savršeno odabrani!

13. genesis

genesis Novi Član

Evo nekoliko mojih prijedloga...

Danny - Emma Watson
    Joffrey - Will Wheaton (Weasley Crusher)
    Jaime - Nicholas Lea (Alex Krycek)
    Eddard - David Duchovny ili Michael Shanks
    Cersei - Mira Furlan
    Tyrion - Danny DeVito
    Muz od Danny (mislim da se zvao Drogo) - Schwarzenegger
    Mama Stark - Megan Gallagher
    Stari Frey - William B. Davis
    kralj Robert - James Callis

Ne mogu se sjetiti vise likova...

14. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Loša podjela likova... neki ne odgovaraju po godinama, neki fizički, a neki jednostavno ne žele glumiti.
    Danny DeVito je prestar, predebel i previsok za ulogu Tyriona. Švarc je guverner i ne bavi se glumom, osim toga Drogo bi trebao biti netko fizički sličniji The Rocku. Netko je za Eddarda predložio Jeremy Ironsa i meni to odgovara.
    Emma Watson je prestara i gotovo sam siguran da bi odbila ulogu. Wil Weathon ima kakvih 35 godina... malo je prestar za ulogu Joffreya (iako priznajem da me dovoljno živcira da ga dobro odglumi. Nicholas Lea kao Jaime... zašto su svi tvoji glumci s liste glumili u nekoj sf seriji? Proširi horizonte. Siguran sam da za ulogu Jaimea ima prigodnijih glumaca od "onog frajera iz X-filesa". Mira Furlan kao Carsei ti je najveći off... naša je, volimo ju, ali ne.
    James Callis (ne želim typecastat ali) je dobar za ulogu mekušca. Robert, ne samo da fizički previše odudara od Callisa, nego bi ga ovom bilo i teško za odglumit.

Nadam se samo da izaberu dobre, predane glumce koji će posao odradit do kraja.

15. Sin

Sin Paladin of Eydis

Cinjenica je da HBO ima lovu... no sad samo se nadam da se nece drzati superstarova...

16. Winterstark

Winterstark Novi Član

sumnjam da ce birat takve zvijezde; to im je skupo a i nepotrebno

ako budu napravili seriju kao Rome bit ce prekul =D

17. Anria

Anria Aktivan Član

kako će uopće strpat sve ono u film??? pa sa ''Igrom prijestolja'' možeš ubit čovjeka!!!

18. Sin

Sin Paladin of Eydis

:lol: ma ne radi se film, radi se serija... :nice: svaka sezona je jedna knjiga, a sezona ima trideset serija...

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  19. genesis

genesis Novi Član

Loša podjela likova... neki ne odgovaraju po godinama, neki fizički, a neki jednostavno ne žele glumiti.
    Danny DeVito je prestar, predebel i previsok za ulogu Tyriona. Švarc je guverner i ne bavi se glumom, osim toga Drogo bi trebao biti netko fizički sličniji The Rocku. Netko je za Eddarda predložio Jeremy Ironsa i meni to odgovara.
    Emma Watson je prestara i gotovo sam siguran da bi odbila ulogu. Wil Weathon ima kakvih 35 godina... malo je prestar za ulogu Joffreya (iako priznajem da me dovoljno živcira da ga dobro odglumi. Nicholas Lea kao Jaime... zašto su svi tvoji glumci s liste glumili u nekoj sf seriji? Proširi horizonte. Siguran sam da za ulogu Jaimea ima prigodnijih glumaca od "onog frajera iz X-filesa". Mira Furlan kao Carsei ti je najveći off... naša je, volimo ju, ali ne.
    James Callis (ne želim typecastat ali) je dobar za ulogu mekušca. Robert, ne samo da fizički previše odudara od Callisa, nego bi ga ovom bilo i teško za odglumit.

Nadam se samo da izaberu dobre, predane glumce koji će posao odradit do kraja.

Emma Watson prestara? :lol: Daj to objasni pls... Ne sjecam se vise dal su rekli kolko Dany ima godina (pretpostavljam 14-15), pa cak i da je godinu-dvije starija od lika, to nikad nije bio problem u filmovima i serijama

Za Wheatona imas pravo, zaboravih kolko je godina proslo od TNGa

Znam da bi ih vecina vjerojatno odbila ulogu, al nisam gledao po tome...

I vecinu sam uzeo iz serija koje sam gledao nedavno jer mi se nije dalo razmisljat o svakom filmu kojeg sam gledao i traziz glumce koji bi bili bolji od navedenih

20. Anria

Anria Aktivan Član

Emma uopće ne liči Dany, nekako mi nema onaj duh, mislim da joj Hermiona sasvim dobro stoji, ali koliko god lijepa ženska bila, a jest, ne ide mi kao Dany, a ovi drugi kako - tako...

Podijelite ovu stranicu