1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Galerija Slika

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 30. Lipanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ukoliko i dalje želite svoje face na forumu lijepo skoknite do teme Slike Članova i tamo si sejvajte sve svoje slike koje želite zadržati.

Zatim klik na Galerija Slika pri vrhu foruma te uđite u kategoriju Članovi. Tamo kreirajte album kojem dajte ime po svojem nicku i to je to. Uploadajte fotke na kojima ste vi. :)

2. Versius

Versius shajzeshit

:w00t: pa to je cute... dakle, samo pitanjce... osim tih albuma (koje bi bilo zgodno da imaju svi sa 50+ postova kao opciju) dal ce negdje postojati i topic kao sto su to bile slike clanova (r.i.p.) gdje mozes komentirati ( :cocky: ) te slikice?

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Dok otvoriš album pokažu se male slike jedna pokraj druge. Kad klikneš na neku pokaže se velika a ispod nje komentari koji će bit jednaki postovima samo što neće bit u jednoj temi za sve slike nego će svaka slika imati vlastiti niz komentara ispod sebe. Komentari su identični forumskim postovima po mogućnostima.

Osim komentara, svaka slika ima naslov, opis, mogućnost ratinga i dodavanje u favorite. favoriti služe da bi se slikama koje vam se sviđaju direktno pristupili iz vašeg My Controlsa a nemorate svaki put ih tražiti da vidite ako ima novih komentara i slično nego sa dva klika direktno na vaše favorite.

4. Versius

Versius shajzeshit

:cocky: pa to je onda uber krasno

:w00t: svaka cast sWar

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

I jel se komentari u galeriji ubrajaju u postcount?

:cocky:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da, ako prebacim Postcount increase na ON. ^^

7. pa, ako će sve biti u skladu sa navedenim, mora se priznati da će cijela stvar sa slikama biti daleko preglednija.

mada znajući kakve slike imam - ni briljantne, ni bljutave - radije ću ih prepustiti oblivionu i evewntualno postati nove.

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa nitko ne sili da se postaju iste. Ja sam rekao da si sejvate ako ih nemate više na kompu pa da ne propadnu. :)

Ovdje mogu biti nove, stare biliokakve samo bi šteta bilo da nitko sad ne stavi a prije su svi stavljali.

9. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

10. Nea

Nea curica

A jel možemo imati album sa slikama (ne mislim na fotke nego na bojanke :laugh:) ali da ne bude linkan na portal? :laugh:

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Bel: aha ^^

Zipo: Ne kužim to sa linkanjem? :laugh:

12. Nea

Nea curica

:laugh:

pa jel mogu imati u glariji fotki članova svoj album u koji neću stavljati fotke nego slikice koje naslikam s bojama ali da ih ne vidi nitko osim ovdje na forumu?

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa ima to. :laugh:

14. Nea

Nea curica

:wtf:

znači pod galerijom članova samo si otvorim album i tamo stavljam? :laugh:

OK

Hajde mi otvori pod galerijom članova album da prebacim slike koje su pobijeđivale na našim natječjaima pliz? :laugh:

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa ilustratori kakvi sad članovi. :laugh:

16. Nea

Nea curica

:laugh: pa ne kao Samyeva djela nego ona naša što su bila u natječaju...ne može to pod ilustratore nisu to slike s talentom nego slike sa simbolikom :laugh:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa otvori se poseban folder samo za njih. ^^
    • Svi članovi imaju pravo na samo JEDAN album u kategoriji članovi i još JEDAN u mapi Ilustratori ako se bave crtanjem. Za kreiranje albuma u druge dvije kategorije obavezno pitati amina/moda!!!
    • Svi albumi moraju biti JAVNI, privatni će se brisati tako da ih ne radite!

18. Nea

Nea curica

Što znači ovo iznad slike kad je želiš staviti Caption

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Caption je Ime slike. :D

20. Nea

Nea curica

pa de ne znam ništ kako se stavlja :cool: vidi pod fakin ilustratore kako to sad izgleda :wtf: niti ne znaš koja je tema natječaja bila niti čija je slikica ...ništa.. :cool:

:laugh: stavila sam na private, ali sam izmijenila... bolje izgleda samo dok se čovjek navikne :laugh:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu