1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Forum Upgrade

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 24. Veljača 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Upgrade dovršen. Ima par novosti i promjena. Nekima će se možda sviđati više, a nekima manje, al tako će ostati.
    Sutra ću još upiknuti Shoutbox.

Ako vam je nešto nejasno ili se prikazuju greške postajte ovdje, a ako zatreba testirajte što god želite -> OVDJE!

2. abominacije

abominacije (/:=D

hm, nisi prebacio reputaciju. oh well...

btw, ne mogu ne pitati... chemu promjena? :lol:

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Koja promjena? Upgrade foruma koji sam odgađao malo previše pa se nakupilo dosta posla. Jedino ako misliš na promjenu skina, al to je samo estetska koja je onako..usputna.

Sve modifikacije (koje su ostale) su reinstalirane tj. resetirane, ali nije da je sad ključna koja reputacija više manje.

Složite si gender odnosno spol people...

4. Nea

Nea curica

:lol: misli na promijene skinova i još nekih stvari recimo u profilu...

:lol: Brajan to je sve došlo s upgradeom

5. Nea

Nea curica

vLevi - znam kako ću te maknuti s liste frendova :lol: :lol:

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Aaargh! Ubi me ova siva. idem vidjet ima li skinova...

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A dje je moj demon sith? Kakav je ovo baron?

8. Eniyel

Eniyel Vampiruša

da, nema ni mog drow barda :lol:

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

To su oni rankovi koji rastu sa brojem postova koje sam maknuo i stavio ono čudo na izbor što više nije dostupno nažalost.

No da ne bude puppy fejsa bude se nešt sredilo na zadovoljstvo svih a ne samo njih.

10. Eniyel

Eniyel Vampiruša

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

sve ok.. manje vise.. :lol: .. osim kaj mi se bas ne svidjaju margine na ovom tammnom skinu (forum nije preko cijele povrsine neg je "centriran" i sa svake strane(lijevoi i desno) ima malo "vishka" prostora..

12. pandora

pandora Aktivan Član

aaaaaaa
    kakvi su ovo shitovi sa friendsima i ostalim?
    meni niš nije jasno.... :lol:

13. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

14. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

A šefe dobro si to uredio ... malko mi je konfuzno sve još ali bum se naviknul ...

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

sve ok.. manje vise.. :lol: .. osim kaj mi se bas ne svidjaju margine na ovom tammnom skinu (forum nije preko cijele povrsine neg je "centriran" i sa svake strane(lijevoi i desno) ima malo "vishka" prostora..
    Ništa više nego što je to bio i Ravendark. :)

aaaaaaa
    kakvi su ovo shitovi sa friendsima i ostalim?
    meni niš nije jasno.... :good:
    To je nešto što će tebi uvijek biti prazno jer nemaš prijatelja!!1 :)

Gej.
    Što vi tamo na otoku nemate pedera?

A šefe dobro si to uredio ... malko mi je konfuzno sve još ali bum se naviknul ...
    I meni je isto konfuzno, al ono kaj mi treba to se čovjek navikne a kaj ne nije ni bitno. :)

Da se razumijemo ovo friends i slično su featuresi vanilla foruma, ja nisam ništa novoga dodavao. Štoviše maknuo sam barem pola dodataka sa starog foruma od golda, rpga etc tak da se žalite Invisionu. Napišem još sutra nešt kratko o nečem kratkom. ^^

p.s.
    Ovaj +quote je stara ali jako korisna stvar. :)

16. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

A daj mi reci kaj buš maknul onaj ogavni invision logo i stavio Eydis gore ? :lol:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Iste minute čim ga napravim. Ako bude sutra ne znam ali nadam se čim prije. Jer ono...nije bilo poanta da forum bude ugašen i da samo zbog banera čekate...

18. pandora

pandora Aktivan Član

To je nešto što će tebi uvijek biti prazno jer nemaš prijatelja!!1 :)

:lol: :lol: :lol:

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Super, defaultni skin boli za oci a ovaj sivo-plavi je naporan. Sta je falilo crnom skinu?

Druga stvar, zasto ne postoji neki ocito lagani i brzi nacin dodavanja ljudi u friendse? Ili sam ja toliko previshe geek da nisam uocio tako nesto, pogotovo nakon toga sto sam jucer uspio dodat nekoga u friends a to sad vise nemrem nac :lol:

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

i ja sam baron...arrgh...no dobro, forum novi je ok...svida mi se sto nema glupog rpga, al rankovi su bzze...no inace ok :lol:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu