1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Formula 1

Rasprava u 'Sport' pokrenuta od Nazgul_rulez, 13. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Sa saslušanja u Parizu šokantne vijesti za navijače Srebrnih strijela. Prema neslužbenim informacijama, Svjetska automobilistička federacija isključila je McLaren iz tekuće i iduće sezone Formule 1.

Nakon saslušanja relevantnih osoba iz redova McLarena, ali i predočenja novih dokaza, Vijeće FIA-e donijelo je (ne)očekivanu odluka.

Prema prvim (neslužbenim) informacijama, momčad McLarena diskvalificirana je iz Svjetskog prvenstva za ovu sezonu, ali suspenzija vrijedi i za 2008. godinu.

Tom se odlukom ujedno poništavaju rezultati koje su Srebrne strijele ostvarile ove sezone, a vozači Ferrarija Felipe Massa i Kimi Raikkonen ostaju sami u borbi za naslov prvaka.

Inače, Lewis Hamilton i Pedro de la Rosa, treći vozač momčadi Rona Dennisa, bili su na pariškom saslušanju, dok je Fernando Alonso ostao u belgijskom Spa Francorchampsu pripremajući se za utrku u kojoj najvjerojatnije neće nastupiti

http://www.net.hr/sport/page/2007/09/13/0353006.html

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Ako ovo naprave onda su idioti... Kazis ih bodovima, ne iskljucivanjem... Ako ih kazne iskljucivanjem i ova i iduca sezona je odlucena

3. Versius

Versius shajzeshit

Alonso i Hamilton mi odu pa pa :omg: ak je to (ne)sluzbena informacija istinita

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Zapravo, iako sam navijač Ferrarija, ovo je glupo malo, ali oprostit ćete, za takvo sranje donekle opravdano. U biznisu Formule 1 se uvijek špijunira, krade, prodaje...you get the picture. Ali nažalost u McLarenu su bili priglupi, pa su dopustili da procuri, što je veoma bilo glupo i nepromišljeno. Što je još gluplje, izmjenjuju se podaci mailovima, ono, alo debili! (Alonso i De La Rosa). Serves them right, iako bi ih ja kaznio oduzimanjem bodova za ovu sezonu, a uključio neki penalty u iduću, primjerice -30, ili tako nešto. Ko ih j♥♥e, kada dopuštaju da im se uopće ovakve stvari događaju, svi to rade, budimo realni, samo oni su naj♥♥ali, jer su dopustili da dođe do takvih gluposti, da sam ja Ferrari, ili bilo tko drugi, tko se ovime može okoristiti, satrao bi ih za 5 sezona, ako bi bilo moguće. Istina, prvenstvo će biti banana i debilana ove sezone, za slijedeću se neću kladit, zato jer imajte na umu da Fernando nebu ostao bez bolida i momčadi. Velika je šansa, zapravo, po meni i gotovo sigurno da će se vratiti u Renault, ako je ovo stvarno istina, imajte na umu da Renault nema potvrđene vozače sa slijedeću sezonu, a Flavio Briatore je i otkrio aferu sa e-mailovima, kako, ne bih želio nagađati, niti me zanima, ali činjenica je da Alonsa nije 'prebolio' i da ga želi pošto-poto vratit, ko bi ga krivio i ja bih ga htio, jer lik zna vozit, a Hamilton...erm, pa ak ste imalo gledali/pratili, čovjek rastura. Fisichella leti ziher anva, ostaje eventualno Kovalainen, a Hamilton, usudio bi se reći, mogao bi istisnut Massu, ali voziti će ziher. F1 je biznis, veliki, tako da big boysi nekad znaju naj♥♥at, samo da bi drugi big boysi likovali.

Toliko zasada od mene.

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Ti bolidio su ionako postali prejaki i jedva na nekim stazama se uopce moze preticati, a i tamo je taj broj maksimalno jedva dvoznamenkast. Sada kada su napokon dobili (donekle) dobru sezonu gdje se cak 4 vozaca grce za naslov oni jednu cijelu momcad izbace. Daj molim vas, opizdite ih na taj nacin da nesmiju mjenjati nikakve performase bolida iducu sezonu, a ne ovakvom gluposcu

Tu formulu se svake sezone sve manje i manje isplati gledati, ako ovo ostane iduce je se nece ni isplatiti...

6. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Nije tak crno. McLarenu su oduzeti konstruktorski bodovi za ovu sezonu, dobili su kaznu od 100 milijuna $, a slijedeću sezonu će konstantno imati inspekciju za vratom, da se sa sigurnošću utvrdi da njihov bolid nema nikakvo intelektualno vlasništvo Ferrrarija na sebi. Tako da utrka za svjetskog prvaka ostaje.

Vijest

7. Versius

Versius shajzeshit

life has a meaning now :roll:

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Nah... ja bi ih sve kaznio tako da Sato osvoji naslov :roll:

9. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Ček, mislio sam da im samo konstruktorski bodovi otpadaju?? :cocky: :cocky:

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa da procitas topic do kraja vidio bi da je ovo prvo sto je naz stavio bila nesluzbena vijest, a da je Drem kasnije stavio potpunu :cocky:

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Kozmos mater... da se mene pita ove sezone se meklaren nebi više natjeco... a iduću bi započeo sa debelim minusom u poretku konstruktora... tak im treba kad neznaju prikrit tragove ko ostali...

12. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Meni se čini da je sve to zakuhao ferari kako bi pred navijačima srušio mclarenu ugled, jer šta je je, ove sezone su ih oprali ko obične početnike..

13. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Pa to što su ih oprali nije bio težak posao ako su imali konstantne informacije iz Ferarijevog tima ... nije bilo teško pratiti Ferari i stizati ih sa tehnološkim rješenjima kada imaš sve na pladnju servirano ...

Da je po meni ja bi ih i strože kaznio ... :cry:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu