1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Football Manager

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 12. Lipanj 2007..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Jedina igra koja izlaza svake godine i znam da ce biti bolja nego prosla i jedina igra koju nabavim apsolutno svake godine u roku tjedan dana od izlaska. Znam da se mnogima od vas ova igra ne svidja, no ima nas koji volimo nogomet te je nama ovo zabavno tako da molim da (previse) ne serete po ovom topicu.

Sto vi mislite o ovoj igri? S kojim klubovima najcesce igrate? Najdraza taktika? Neki vunderkid igrac za preporuciti? Podjelimo male tajne velike igre medjusobno :think:

Upravo sam sada (prije ispita :think: ) nanovo instalirao 2k7 te zaigrao s Dinamom.

2. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

ah,moj daragi sherps...otvorio si carski topic!

najcesce igram s:celticom!!jer je klub za koji navj+ijam isto koliko i za dinamo!!!

taktike derem,od kluba do kluba,jer mi ovisi kakve igrace ima,kakva je momcad..pa onda kombiniram

pogle gorana slavovskog u interu!!dobar je mali

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja osim s Dinamom igram s Man unitedom sto sam doktorirao 3-4-1-2 taktiku, predobro ima pase jer imaju predobre igrace za tu taktiku.

I josh cesto Bilbao vodim sto imam zapravo 1-2-1-3-1-2 (sw)-(dl/dr)-(dm)-(ml-mr-mc)-(am)-(fc/st)

4. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

ma bilnbao je legendaran klub!!dobro da nisu ispali...igram snjima kad igram u primeri..a s man u premiershipu!!

najcesca taktika,koju uvijek probam je 4-2-2-2

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pokušavam nabaviti već pola godine bezuspješno, nemam mišljenje. :laugh:

Ali prošle verzije su rokale. :lol:

6. Sherpa

Sherpa Legenda

E skoro me slag strefio... Zadnja kolo prvenstva ja i hajduk na istom broju bodova, no oni us prvi radi bolje gol razlike u medjusobnim susretima (doma ih dobio 2-1 izgubio u kod njih 3-1), a zadnje kolo je upravo protiv njih jedino mi pobjeda odgovara, u bilo kojem drugom slucaju prvenstvo je njihovo.

I kako je tekma krenula mislio sam da ce oni osvojiti prvenstvo no sreca prati hrabre i trofej je kod mene :laugh:

@levi ja ti mogu iskopat linkove bez imalo beda ili ti mogu nekako poslati cd s managerom

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Eeeeee.... ja sam ko klinac igrao josh onaj prvi Championship Manager od Domarka iako sam mrzio nogomet... jer mi je bilo prej♥♥eno igrati se sa svim tim statistikama. Covjece da igra zgenerira igrače (da, onda nisu bili stvarni nego random) na mojoj 286ici trebalo joj je par sati :laugh:

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa igraj i sada... Samo izaberes da igras s izmisljenim igracima i OŽEŽI

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ehh... nazalost no time for that. Probao sam zadnji put kad sam bio u cetvrtom razredu ak se ne varam, i previse vremena trosi :laugh:

Ah, who giefs a f♥♥k. De mi to zaprzi i dofuraj na iducu pivu/game :lol:

10. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

probao jednom, u vrijeme kad su svi hvalili igru i pobrala dobre kritike al meni tu nije apsolutno nist zanimljivo.. nit nogomet ne obozavam previse, a ni takav tip igri.

11. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

bas mi sad sere j♥♥eni manager nes,nece ga pokrenut,oca mu ljubim..

al je zarazna igra,ono do bola

12. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

jaaaakoooo davno ja i frend smo to rasturali na plejki prve generacije (il je to bio championship manager' :unsure: nisam ziher). ugl, predobro je bilo. za kasnije inkarnacije il nisam imo vremena il moja kanta nije mogla da pokrene. jedva čekam plaću i novu kantu :smile:

13. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

trust me,neces se moc skinut s nje..

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Skinuo sam i instaliram 2008. :viking: Ade, Rosicky, Hleb, Cesc, Lehman here I come. :viking:

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ajme užas, Arsenal je ku... od ofce ovdje. :great:

Od prvih 5 prijateljskih 4 poraza, europa kvalifikacije jedva sa nekim tamo klubovima iz Mezopotamije, a eng. liga 80% porazi sa 3 razlike. Napadači KATASTROFA što god napravio. Eduardo pogađa iz svake 20e, a i onda je u offu, al ima koje dobro dodavanje. Adebayour nije u offu ali na tek svakoj 10oj tekmi da gol. Bendtnera nikad nema nigdje, a van Persie nije ni sjena pravom di god ga stavio. Tih par golova je došlo od veznog reda uglavnom makar su tako retardiradni i svako malo dok trče stanu i čekaju da dodje protivnik i pokupi im loptu. U &#%$! Vodit ću radije međimurje il zadar. :rant:

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Koliko cujem ovaj manager je prilicno loshe napravljen, to je mozda i razlog zasto ga nisam startao :roll:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Meni je srcu prirasla plava boja, tako da me ova bijela ubija. Što se tiče samih detalja nikad ne idem preduboko pa neznam za promjene. Ali malo me razočarao Pitch view, u 2006 je bio dosta bolji. :laugh:

Također postoji i neki bug da nestaje zvuk navijača za vrijeme tekme pa se pojavi opet. Nije mi jasno zašto ne upiknu neku pozadinsku laganu mjuzu već jednom. Onako da ne moram pali winamp svaki put.

18. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja manager ne igram bez upaljenog winampa. Uglavnom, rezultati su poprilicno blesavi, bugova uvijek ima to je neizbjezno, no zato su tu patchevi

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Znam da je sve moguće ali 4 puta zaredom izgubiti sa 2 razlike od klubova 3 lige ispod prve je 2much. A tolko sam se trudio da sam mjenjao apsolutno sve da pobjedim, čak sam i razgovarao sa igračima i davao izjave u tisak. :roll:

20. Thor

Thor Aktivan Član

Igra na koju sam( uz Heroese) potrošio najviše vremena. 08 mi se čini mi se teži nego predhodni(ili je problem u meni?).

Evo jedne moje pobijede iz FM 2007.

Podijelite ovu stranicu