1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Filozofija

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od kalthir, 26. Listopad 2006..

1. kalthir

kalthir woof woof

"Moj prijatelj poznaje konje bolje od njih samih pa kad on kaže da je taj konj siva kobila, onda nema veze što vama izgleda kao crni pastuh." Srsly.

Ne shvaćaš poantu. Tip je tako omgwtf1337 da shvaća da su spol i boja potpuno nevažne kvalitete u konju. Zanemarimo na trenutak da spol zapravo je prilično važna karakteristika.

Inače. Mrzim empiriste i Kant mi ide na živce. Vama?

2. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Haha, ma jasno mi je to, al svejedno mislim da je to whatever. I actually mi je zabavno raspravljat tako o filozofiji, ali mrzim kad nešto *moram*, a sutra imam test za koji *moram* znat. Yahyah, ne moram pa mogu dobit 1, sve znam.
    Zvjezdano nebo nada mnom i moral u meni? Ne znam, nisam dovoljno to još proučila da bih ti dala puno mišljenje. :smile: Zasad jedino što mogu reć jest to da su pitagorejci cool. Matematika je ipak 1337.

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ne shvaćaš poantu. Tip je tako omgwtf1337 da shvaća da su spol i boja potpuno nevažne kvalitete u konju. Zanemarimo na trenutak da spol zapravo je prilično važna karakteristika.

Inače. Mrzim empiriste i Kant mi ide na živce. Vama?

ja zapravo volim kanta, ne kuzim kaj vam ide na živce...filozofija je jedan od zanimljivijih predmeta, IMO :smile:

4. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Javlja se čovjek s politologije. :smile:

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Javlja se čovjek s politologije. :lol:

sta bi to trebalo znacit :smile: :laugh: :smile:

pa, filozofija je zanimljiva, bar meni...ima dosadnijih i zanimljivijih autora, a kant mi je ok :lol:

6. kalthir

kalthir woof woof

Kant mi je nekako...nesuvisao. Možda je to stvar prevođenja, ali ne shvaćam ga.

7. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Kant mi je nekako...nesuvisao. Možda je to stvar prevođenja, ali ne shvaćam ga.

odi u teretanu :smile:

8. no_iq

no_iq Novi Član

kierkegaard (ako se tako piše) mi je najbolji.

i blaise pascal: moć bez prava-to je tiranija,ali pravo bez moći-to je smiješno.

9. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

i blaise pascal: moć bez prava-to je tiranija,ali pravo bez moći-to je smiješno.
    Svi živi kod nas su uzeli taj citat za izborni tekst iz filozofije politike. :cocky:

True, meni je Kierkegaard isto dobar. :)

10. no_iq

no_iq Novi Član

Svi živi kod nas su uzeli taj citat za izborni tekst iz filozofije politike. :laugh:

True, meni je Kierkegaard isto dobar. :)

he he... i ja isto. :belj:

11. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

da citiram manuela:

Que? :lol:

12. kalthir

kalthir woof woof

mislim da svima treba biti očito kako je jedino ayn rand u pravu.

13. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Ajde molim vas, pa svi znamo da je Kant apsolutno nužan. On jedini drži ravnotežu naspram idiota poput Fichtea!

14. Psychaki

Psychaki Gost

On je savršena prijelazna faza. Ali jednostavno nije čru.
    Za to valja biti ekstremistom!

15. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

tako je. kant je urnebesno dosadan. upravo nevjerojatno dosadan.. od njegovih djela, samih postavki, autobiografije.. :nice: strašno.

ja najvolem sokrata i ničea. :cry: i baš mi zajedno rade jedan lijepi apc. :omg:

njah, prebrzo i relativno nedavno popih gotovo litru piva. zanemarite me. :cry:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  16. Psychaki

Psychaki Gost

ali jeste. niče je baš nadasve divlji!

17. sinisa.lucic

sinisa.lucic Novi Član

Ehm, dakle potaknuli smo pitanje istine kroz povijest i načeli temu sa Sokratom, te grčkim filozofima. Postoji li nešto u što sumnjate i nikako na čisto ne možete prihvatiti?

Zapitajte se... :love:

18. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Oh oh...Sofisti su meni pojam. Nihilizam nek nam živi! Postmodernisti u malom :D

BTW jedva sam dočekala da se nađe pokoja pametna glavica koja bi smislila ovu temu :love:

19. kalthir

kalthir woof woof

20. Elvenstar

Elvenstar missing

Teme spojene, ubuduće molim da se pogleda postoji li sličan topic.

Podijelite ovu stranicu