1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Filmski Klasici

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nazgul_rulez, 12. Prosinac 2006..

1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Neznam za ostatak pučanstva koje ovdje visi , ali ja jednostavno obožavam klasike ...

Casablanca , prohujalo s vihorom , Ivanhoe , Tragači ... samo su neki od naslova koji su danas smiješni s obzirom na efekte i produkciju današnjih filmova . ali s druge strane imaju ono nešto što me privlači da ih pogledam bar nekoliko puta .

E sada nemojte miješati "kultne" filmove sa klasicima :viking:

Da li je prije bila bolja produkcija , kvalitetnija ?
    Da li su glumci prije bolje radili svoj posao ?

2. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

3. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

prije su radili true filmove.. danas je 80% filmova trash...

4. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

prije su ljudi bili zadovoljni samo sa dobrom romansom i malo drame na platnu, danas je sve unisteno efektima i nekvalitetnim glumama koji samo zato sto su zgodni i bore se za ljudska prava imaju ogromnu placu. to sto vecina njih nezna glumiti nikom nista.

to da su filmovi bili bolji tada nije istina, svako vrijeme ima svoje cari i svako se treba cijeniti kako spada :viking:

5. Nazgul_rulez

Ok ali ajde makni specijalne efekte sa današnjih mega hitova ... što ćeš dobiti nulu ..ništa ...

Prije je glavni efekt bio probijanje vrećice sa paradajz sosom da glumi krv :laugh: :blush: :cool:

A današnji glumci ... đizus krajst ... stara garda ih owna do yaya ...

Erol Flynn , Marlon Brando , John Wayne , Richard Widmark , Sean Connery , James Stewart , Gary Cooper ...samo su neke od legendi

Danas nema glumaca tog kalibra ..eventualno Al Pacino , Robert De Niro i Kevin Spacey ....

ne ne klasici su bolji ..puno bolji :laugh:

6. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

normalno da ima puno imena, kao prvo imali su puno vremena da se dokazu, daj i ovim malo pa ces vidjeti da ce bit po koji kvalitetan glumac.

klasici su klasici, ali i ovi danasnji filmovi ce biti klasici jednog dana :blush:

7. Sajla

Sajla Novi Član

Breakfast at Tiffanys....Audrey Hepburn....uskoro je 14 godina od njene smrti...jedan od velikih filmova i velika glumica i osoba....netko pred kim se velika vecina danasnjih glumica moze sakriti
    danas se rijetko moze vidjeti film sa dobrom glumom i pricom...sve se temelji na efektima...zato ce klasici uvijek biti gledani

8. Nazgul_rulez

normalno da ima puno imena, kao prvo imali su puno vremena da se dokazu, daj i ovim malo pa ces vidjeti da ce bit po koji kvalitetan glumac.

klasici su klasici, ali i ovi danasnji filmovi ce biti klasici jednog dana :dry:

ma mož' bit ... ali jednostavno ovi današnji glumčići nemaju karizmu ...j♥♥o sliku svoju ako netko može dobro odglumiti kauboja kao što je to radio John Wayne :dry: :dry: :lol:

Ili recimo Clint Eastwood ... nema danas glumca koji može tako odglumiti hladnokrvnog murjaka ili vojnog časnika koa Clint ....

9. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Erol Flynn , Marlon Brando , John Wayne , Richard Widmark , Sean Connery , James Stewart , Gary Cooper ...samo su neke od legendi

:evil: :evil:

Doručak kod Tiffany, Prohujalo s vihorom, neki Bogijevi filmovi. :evil: Ne možeš ih mijenjati za ove današnje.

10. Uniq

Uniq Novi Član

Buono, il brutto, il cattivo, Il (1966)
    E to se zove klasik, klasik nad klasicima, ko nezna o cem pricam nek pogleda :
    http://www.imdb.com/title/tt0060196/

Film sa legendom od redatelja i jos legendarnijim glumcem i redateljem danas. Onaj ko nije gledao neka obavezno pogleda, to je No1 medju klasicima ! :dry: :belj: :dry: :dry:

11. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

joj ti stari westerni s waynom i eastwoodom su bili među najboljima.moj stari ih je sve pogledao,pa kad su bile reprize sam ja i snjim pogledao.nešto predobro

a odiseja 2001,to je jedan od klasika

12. Anria

Anria Aktivan Član

Prohujalo s viorom... :think:
    Klasici su jednostavno...klasici...ne možeš ih mrziti...

13. Versius

Versius shajzeshit

prohujalo s vihorom, kleopatra, pa i ono moje pjese moji snovi... pa mace na limenim krovovima... :smile: odrasla sam na takvim filmekima :love:

14. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

da.
    da.
    :smile:

pametan odgovor :mad:
    prije je trebala kvaliteta da bi se probio u tom :love: a danas važi ono, nije važna kvaliteta nego kvantiteta....

15. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

arise, forgotten topic, arise!!!

*now casting rez-erekšn spell... please, do not disturb...*

16. zmay

zmay Zmay

[​IMG] [​IMG]

eh, i njih sam skoro zaboravio

Podijelite ovu stranicu