1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Filmoteka

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ivanhoe, 22. Listopad 2006..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ovdje nabacite dojmove filmova koje ste gledali pa sukladno tome preporučite ili popljujte film. Pogotovo ako se radi o manje poznatim filmovima za koje se ne isplati otvarati teme. :w00t:

Moderatorova napomena:
    Probajte ne otvarati topic za svaki film koji ste gledali već usmjerite svoje postove u ovu temu. Razlog tome je proporcionalno velik broj tema u ovoj sekciji u odnosu na broj postova u njima. Također, tražilica vas može usmjeriti u već postojeće topice o istom filmu, seriji ili serijalu.
    Dakle, ako ste gledali neki film i mislite da je "fora" napišite to ovdje, osim ako u pitanju nije neki film oko kojeg će se vjerojatno voditi rasprava duža od nekoliko postova.

2. Psychaki

Psychaki Gost

Evo , baš jučer sam s legama gledala "Parfem".

Psihopatski film , ali svidio mi se zbog par scena.
    I ženske su zgodne. Ima puno golotinje.
    I masovne.
    (Shema za uspješan film :P)

Preporučujem prvo pročitati izvrsnu knjigu Parfem , od, ako se ne varam, Patricka Süskinda
    ili tako nekako, pa onda procijeniti.

Rekla bih, ekranizacija je razmjerno uspješna, ako se uzme u obzir nemogućnost filma da nam priušti i ofaktivnu dimenziju. (U knjizi su svi mirisi detaljno opisani)
    Malo je previše "Pripovjedača" za moj ukus.

Pred kraj sam cijelo vrijeme u sebi ponavljala mantru "Daj krepaj već jednom"
    ....ugl....da zaključim.......mislim da je bolje gledati to , nego one jeftine američke komedijice koje postaju sve gore i gore.

(E, da, i kostimi i šminka su IZVRSNI!!!)

Hogy se sviđa ovo.
  3. Nea

Nea curica

Knjigu sam pročitala predobra je i dobro si napisala pisca :unsure: Radujem se filmu iako sam malo zazirala. Iako su mi uvijek knjige bolje od filmova bojim se da su neke ekranizacije katastrofalne. Ali evo tvoja kritika je manje-više pozitivna pa mi već lakše. :think:

4. Nea

Nea curica

Hooligans - o engleskim navijačima i baš mi se sviđa :ninja:

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Inače,jedan od mojih favorita je,naravno, 5. element sa legendarnim Bruce Willisom (iako nij Milla Jovovich nije bila loša :yeah: ), nakon toga slijedi Titanic zbog cjelokupne postave i glumaca i režije-ma svega,a i Terminator 2 mi nije loš film.
    Jučer sam gledala film Duh sa Patrickom Sweyzijem i Demi Moor i film je odličan! Bio je nedavno,al ga nisam uspjela pogledati jer sam zaspala pred tv-om :laugh: i sad sam odlučila biti budna :laugh:
    Eto,to je moj izbor filmova (mada ih ima još...)

6. pasion of love

Ovo nije na tv-u nego na dvd-u: neki dan sam kupila dvd PIRAMIDE (joj,ne znam kak se točno zove,al znam da je piramida naslikana). Izašo je negdje prošli tjedan. Ja volim stvari vezane za piramide,duhove,svemir i kaj god nađem nekaj od toga,odmah kupujem!
    Uskoro će izaći na dvd-u (negdje u 11. mj.) dvd o duhovima-da li oni zaista postoje.
    Jedva čekam! :laugh: :laugh:

7. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Meni definitivno najdraži film (ovo će zvučati otrcano) je LOTR! I just love that movie, ali tomu je jako pridodala i knjiga.
    Slažem se sa Pasion za 5.element i Terminatora, ali tu i tamo volim pogledati i koji njanjavi filmić kao što je Finding Newerland (I allmost cryed at the end :mrgreen: ), jako lijepo snimljen, a i sviđa mi se izbor glumaca.

8. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ma zivcira me na tim dokumentarcima o duhovima i svemircima kaj zapravo nikad nis pametno ne kazu :laugh:
    uvjek ista prica neki retardirani amer iz neke selendre je vidio nlo onoz :belj:

9. Uniq

Uniq Novi Član

Haris Loncarevic jucer bio na RTL-u ! :lol: :lol: :omg:

10. Bunny

Bunny Novi Član

Haris Loncarevic jucer bio na RTL-u ! :w00t: :w00t: :w00t:
    hmm..sad ej neki dan bio na tv-u Ken Park...meni osobno bas loš film...radnja mi je bas nekako previše isforsirana i prebolesna za moj ukus...ne volim to... :w00t:

11. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

j♥♥o ja Harisa lonačrevića fuj fuj bljak :dragon: :lol:

Zadnje što pogledah je Tremors 3

Prokleto smiješan kvazi horor :lol:

Uglavnom radi se o ekipi koja lovi ogromne crve , no ovaj puta crvi s udobili pojačanje u obliku "Vatroguza" :lol:

Obavezno pogledati :ninja:

12. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Teachers, serija koju posudih u British Councilu. Nije tako dobro kako sam se nadala da će bit. Glavni lik je užasno iritantan i sve u svemu nije mi to baš nešto posebno. Jedina svijetla točka je Nina Sosanya.

13. DsAg

DsAg Novi Član

Kingdom Of Heaven mi je dobar jer prikazje masovne bitne i pokvarenost Crkve i križara u srednjem vijeku. Mada, glupo je što prikazuje žgolje s tower shieldovima kako se bez problema mlate i šeću...

14. DsAg

DsAg Novi Član

@pasion: ako nisi, pogledaj crtića Immortel. kombinacija SFa i Fantasyja s Horusom u glavnoj ulozi...

15. pasion of love

@pasion: ako nisi, pogledaj crtića Immortel. kombinacija SFa i Fantasyja s Horusom u glavnoj ulozi...

Kaj ima YouTubeu?
    Jeste gledali Korgoth of Barbaria? Isto na YouTubeu. Onak-osrednji crtić.

16. DsAg

DsAg Novi Član

Kaj ima YouTubeu?

Nope. Samo .avi.
    Ako te zanima, spržim ti.

17. pasion of love

Nope. Samo .avi.
    Ako te zanima, spržim ti.

Kaj je to na engl.?

18. DsAg

DsAg Novi Član

Yup. Nisam samo siguran dal su titlovi hrvatski ili engleski.

19. pasion of love

Ok,sprži. Jesi iz Zg-a?
    Ajd se javi na pm ili msn pa ćemo se dogovorit-žeMO?

20. Thor of Asgard

Thor of Asgard Novi Član

Film KUM (1&2)

Najbolji filmovi SVIH vremena (a ti se vidi i na www.imdb.com)

Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert Duvall, Robert De Niro, Diane Keaton...

Imena glumaca sve govore!

Lady Charlotte se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu