1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Film Klub - Život Je More

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Belmorn, 17. Rujan 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Tjedan dana je prošlo, zadao sam film, sad da vidim koliko od prijavljenih ga je zapravo pogledalo :)

Inače, film je snimljen prema istinitoj priči, a nagrađen je oskarom i zlatnim globusom za najbolji strani film.
    Film je režirao španjolski redatelj Alejandro Amenábar, a glavnu ulogu tumači Javier Bardem.

2. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Baš me onak, pošteno rastužio film.
    Ne mogu ni zamisliti kako je to kad ne možeš raditi apsolutno ništa sa svojim tijelom osim okretanja glave lijevo i desno.
    Tolika je želja za životom u ovog čovjeka, toliko je već napravio sa samo dvadesetak godina, pa gdje bi mu onda granica bila da je mogao nastaviti živjeti svoj san. :devil:
    Počinješ cijeniti ono što imaš.
    Slatko nije toliko slatko bez gorkog, ha belm? :cocky:

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

tako je

dirljiv film, pogodio me i natjerao na razmišljanje... što bi vi učinili da se u naponu mladosti morate odreći svega što volite, oprostiti se s aktivnostima u kojima ste uživali, otjerate djevojku koju volite jer znate da joj ne možete pružiti ljubav koju zaslužuje, natjerati se na prihvaćanje ograničene slobode...
    neki su se uspili pomiriti sa takvim životom, zarobljeni u vlastitom tjelu, ovisni o drugima, ali Ramon Sampedro, koji je bio aktivna osoba, na to je gledao kao ruglo, htio je dostojanstvenu smrt. Smatram da ga je glumac Javier Bardem dobro odglumio, a posebno me dojmila izjava na temu njegovog osmjeha:
    "kada toliko ovisite o drugima, naučite plakati s smješkom"

4. *Salome*

*Salome* Novi Član

Ja sam plakala ko curica...onako kako inače cmoljim na ratne :devil:

Podijelite ovu stranicu