1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Fantasy Slikari

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Nea, 13. Studeni 2006..

1. Nea

Nea curica

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

3. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

4. DsAg

DsAg Novi Član

Milivoj Ćeran
    Nije slikar nego cratač ali efinitivno jedan od najboljih koje sam vidio

5. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

kako nije slikar? nego sto su onda one slike u njegovoj galeriji?

6. DsAg

DsAg Novi Član

Tehnički, slikari su oni koji maljaju (tempere, ulje na platnu...) a koliko znam, on koristi olovku &stuff. Zato sa rekao da je crtač.

7. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Moram priznat da do sad nikad cuo za niti jedog od njih,ali od ovih postanih definitivno najbolji je M.Ćeran,i bez lokalpatriotizma,jedini koji mi je jos pao na pamet je I.Kordej al nisam mogao nac nikakav link na neku njegovu sluzbenu stranicu

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Tehnički, slikari su oni koji maljaju (tempere, ulje na platnu...) a koliko znam, on koristi olovku &stuff. Zato sa rekao da je crtač.
    pa ako se ne varam ceran radi sa akrilom i uljem, te akvarelom.Istina, na nekim njegovim slikama doista izgleda kao da zavrsne detalje radi u olovci..

9. Nechrarh

Nechrarh Gost

:laugh: e jeste smiješni.... oni koji maljaju i bojaju zidove zovu se sobo slikari ( to ti je ono kaj je Hitler bio ), ovi koji su završili akademiju - poput Ćerana zovu se akademski slikari i rade odnosno u SVIM mogućim tehnikama, dakle Milivoj je slikar i restaurator po profesiji, odnosno ilustrator i profesor u praksi..... :dragon:
    Nije slikar :laugh: ?! Od kuda ti to.... :onoz: ... radi on u raznim tehnikama, ali najviše gvašu...

10. Elvenstar

Elvenstar missing

11. Nechrarh

Nechrarh Gost

12. DsAg

DsAg Novi Član

:lol: e jeste smiješni.... oni koji maljaju i bojaju zidove zovu se sobo slikari ( to ti je ono kaj je Hitler bio ), ovi koji su završili akademiju - poput Ćerana zovu se akademski slikari i rade odnosno u SVIM mogućim tehnikama, dakle Milivoj je slikar i restaurator po profesiji, odnosno ilustrator i profesor u praksi..... :dragon:
    Nije slikar :lol: ?! Od kuda ti to.... :laugh: ... radi on u raznim tehnikama, ali najviše gvašu...

Otud da sam ja vidio i čuo samo za njegove crteže... My bad, sorry. Moš mu dat :lol: u moje ime ak oćeš.

13. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

15. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

16. Aronys

Aronys Pleb

17. Hitokiri

Hitokiri Novi Član

moj fav fantasy slikar i ujedno frend...uzivajte link

18. lycanthrope