1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Fan Filmovi

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nechrarh, 14. Studeni 2006..

1. Nechrarh

Nechrarh Gost

Jednostavno obožavam kratke filmove - pogotovo one koji se puštaju prije glavnih filmova na ZFFu i MFFu.
    No kako sada raspravljamo o Superherojima evo jednog fora - riječ je o fan filmu posvećenom Mystiquici iz X-mana ;)

http://www.ifilm.com/video/2668266?loomia_si=1

2. Ares

Ares Gost

Zanimljivo, ali opet je ovo više za freakove..... iako ne priznajem da nisam :D

3. Nechrarh

Nechrarh Gost

Zanimljivo, ali opet je ovo više za freakove..... iako ne priznajem da nisam :D

Si vidio Batman:dead end?!

batman vs. jocker + ve.alien +vs.predator

4. abominacije

abominacije (/:=D

hehe, true true... ja bio na trash film festivalu u varazhdinu... bilo dosta zanimljivih uradaka... jedan je bio snimljen ispred moje kuche u zg... :tired:

5. Kathegar

Kathegar =I=

potaknut OVIM uratkom dvojice studenata iz Amerike otvaram ovaj topic...

koje ste gledali, koji su vam bili dobri, koji ne, radite li kakve fan filmove, etc....sve što trebamo o njima znati

Zasada sam gledao Star Wars: Revelations...iako su efekti i animacije dobre gluma flaxa...pogotovo u saber fajtovima...

6. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

u tome se slazem,gluma je katastrofa,al imaj na umu da su ju napravili studenti koji su bili zaljubljeni u star warse

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ma ovo je sranje...pogledajte Tyridium (ili Tirydium - brijem da se tako piše?! ) što su isto radili studenti pa ce te vidjeti što je fan film....

8. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Dobio sam od frenda jučer Star wreck, finski fan film/ parodiju...
    prilično ambiciozan projekt, kolko sma skužio napravili su barem 5 dugometražnih filmova.

9. Orion

Orion Novi Član

Od SWa... Troops najbolji i najkomičniji. :) Ostalo se ne može pohvaliti nekom kvalitetnom glumom... efekti su druga stvar, jel...

A Starwreck je lud totalno. :D Svaka čast ekipi što ga radila. :)

10. Nechrarh

Nechrarh Gost

Podijelite ovu stranicu