1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

F.e.a.r. - The Evil Organization

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od Taliesin, 10. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Jel ima ko ovo negdje? :devil2:

Number 2: I resign from my duty.
    Number 1: Okay. Number 3, you are now Number 4. Number 4 you are now Number 5. Number 5 you are now Number 6. Number 6..
    ..Number 242, you are now Number 243.

:devil2: :cocky: :onoz:

Kako je to meni prej♥♥eno bilo..mislim da ih je bilo svega 3 ili 4, al fakat bi si
    to htel nabavit - pa ak neko je možda snimal to il nekaj :devil2:

2. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

3. Kathegar

Kathegar =I=

4. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

nemaaaaa :laugh:

a i torrente nemrem skidat jer nejdem direkt na internet, neg prek gatewaya (za koji neznam port # nit nemrem saznat.....duga priča :cry:)

5. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

nikad chuo tbh... :laugh:

6. Kron

Kron Novi Član

Odlicni kratki clipovi na CN-u :nice:
    Obozavao sam ih i isto krenuo u potragu da saznam od kuda dolaze. Kao i ti krenuo sam od krive pretpostavke da se crtic zove F.E.A.R. i da su oni glavni likovi. Nakon duze potrage sam vise/manje slucajno naletio na osobu koja je to gledala kada je bila mala i uputila me u pravom smjeru.

Crtic se zove Birdman and the Galaxy Trio iz 1967. Clipovi su dijelovi tog crtica. Kasnije se jos pojavljuju u nesto novijem crticu Harvey Birdman, Attorney at Law.

Sigurno se mogu naci na torrentima ili youtube.

7. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Odlicni kratki clipovi na CN-u :love:
    Obozavao sam ih i isto krenuo u potragu da saznam od kuda dolaze. Kao i ti krenuo sam od krive pretpostavke da se crtic zove F.E.A.R. i da su oni glavni likovi. Nakon duze potrage sam vise/manje slucajno naletio na osobu koja je to gledala kada je bila mala i uputila me u pravom smjeru.

Crtic se zove Birdman and the Galaxy Trio iz 1967. Clipovi su dijelovi tog crtica. Kasnije se jos pojavljuju u nesto novijem crticu Harvey Birdman, Attorney at Law.

Sigurno se mogu naci na torrentima ili youtube.

:love: :love: A to je tak staroo?? :w00t2: Ja sam mislil da su one pruge namjerno stavili, da ima starinski izgled.
    j♥♥eno! Hvala ti puno!! :w00t2:

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ideeeeeeeeeeesh... Eeee sjecam se kada sam to ko klinac gledao na Cartoon Networku prije kojih desetak godina :lol:

9. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Ideeeeeeeeeeesh... Eeee sjecam se kada sam to ko klinac gledao na Cartoon Networku prije kojih desetak godina :cocky:

Baš pravi crtić? Ili ove klipove male?

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Birdman i Galaxy Trio crtiche-

Ta FEAR ekipa je bila neka secret evil organizacija koju je Birdman stalno tukao

11. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

a teško ih tući :love:

aaaaaaaa pa sad se sjetih dok sam videl sliku
    pa ja sam to gledal ko mali eee, zaboravil sam skroz na to..
    al čudno kak nisam zapamtil te FEARovce..valjda sam bil premali da skužim ironiju :cocky:

ugl, to bum si sad skinul na faksu :love:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu