1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Eydis Igre

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 23. Listopad 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

U našem "Games" možete zaigrati bilokoju od ponudjenih flash igara. Nakon svake igre vaš rezultat se prijavljuje u bazu i na temelju toga se radi sveukupni poredak članova u igrama, postavljaju se i ruše rekordi i slično. Mogući su turniri, a i challenge natjecanja između dva člana, što postaje zanimljivo ukoliko izazivač stavi poveću količinu golda za okladu.

Igre su podjeljenje u tri kategorije, koje su nevidljive dok nemate uvjet odnosno postcount za njih:
    a) Farm - Dovoljno je registrirati se da se kategorija otvori a cijena igre je 1 gold - ukupno 20 igara
    b) Monastery - Da se kategorija otvori morate biti barem Aktivan Član (bar 200 postova) a cijena igre je 2 golda - ukupno 30 igara
    c) Castle - Da se kategorija otvori morate biti barem Napredan Član (bar 500 postova) a cijena igre je 3 golda - ukupno 40 igara

Za svaki srušeni tudji rekord dobiva se jackpot. Jackpot iznosi 1 gold ali se povećava za 1 svaki puta kada netko odigra tu igru, ali tek nakon što se rezultat submita.
    OBAVEZNO KLIKNITE SUBMIT NAKON SVAKOG IGRANJA NEOVISNO O REZULTATU DA VAS IGRA NE BANA ZBOG VARANJA!!! Ne dešava se uvijek ali nakon što skripti "zakipi" onda igre bye-bye. :)

Nakon što ga netko osvoji, jackpot se ponovo vraća na 1 gold. Najaktivnijim članovima se možda otvori i tajna kategorija no otom-potom.

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ako neka igra ima limit na score onda nemojte očajavati nego napravite taj limit u kraćem roku. Umjesto da padaju komentari o retardiranoj igri izoštrite skill i ne kukajte. :tired:

3. genesis

genesis Novi Član

Sta ne valja s Moon Landerom? Svima je high score 10000

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne bih znao nisam igrao, možda je greška ili igra ima limit. Znam da dosada ona sa stolnim reketom u Guildu nevalja.

5. Nea

Nea curica

Molim mojih 75 golda prebaciti Swarostu.

Tnx :laugh:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hehe banka je malkice corruptana tako da su transakcije do daljnjeg nemoguće. Strpljenja. ^^

7. Nea

Nea curica

A zašto to nisi mogao reći odmah?

I ako je kako da je prebacilo meni nakon igrica?

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa zato jer to nema veze sa bankom. Igrice imaju vlastiti monetarni fond koji je automatski a bankom se upravlja ručno. E sad ne prebacujem ja vama dok osvojite rekord i tako nego se to automatski dešava. Ali velim, neko vrijeme neću moći davati ručno lovu ali ionako sam to narpavio samo par puta na početku foruma radi testova i tak. ^^

9. Nea

Nea curica

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Igra Moonlander uklonjena iz prve kategorije zbog score buga.
    U istoj kategoriji igra Dyno zamjenjena drugom verzijom. Svakako javite ako ova isto ima limit na 20 ili ne.

Igra Funky pong maknuta iz druge kategorije zbog score buga.

Sve igre koje su maknute su nadomještene nekom iz "naprednije" kategorije.

Za pristup drugoj kategoriji sada treba biti Aktivan Član odnosno najmanje 200 postova.

Enjoy!

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Dino limitiran... sam si bezze Mithu ponistio score :evil2:

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A ništa maknut ću igru, jer ne šljaka. Tamo gdje sam je skinuo nije limitirana bar ne na 20 a igri fala bogu ima na bacanje.

A i neda mi se da svako malo netko se žali ovo ono pa ću ju zamijeniti.

13. genesis

genesis Novi Član

Igra Moonlander uklonjena iz prve kategorije zbog score buga.
    U istoj kategoriji igra Dyno zamjenjena drugom verzijom. Svakako javite ako ova isto ima limit na 20 ili ne.

Kaj si Moonlandera maknuo za stalno? :unsure:

Jel ima neka verzija gdje nema tog buga?

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da maknuo sam ga za stalno jer igra nije submitala pravilno score a bez toga nema smisla. A ako ima slična vidim za koji dan.

Također je maknuta igra dyno, odnosno zamjenjena sa manje polemičnom.

15. genesis

genesis Novi Član

Da maknuo sam ga za stalno jer igra nije submitala pravilno score a bez toga nema smisla. A ako ima slična vidim za koji dan.

Kak mislis nema smisla? Pa smisao igrice je da se zabavis, a ne da budes prvi

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Upravo zato nema jedna nego 100 igara što će reći da se svatko može zabaviti. Jednostavno ne želim da bude nekih konflikata u score sustavu pa da se još zezne/zapiše nešto krivo u bazi.

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Čestitke Nei na otvaranju treće kategorije igara (40 komada) :smile:

18. Nea

Nea curica

Sad ću opet jedno vrijeme imati najviše trofeja :smile:

19. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

jel se meni cini ili je prag 500 postova.. uffff.. znaci trofeji samo najvecim spamerima idu :smile: :cry:

20. Nea

Nea curica

jel se meni cini ili je prag 500 postova.. uffff.. znaci trofeji samo najvecim spamerima idu :cry: :cry:

Aha :smile:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu