1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Eydis Igre

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nea, 22. Listopad 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nea

Nea curica

Daklem, Eydis ima igrice i svoje ratnike. :think:

Postajte ovdje sve komentare vezane uz poredak, akciju i izazove Eydisa. :unsure:

2. Zasada samo mogu reći da sam zainteresiran, no dok se forum ne aktivira dokraja i gold -- i ostale stvari koje o njemu ovise -- ne postane dostupan, nemam što posebno kazati. :unsure:

3. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Podjelimo se u klanove !

"The clans are marching off to war ... "

4. Nea

Nea curica

Ja imam reći da sam najgora u svim igricama :unsure:

5. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Ja imam reći da sam najgora u svim igricama :unsure:

Mora netko :spank:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne funkcionira jedino Magic Shop koja je trenutno najsporednija stvar na svijetu dakle nema izgovora. :unsure:

U biti je isključen dok ne izadje zakrpa da f♥♥kionira za goldom sa foruma ali nije valjda da to teško nekome pada. ^^

I da, igre su različite i raznovrsne tako da su komentari da je igra bezvezna ili glupa u krajnju ruku djetinjasti. Da su sve na istu foru onda bi nekome bile sve super a većini sve glupe. :spank:

7. Aronys

Aronys Wolves Die Young

A kako se stvaraju guildovi? :evil:

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A kako se stvaraju guildovi? :evil:
    Iskreno ne znam točno, vjerojatnoza određeni broj golda. Ali o guildovima na dotičnom topicu. :nice:

Posljednje uređivanje: 19. Travanj 2015.
  9. DsAg

DsAg Novi Član

Hmmmm... zašto se ne dobiva gold za highscoreove nego samo za najbolji score?

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa highscore jest najbolji score odnosno rekord. Kad srušiš tudji dobivaš pare. :)

11. Hehe, dok ne proradi zlato, Eydis ostaje pun leševa i umirućih, a onda će svi odjednom samo ustati i krenuti u novo klanje :laugh: :belj: :starwars: :belj:

:wtf: isuse koji smajl :gun:

12. Nea

Nea curica

:laugh: ja sam za da se svima koji drže mjesto iznad 4. zabrani igrati recimo 3 mjeseca da se ja makar popnem do 5. :nice:

Jel može? :cocky:

:lol:

Može! :lol:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  13. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Hehe, dok ne proradi zlato, Eydis ostaje pun leševa i umirućih, a onda će svi odjednom samo ustati i krenuti u novo klanje :lol: :cocky: :starwars: :laugh:

:wtf: isuse koji smajl :lol:

:nice: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

14. Nea

Nea curica

:lol: :cocky: :laugh:

OK Kalthir da čujem kako možeš u Kill the Ducks sa 70 metaka ubiti 78 ptica kad se par pojavljuje samo 1 a ja sam odigrala igricu tisuću puta? :nice:

15. kalthir

kalthir woof woof

:viking: :viking: :viking:

OK Kalthir da čujem kako možeš u Kill the Ducks sa 70 metaka ubiti 78 ptica kad se par pojavljuje samo 1 a ja sam odigrala igricu tisuću puta? :fight:

It is the patient snake that gets the fat mouse.

:ninja:

16. Nea

Nea curica

:viking: ok ako hoćeš tako :viking:

stiže ti policija jer si lovio bez dozvole pa ti sad objasni onu razliku :viking:

17. :viking: :viking: :viking: :ninja: :fight: :lol:
    joj što mi sad fali :rofl: smajl^^

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Mislim da se dobiva bonus municjima ako duži period ne promašiš. Tako da mu se kroz cijeli gejm nakupilo 8 extra metaka.

19. kalthir

kalthir woof woof

Pfft. Ne. Znate onu...2 ptice jednim kamenom. Samo ovdje 4 ptice jednim 12 gaugeom.

20. Nea

Nea curica

:viking: e pa nije moj rekord je bio 69 s tim da sam ubila jedan par, znači samo 2 promašena pa nisma dobila ništ ekstra :ninja:

:viking: ima skriveno, neprijavljeno dodatno streljivo..

ali baš me briga gorjet će u paklu :viking:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu