1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Eridan

Rasprava u 'Kultura i Umjetnost' pokrenuta od nelchee, 22. Studeni 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. nelchee

nelchee Udruga "3. zmaj"

Danas je izašao 5. broj Eridan-a, a za razliku od prijašnjih brojeva koje možete skinuti u PDF-u, ovaj je dostupan kao dio naše web stranice.

u pripremi je broj 6. koji će izaći negdje u 3. mjesecu, pa pošaljite koji literarni ili likovni uradak ;)

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Ako ima volje da netko od vas napise kratku najavu da stavimo kao newz za portal da nemoramo sami govoriti o vasim projektima...

3. Zoran K

Zoran K Retardirana rotkvica

Najljepši Eridan do sad. Vidi se snažan utjecaj ženskih ruku :great:

4. Ebony

Ebony Novi Član

Bas je super. kad sam dosla doma stavila sam na stol, a kasnije sam zatekla staru kako cita. ona obozava onog tipa sa "ruba znanosti".
    nisam ni znala da u rijeci izlazi nesto takvo...

5. Zoran K

:respect: ok, budući da sam bio bezobrazan i nisam se ni sa kim jučer upoznavao - drago mi je, ja sam Zoran :great:

Jesi ti ona čiji je broj mobitela nelchee javno prikazivala preko projektora? :cocky: :ave: :belj:

6. Ebony

Ebony Novi Član

Hm... ne znam sta je radila prije nego sta sam dosla, ali da, obavijestila me 2 min prije pocetka, a na svu srecu bila sam u blizini pa sam uspjela navratit. nisam ni ja nikog upoznala osim nelchee, pa cemo se upoznat drugi put. :respect:

7. Zoran K

Da, to si ti :respect:

Ja sam onaj tip koji je stajao pored nelchee kad ste ti i frendica došle.

*imaginarno pruža ruku*

8. Ebony

Ebony Novi Član

pa zoki, drago mi je!

a bilo je dosta ljudi, ne bih nikog prepoznala da sretnem na korzu. doci cu ja u udrugu, samo da skupim 50 kn.

9. Zoran K

:respect: hahaha... mislim da se možeš uključiti u rad udruge i prije nego što platiš članarinu... neće ti nitko zabraniti da pomažeš u nekom projektu :great:

Enivej, baš smo jučer poslije prezentacije dogovarali snimanje kratkog amaterskog filma koji će biti prikazan na predstavljanju projekta "Izvršitelji nauma Gospodnjeg" 15.12. u prostoru bivšeg kluba Gal (iznad Filodramatice) u Rijeci. Pa, ako imaš glumačkih / redateljskih / scenarističkih / kostimografskih / šminkerskih ili gledateljskih ambicija... slobodno se oglasi.

10. Ebony

Ebony Novi Član

Ajme super! ne znam za ostale sposobnosti, ali kostimografske mislim da imam. taman sam diplomirala na tekstilno - tehnoloskom , tako da mi je to struka. i napravila sam za povijesni muzej u zg jednu povijesnu haljinu sa korzetom koja je ostala tamo u stalnom postavu!
    znam di je Gal, tamo je bio onaj birc sa razlicitim kaucima.

11. Zoran K

E da, to je taj prostor. Mkej onda... kad bude gotov scenarij i kad vidimo koji su likovi i što već imamo od robice, onda ti upadaš. :respect:

12. Ebony

Ebony Novi Član

moze, ja sam tu na forumu, a i nelchee ima moj broj. :respect:

13. Zoran K

moze, ja sam tu na forumu, a i nelchee ima moj broj. :respect:

Da, to smo svi vidjeli :great:

14. Ebony

Ebony Novi Član

cujemo se onda. idem... :respect:

15. Nebelwerfer

Nebelwerfer Novi Član

Ako ima volje da netko od vas napise kratku najavu da stavimo kao newz za portal da nemoramo sami govoriti o vasim projektima...
    zmajevi i zmajice, znate di mi je komp @ the moment... u biti već dugo momenata. molio bih da se napiše ta najavica. čudi me da već nije napisana. kmeee

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa i meni je zao sto nije unaprijed napisana. Eto za ubuduce... Pricekat cu do sutra ako netko ne napise onda ce je samostalno napisati neki od urednika portala :great:

17. nelchee

nelchee Udruga "3. zmaj"

čudi me da već nije napisana. kmeee
    ne budi zajedljiv.
    ali evo da ne bi bilo, napisala sam i poslala.

hvala Ebony, drago mi je da se i mami svidio Eridan :D
    Eridan - fantasy časopis za sve generacije :P

18. Zoran K

hvala Ebony, drago mi je da se i mami svidio Eridan :D
    Eridan - fantasy časopis za sve generacije :P

Hoće se i mama učlanit u Zmaja? :lol:

19. Ebony

Ebony Novi Član

he, he ... ne znam sta biste s njom. bolje nek ona cita doma i daje kritike. za sad ima samo pozitivne. :dry:

20. Nea

Nea curica

Pogledala sam samo slike novoga časopisa i nisam još stigla niti skinuti ostale niti čitati novi, ali ima super naslova. :mrgreen:

Želim samo pohvaliti vaš entuzijazam, ustrajnost i rad. Super je vidjeti kako ekipa ljudi nešto stvara i ne odustaje. :great: :sad:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu