1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Equilibrium

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Anria, 13. Travanj 2007..

1. Anria

Anria Aktivan Član

Film je odličan i jednostavno me oduševio. Radnja je u budućnosti, kad se ljudima daju određeni ljevkovi kako bi im se maknuli osjećaji i nebi izbio 4.svj.rat. Glavni lik je član reda Svećenika i njegov je zadatak da pronađe i eliminira sve koji ne uzmaju te supstance. Nešto se u njemu relomi kad mu umre žena i on zaključi da mu fali, a nebi mu smila falit, jer ne bi smio imat osjećaje. Istodobno, treba ubit najboljeg prijatelja jer je prestao uzimat te supstance, i on mu prije nego se sam upuca rećže:''Ovako prestajemo biti ljudi''.
    Tip prestane uzimat ta čuda, ali glumi pa nitko ne primjećuje. Prisiljen je prisustvovati poguljenju ženske koja je pokretačica otpora i u koju se on zaljubio i tad se otprlike slomi i pvede pokret otpora. Sruši sustav.

Plakala sam na tom filmu...to vam je samo kraći sadržaj, film traje puna tri sata.

Jeli ga itko gledao???? :hugz:

2. Velena

Velena vintage queen

je,ali nije me se nešto baš dojmilo,pogotovo ne za suze pustit.

3. pandora

pandora Aktivan Član

slažen se sa velenom... gledala san ga više puta al nije mi bija toliko wow... :hugz:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

fora ideja, oslava realizacija... zadnji fajt se isplati gledat ostalo ne vise od jednom

5. Elvenstar

Elvenstar missing

Ništa upečatljivo, gledala sam ga dosta davno i skoro ga se uopće ne sjećam, to sve govori :laugh: .

6. Fighter

Fighter Novi Član

Gledao dvaput...solidan film(odlicne borbene scene i dobra ideja za pricu) :laugh:

7. Sin

Sin Paladin of Eydis

gledao i razocarao se... ne znam poslije europskih i azijskih filmova su mi hollywoodski mlaki i glupi...

8. Anria

Anria Aktivan Član

mene je totalno razbio, iako je gluma koma, priča mi je perfect!

9. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Meni je bila priča filma odlična :tired:

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

mene je totalno razbio, iako je gluma koma, priča mi je perfect!
    Meni u top 3 filmova ne znam kako mi je promakao ovaj topic. :tired:

Christian Bale as Grammaton priest :evil2:

Had I the heavens' embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half light,

I would spread the cloths under your feet:
    But I, being poor, have only my dreams;
    I have spread my dreams under your feet;
    Tread softly because you tread on my dreams.
    :love:

11. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

NIje li to bio tvoj sig neko vrijeme ? :lol:

12. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Hvala nebesima na Christianu Balu. Glumac koji odbija glumiti tipske uloge i stvarno me ugodno iznenadi u svakom filmu.
    Dobra ideja za priču, ali ono zbog čeka pamtim film su ipak Gun Kata fightovi. :lol:

13. Anria

Anria Aktivan Član

najbolja scena u cijelom filmu je ona kad dođe u Equlibrium i onaj njegov razgovor s Ocem, od toga su me prolazili trnci, a Christian Bale je jedan od onih totalno drugačijih glumaca koji su bolji sa svakim filmom!

14. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

Film je prva liga... da se vidjeti u sadašnjosti, bezosječajan tupi sustav koji hrani najjače na račun slabih........ ma prvoklasan film.......

15. Vorpatril

Vorpatril Novi Član

evo seka je prije sat vremena pokusala pokrenit ga na diviksu, ali nam je komp malkoc spor pa na kraju nista od toga. film je onak, nije los. :cool:

16. Freya

Freya goddess of eydis

pa ne kontam sad jesi ga gledao ili nisi?!

a ako nisi kako ti može biti onak? nije onak!!! ne da nije loš nego je jedan od najboljih filmova s takvom tematikom što sam ih ikada gledala!! :cool: film je zaaaaakon!!!! :cocky:

17. Anria

Anria Aktivan Član

Freya, volim te...:spank:

18. fearghas

fearghas Novi Član

gledah film nekoliko puta. zna se na kojoj se priči zasniva, zna se o čemu se radi i da su glumci odlični dakle što još reći? općenito sam bale-ov pobornik :P

19. Kathegar

Kathegar =I=

Hvala nebesima na Christianu Balu. Glumac koji odbija glumiti tipske uloge i stvarno me ugodno iznenadi u svakom filmu.
    Dobra ideja za priču, ali ono zbog čeka pamtim film su ipak Gun Kata fightovi. :cocky:

Pa šta reći o liku kojem je prvi film bio Carstvo Sunca jedna od najboljih ratnih drama ikada...i koji se izgladnjivao da bi izgledao kao anoreksičar u Nestajanju(il kak se već zove film)...ili koji je oživio Batmana iz pepela...lik rula

film nisam gledao al sam čuo puo dobrih kritika i razmišljam o gledanju u skoroj budućnosti

20. Anria

Anria Aktivan Član

gledaj, gleda, gledaj....film je predobar.... :cocky:

Podijelite ovu stranicu