1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Ep Košarka 2007.

Rasprava u 'Sport' pokrenuta od shade_slayer, 5. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

kako smo sj♥♥ali spanjolce!!!!!!! 85-84!!!!bravo tomas srce ti i tvoja trica u zadnjoj sec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Vracamo im za proslo prvenstvo EP... samo da ovaj puta odemo u top 3...

Inace, popizdio sam kada su nam napravili 11-0 i zbilja nisam vjerovao da cemo se izvuci....

Ale ale... Te tri sekunde su bile vazne... Sada prenosimo 2-0, a da smo primili kos prenosili bi 0-2. :love:

3. Uniq

Uniq Novi Član

Svaka cast, samo da sad nisu izgorjeli. Naprijed pa koliko ide ide :love: :love:

4. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Haha!! To je to!! :love: :love: Sad još izrael ubijemo i četvrtfinale, here we come! :belj:

5. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

To je to, ništa nas više ne može zaustaviti. Osim Grka, Rusa, Litvanaca...

6. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Ma kaaaaaj ti je :great: Budi pozitivan :birthday:

7. Menocchio_Diogen

Bumo vidli kakvi budu Španjolci kad im se Navarro vrati...biće derneka

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Super.... Dokaz idiotnog mentaliteta nasih... Izrael zadnji u svojoj skupini... pisem bodove... Aha... malo sutra... sada oni pisu bodove... A Repeša nek nauci dvije stvari kao trener:
    a) Kada zvati tajmaut
    b) Nauci mjenjati igrace

9. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

pa bogtevidio....kako su mutavi..pa mogli smo ih oprat ko budale...

10. Menocchio_Diogen

Ne, nismo ih baš ko budale mogli oprat. Čvrsta su ekipa. Grčku su do polovice zadnje četvrtine držali na nuli. Al da smo mogli i TREBALI pobijediti, to definitivno. Stvarno mi nije jasno koji se vrag dogodio. Trica jednostavno stala u drugom poluvremenu, obrana ko švicarski sir...mah. Trebo sam i Izraelce dodat na onaj popis :wtf:

11. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Hrvatski mentalitet: "Uh, gle, nekaj smo napravili! Sad se možemo odmarat!! :mrgreen:"

12. Menocchio_Diogen

E ovo je stvarno nevjerojatno :cool:

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Koji su ovi nasi idiot... Grci kao da vicu "pobjedite nas pobjedite nas", a sta mi napravimo.... izgubimo....

Ma moroni... A repesa je losh trener, pogotovo njegove jako dobre (ne)izmjene

14. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

A kaj buš, neiskustvo..

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Od sada na dalje si zabranjujem gledanje utakmica Hrvatske kosarkaske reprezentacije jer to nije dobro za moje zivce...

(sve do iduceg prvenstva ili Ciboninih tekmi u Euroligi)

16. Menocchio_Diogen

Od sada na dalje si zabranjujem gledanje utakmica Hrvatske kosarkaske reprezentacije jer to nije dobro za moje zivce...

(sve do iduceg prvenstva ili Ciboninih tekmi u Euroligi)
    To sam i ja trebao odlučiti prije Litve :lol:
    Nego, kratak osvrt na prevnstvo...

S obzirom na to da su nam dva ključna igrača otkazala (Vuja, Giriček), ovo je dobar rezultat. Još smo i tukli buduće (za sat i po :lol: ) prvake Europe, Grke i Litvance smo u egalu držali do samog kraja...Znam, nije nešto ona krilatica "Važno je sudjelovati", al u postojećem stanju stvari, ovo je stvarno ok. Repeša je fantastično postavio ekipu protiv Litve, al, kak je rekao novinar jutarnjeg, treneri nisu zaduženi za slobodna bacanja. Šteta, mogli smo se tuć za finale. Niš, čekamo ovo dvoje za olimpijadu.

17. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

a jebg...zao mi ih je,al sta je tuje...Rusi su prvaci europe...fala bogu da nisu spanjolci...kako su se suci s njima slizali..prestrasno...

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu