1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Entropia Universe

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Dremora, 7. Travanj 2007..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ok, na ovo sam sasvim slučajno naletio kad sam nešto tražio u vezi RPGeva na wikipediji. Naime, riječ je o nekoj vrsti MMO, al nemre se bač reći RPGa, al se klasficira kao takvo, za mene je bilo, ono, paf...neznam možda je to prenapuhano, ali stvarno pročitajte, ovo je nešto novo, bar za mene.

http://en.wikipedia.org/wiki/Entropia_Universe

Molio nih one koji kliknu na link i vide da piše MMORPG, da ne pišu tu ako nisu bas pročitali sve, dakle nemojte flejmat i pisat sranja, ak niste sve pročitali.

Hvala.

2. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

evo procitao sam sve , podsjeca na Second Life , ali bolje , evo skidam za par min , pa ak se pokaze dobro super.. sad i tak LOTRO beta prestaje pa cu se moc necem drugom posvetit

edit -
    hihi skida(m) se
    pici 106 kb/s tak da bu za 3 h dolje

edit 2 - ide nesto sporije neg sto treba , al negdjeje 1/4 skinuta , nego'l htio sam reci da mi se trenutno najvise svidja sto je igra BESPLATNA , a mogu na njoj ZARADITI :cocky: (nadam se :) )

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

evo igra radi , al ja moram ucit , tak da cu tek navece malo pogledat kaj i sta
    ovak od oka, masa ljudi kolje tam neke elijene , dobivaju do 500 PED po komadu , meni se to cini kao dobra para

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

e da psycho pazi se, niej bas tak bezazleno..preporucam da na sluzbenom sajtu odes na forum i malo se informiras za svaki slucaj :viking:

5. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

ma dobro malo sam brzao :viking: ... igrao sam nekih ~2 sata sad , bez ikakvih ulaganja u igru tesko je ista zaraditi , nisam nigdje primjetio kvestove il tak nes , mozda i ima tog , nisam bas istrazivao previse.. jedino sto moze dat zaradu bez depozita je da skupljam onaj sweat par dana i onda mozda skupim 5-10 PED-a p, pa s tim kupim il oruzije ili mining opremu , onda je vec moguce nesto ... sad gledam ak ulozim samo 1$ = 10 PED vec je svasta moguce ... hmmm :)

malo sam prosvrljao po forumu, izgleda da je moguce nes zaraditi ali ak se posveti igri na duze vrijeme... ak mi se svidi daljnja igra , mislim da sat -dva dnevno i nakon nekog vremena mozda i bude nesto :)

btw. - jel ti igras ovo Drem?

6. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

erm...nazalost ne...nemam client, a igra je malo zahtjevna...al namjervam u skoro vrijeme :)

edit: ak neko misli ovo igrat iskljucivo zbog love, brzo ce mu dosadit.

7. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

brijao sam dati im 1$ i to prek visa electron kartice , i sad sve im upisem i onda me trazio " activation code on statement" ne znam kaj je to , kaze neki 8 digit number ,al ja to nigdje ne mogu naci, zna ko kaj je to??

8. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

glupost, kako može biti nešto virtualno u igri i imati stvarnu cijenu i proči nekažnjeno u ovoj igri (10PED=1$) a kada WoW vidi nešto slično, izgubiš lika, i dobiš globu!

9. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

gle ... nije sve wow
    j♥♥es wow

Podijelite ovu stranicu