1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Emmy 2007

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od genesis, 7. Rujan 2007..

?

Outstanding Drama Series

1. Boston Legal

0 glas/ova
    0.0%
  2. Grey's Anatomy

0 glas/ova
    0.0%
  3. Heroes

0 glas/ova
    0.0%
  4. House

0 glas/ova
    0.0%
  5. The Sopranos

0 glas/ova
    0.0%
Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. genesis

genesis Novi Član

Podjela Emmyja je 16. 9. Stavio sam par najvaznijih kategorija u anketu, glasajte za vaseg favorita

Moji su House i Hugh Laurie. U trecoj necu glasati jer nisam gledao nista osim Heroesa, a Masi Oka mi nije bio posebno dobar

2. Nea

Nea curica

:w00t: ne gledam serije baš... zapravo ne gledam TV baš...

nego čula sam za onu seriju Angels.. jel ona prošle godine osvojila Emmy? :mrgreen:

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Iako je House jedna izvanredna serija, a ostale nabrojane vrlo dobre (iako Sopranosi su mi vec izlizani, a Lost fala bogu sto nije na popisu jer ga na podnosim), Boston Legal je daleko najbolja stvar koju sam ikad vidio.

Bila je teska odluka izmedju James Spadera i Hugh Lauriea, ali ipak sam odabrao Lauriea zato što on kao Dr. House puno više obilježava čitavu seriju nego Spader kao Alan Shore.

Shatnera je bilo najlakše odabrati... nijedan sporedni lik ikada ne može se mjeriti sa Denny Craneom :cocky:
    Išo bi tako daleko da kažem kako je Denny najlegendarniji lik svih vremena iz ikoje serije (iako su mu Dr. Cox i House za petama).

Nažalost, Heroese nisam puno gledao, iako ih mogu nabavit za 5 minuta.

4. Uniq

Uniq Novi Član

Mislim da ce ove godine Heroesi pobrat skoro sve Emmye, ko nije gledao preporucam obavezno, House je isto dobar takodjer a i 24 mi je super tako da cemo jos vidjeti...

5. genesis

genesis Novi Član

Shatnera je bilo najlakše odabrati... nijedan sporedni lik ikada ne može se mjeriti sa Denny Craneom :great:
    Išo bi tako daleko da kažem kako je Denny najlegendarniji lik svih vremena iz ikoje serije (iako su mu Dr. Cox i House za petama).

Nisam gledao te serije (osim Housea) tako da ne znam kakvi su ti likovi, ali vjerujem da nisu ni blizu Krameru, koji je po meni daleko najbolji lik koji se ikad pojavio na televiziji ili filmu

Mislim da ce ove godine Heroesi pobrat skoro sve Emmye, ko nije gledao preporucam obavezno, House je isto dobar takodjer a i 24 mi je super tako da cemo jos vidjeti...

U ovo sumnjam, SF serije rijetko dobivaju Emmyje (osim onih manje vaznih, za najbolje efekte, sminku...)

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Nisam gledao te serije (osim Housea) tako da ne znam kakvi su ti likovi
    Ajme majko ne znaš što propuštaš! Gledat Scrubse i Boston Legal odma sada odma!

ali vjerujem da nisu ni blizu Krameru, koji je po meni daleko najbolji lik koji se ikad pojavio na televiziji ili filmu
    A ono, Kramer je meni nakon ovih ostalih kao malo dijete. Istina da na drukcije sheme brije (smusenost za razliku od badass attitudea kod Coxa ili kravljeg ludila kod Dennya), no svi ti likovi se zapravo temelje na šok nastupima. Moze biti da su mi drazi zato sto za razliku od Kramera ovi ostali zapravo glume careve i stalno pwnaju ekipu oko sebe, dok je Kramer zapravo comic relief, koliko god ekstreman.

7. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Ajme majko ne znaš što propuštaš! Gledat Scrubse i Boston Legal odma sada odma!
    tako je! :great:
    pridružio bih popisu i Housea...

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Reko je da ga gleda ak se ne varam :evil2:

9. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

cjepidlaka... :evil2:

10. Velena

Velena vintage queen

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.