1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Emigracija Iliti Amo Ča.

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 27. Kolovoz 2013..

1. aasgardium

aasgardium Eydishan

Kod nas po zgradama se ukupna količina potrošene vode dijeli na broj stanara, onda popuši onaj tko uredno plaća i ima sve prijavljene članove radi onih koji peru auto svaki drugi dan i radi neprijavljenih članova.

2. autumn

autumn |-O

nije samo kod vas nego svuda u hr u starijim zgradama koje nemaju pojedinacne vodomjere

aasgardium se sviđa ovo.
  3. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Bas nista nista. Pretpostavljam da je neka osnova uracunata u porez i da ide iz drzavnog budzeta.
    Porez je sasvim druga vrsta ludila ovdje hahaha jer ovisi kako si prijavljen koliko radis i tako (kad sam ja pocela na prvoj placi placala sam porez 4 eura tjedno, na sadasnjoj satnici i placi je 65 eura tjedno).

4. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Problem je s Irskom sto ima preniske stope poreznog opterecenja. Stoga su veliki it igraci i dosli. Nisam sigurna da ce Komisija dugo vremena jos tolerirati to sve. A onda ce srusiti irski ekonomiju.
    Nije da mi je drago.
    To isto Luxembourg radi pa svako malo pec pec.

5. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Dakle nimalo ne zalim odlazak iz lijepe nase.
    Business trip to Cleveland baby:rocks:

Koviljka, autumn, Sova i 1 drugoj osobi se sviđa ovo.
  6. marlene

marlene U potrazi za Đorđom

Skoro je godina dana prošla otkako živim u njemačkom Dugopolju (ne zaj♥♥avam, grad se stvarno na njemačkom zove Dugopolje). Radim, učim jezik, što je puno lakše kad radiš sa djecom, bila sam sad na godišnjem doma mjesec i nešto sitno dana. I nijednom nisam požalila što sam otišla.

Sova i aasgardium se ovo sviđa.
  7. Strahozec

Strahozec Douchebag

Čime se baviš

8. marlene

marlene U potrazi za Đorđom

Radim u jednoj školi sa djecom sa posebnim potrebama. A inače diplomirani sociolog :lol::lol::lol:

Lady Charlotte i autumn se ovo sviđa.
  9. Lord

Lord Aesir Illuminati

To je da razviješ senzibilitet za malog čovjeka, to su neke spletke da se probudi marksist u tebi :laugh:

10. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Predivno - želim ti svu sreću i strpljenje.

Podijelite ovu stranicu