1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Em0

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Psychaki, 6. Prosinac 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

A evo i jedan ČRU topick.

:lol: :love: :love:
    :tired:

Jeste li emo i što mislite o tom 'pokretu' općenito ? Držite li da bi emače trebalo malo :lol: :love: i biste li se odrekli svoga djeteta da vam kaže da je emo?

2. pandora

pandora Aktivan Član

ja uopće ne kužin šta je to zapravo emo... :tired:

oni su emotivni i.... :love:
    šta ih karakterizira?

3. Kathegar

Kathegar =I=

emo je ok...do određene mjere...kad mi počnu rezat žile na HiM propuco bi ih :tired:

4. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

ja uopće ne kužin šta je to zapravo emo... :lol:

oni su emotivni i.... :love:
    šta ih karakterizira?

Slušaju intenzivno emo glazbu (neki punk-rock s emocionalnim riječima, tak nekaj :tired:), a to i njih
    čini takvima, tj. njihovo razmišljanje i stav prema životu.

:lol: Sad sam i sebe prestrašil - ovo zvuči tak..err..Hitlerovski u neku ruku :love:

edit: al dobro, ona gore definicija je prvotno bila tak..sad je emo već pogrdno (tj. pogrdnIJE :love:), i koristi se
    ko uvreda na bilokaj, bar kolko sam ja skužil :lol:

5. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

emo je ok...do određene mjere...kad mi počnu rezat žile na HiM propuco bi ih :tired:

kao prvo him nije emo :evil2:

svaki stil ima svoje fanatike i one koji idu u krajnost, jadno je sto ljudi samo njih vide i sve ostale onda karakteriziraju tako.

6. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

7. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

8. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Jer se ovi drže u svojim grupama i to je to. Emo people infiltriraju redove ne-emo ljudi i onda nas dovedu do ludila svojim whineanjem.

9. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Jer se ovi drže u svojim grupama i to je to. Emo people infiltriraju redove ne-emo ljudi i onda nas dovedu do ludila svojim whineanjem.

isto je tako bilo i sa ovim podkulturama kad su tek vidjele svijetlo dana, emo je trenutno u svojim pocetcima pa posto se ljudi jos nisu navikli na njega jednostavno ih zivcira sve vezano.

sto se mene tice nek infiltriraju, meni nesmetaju kao sto mi nitko nesmeta zbog svog oblacenja ili glazbe koju slusa.
    ok, lazem hipiji me zivciraju, ali neidem okolo i govorim gluposti o njima, vec ih jednostavno ignoriram :tired:

10. Burnt_man

Burnt_man Novi Član

11. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

isto je tako bilo i sa ovim podkulturama kad su tek vidjele svijetlo dana, emo je trenutno u svojim pocetcima pa posto se ljudi jos nisu navikli na njega jednostavno ih zivcira sve vezano.

sto se mene tice nek infiltriraju, meni nesmetaju kao sto mi nitko nesmeta zbog svog oblacenja ili glazbe koju slusa.
    ok, lazem hipiji me zivciraju, ali neidem okolo i govorim gluposti o njima, vec ih jednostavno ignoriram :tired:
    Yah, but the problem is da je emo all around us. It infiltrates the society and it infiltrates my friends. I onda ja patim. [​IMG]

12. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Ovo su tipični emosi:

http://youtube.com/watch?v=T78hConNWTo

:tired: :love: ok ovo je smijesno

Yah, but the problem is da je emo all around us. It infiltrates the society and it infiltrates my friends. I onda ja patim. [​IMG]

po mome misljenju emo ce za godinu dvije bit jos jedan trend u nizu zaborava i samo oni true ce ga i dalje pratiti kao i svaki stil/trend do sada, tako da se nemas sta brinuti :evil2:

13. Nechrarh

Nechrarh Gost

Taj "emo" je uvijek postojao, tako da to nije ništa novo.....samo su se prije zvali "sweet metalci" ili "urbani darkeri" itd....sve je ovisilo u kojem su razdoblju bili.....prije bi pobio sve homiće nego emiće ( marak ih i u tim emićima ima pun kufer ) :tired:

14. scavenger

scavenger Novi Član

emo = gay

^^

15. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

a po cemu se to razlikuje od ovaga?

itd :love:

OK , onda nisam emo emo ... I just like to show my emotions :love: But not to whine

16. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Pa ja volim emo :yeah: (osim kada dečki nose one glupave frizurice jer ne stoje svakome), niti se oblačim tako and I don't whine :yeah:

17. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

18. abominacije

abominacije (/:=D

uvijek postoji neki lik koji je zbunjen... ovaj npr ima mjesec dana prije nego shto konachno posrne... :yeah:
    uglavnom, kod emo likova me smeta shto oni zapravo nemaju ozbiljnih zhivotnih problema ali se vole pretvarati kao da imaju da bi im bilo lakshe for whatever reason...

19. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Defintivno njesam emo :yeah:

20. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Ono "whine" je samo dio stereotipa :yeah:

a merc ona cura nije emo nego je goth, to sam samo htjela dati primjer kakvi su drugi stilovi

Podijelite ovu stranicu