1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Eluveitie

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od LugarSivi, 30. Svibanj 2007..

1. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

iz protesta sto se otvaraju stalno neki topici o zbljuv bandovima :omg: motram otvorit jedan chroo da se ponosno uzdize iz mase :nice:

dakle rijec je o odlicnom folk metal bandu iz švicarske pod nazivom:

upravo slusam nest od njih pa me potaknulo da otvorim topic :) misljenja? slusa iko?

btw. proguglao sam nabrzinu jedan album: http://rsx.angernet.webd.pl/rapid-com/1412..._2004_.rar.html (33mb) :unsure: nadam se da je u arhivi ono sto bi trebalo bit :nice:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ajoj bio sam se pokenjao na 10 metl foruma o helvećanima pa neću ovdje...danas. ^^

Sažetak: Ven (demo) - odličan pravi blekerski folk pejgn metl (Druid, Lament, Uis Elveti) koji sam slušao dosta dugo, a onda došo album - ušminkani melodeath/folk metal sa zgodnim melodijicama još uvijek ali dosadnom metal komponentom. Taj melodeath nakon gotenburga je postao tolko mainstream agresivan da se ne bi čudio da Valo izda jedan radi fore.

A ovo "new wave od folk metal" etiketa sam rekao zadnji put da ću se zbljuvat ako je vidim još jednom tako da sam trenutno zauzet. -_-

3. Laucien

Laucien The Harper

Slušao samo Ven. Slušam svaki dan po par pjesama jer su mi na The Best of Metal cd-u. Sviraju na Metal-Campu. Bit ću u prvom redu lol

4. She-Ra

She-Ra princess ^^

folk metal?

5. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

pejgn hippiez in black with flutez...and occasinally a guitar or two just for show :)

6. Fenrir

Fenrir Novi Član

E ovo je dobar band recimo...rade u bas nekom dobrom duhu..neznam kak da opisem al zanimljivi su

7. Aronys

Aronys Pleb

Imam taj Ven album (naravno, uz pomoć dragog mi Eydisa :love: ) i moram priznati da su ok. Ono, nije da su mi teh best of teh best, al volim ponekad čuti dvije tri njihove pjesmice.

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ven im je demo, znači krlja do jaja. Album im se zove Spirit i svi kažu...žene kažu da je lijep.

9. Misylia

Misylia Novi Član

Nisam jos cula za njih.... Bas cu skinuti album da ih malo cujem..... :dry:

10. Misylia

Misylia Novi Član

:cocky: I like them, bas slusam album :laugh:

11. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

I meni su dosta dobri :cocky:

12. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

volim... :mrgreen:

slušala sam ih na metal campu i baš su i dobri bili, puni duha..
    samo, nisu svirali siraxtu.. a ja siroče izgubila glasnice skandirajući 'sira-xta, saira-xta' :girly:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Na izlasku je novi album Slania ili nešto u tom stilu. Ima nova stvar na njihovom majspejsu koja mi više miriše na rock nego metal, al koga briga kad ima frulice i slične perverzije. :)

14. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

vidjeh sliku...to je bilo dovoljno da kažem NEEEEEEEXT

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A tako to ide, vidim da im je izdavač Nuclear Blast. Vjerojatno ciljaju na MTV ili neki Nightwish image, što samo po sebi nije loše, ali daleko je to od poganog blek metala ala Ven zbog čega sam ih nekad slušao.

16. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

when your hero falls :tired:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Dobro da nemaš In flames u profilu :D

18. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

da da :lol:

ali dobro eluvači bar nisu završili s evergreenom kao što je trolls in the dark :lol:

19. Teuta

Teuta Novi Član

Otišli su više u melodet vode. :great:

Pevaljka si brije da je vokal In flamesa. :laugh:

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Otišli su više u melodet vode. :w00t:

Pevaljka si brije da je vokal In flamesa. :great:
    :laugh: :great:

Podijelite ovu stranicu