1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Elektronika I Njene Podvrste?

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Ares, 11. Studeni 2006..

1. Ares

Ares Gost

Ima li ovdje ljudi koji slušaju Breakbeat, Electro, Drumm&Bass, Ambient Jungle, Ambient Tech?

Navedite svoje omiljene izvođače i recite mi šta imate od svojih stvari možda se možemo međusobno izmjeniti??

Trenutno mi je najjača grupa Pendulum i John B kao izvođač!!!

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

The Prodigy jedino prije 6-7 godina, sad neka elektrana rave jest pitaj boga kaj. :whistle:

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ja slusam Ministry of Sound, Astral Projection, Terrodome/Thunderdome, Goa-Gil, Infected Mushroom, Hardcore, Cyan, Skazija, ... and others :nice: :lol:

4. Ares

Ares Gost

Hej ti powertranceru :D ako hoćeš prihvatiti moj savjet , slobodno odi i skini album od

Pendulum - Hold Your Colors..

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Hej ti powertranceru :D ako hoćeš prihvatiti moj savjet , slobodno odi i skini album od

Pendulum - Hold Your Colors..

maybe I'll do that, thx for the tip :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  6. preferiram ambient, gou, neki psytrance i klasicne stvari tipa kraftwerk, underworld, prodigy etc.
    ...amon tobin mi je u zadnje vrijeme jedan od favorita i tak

7. Ares

Ares Gost

Zanimljiv izbor amon tobin, čuo sam za njega davnih dana iliti prije 3 god, lai nisam nikada presluša onjegov album iako sam čuo dosta njegovih stvari u mixevima John B-a i DJ Fresh-a... Interesting sada ću baš skinuti jedan njegov live mix i jedan njegov album, pa da procjenim kakav je....

Sada trenutačno perempo Freestylers, John B, Pendulum, DJ Fresh, Audio Bullys, Electroclash stvarima i tak slično, kako bih rekao lijepo je čuti electro clash....

8. moja preporuka ti je out from out where, pa supermodified

9. Ares

Ares Gost

već skidam pa se nebrini javim ti kada preslušam :D

10. Ares

Ares Gost

Ako vas zanima poslušajte

Juno Reactor - Conga Fury

11. Ares

Ares Gost

Evo preslušao sam Amon Tobina i moram priznati da nisam trenutačno za taj Dark/IDM Drumm&Bass...

Ali opet ima par dobrih stvari malo vuče na Noir stilove ...

12. conga je j♥♥ena stvar, no juno zna i bolje
    a na amona se treba naviknuti

13. Ares

Ares Gost

Ako ste za Elelctro onda bih vam preporučio klasičnog

Anthony Rother

Novi clash electro zvan

Vitalic

i evo jedna preporuka za Barona K.

Concord Dawn - Man For All Seasons

Stvar razara!!

14. preporuka

hallucinogen - live at DNA lounge 7.12.2001

15. Ares

Ares Gost

DJ Fresh Mix

iliti bilo šta od DJ Fresha.....

16. fearghas

fearghas Novi Član

Baron K. Rollenstein - :looooooooool:

ne razumijem se previše u sve podvrste, no slušam često.

17. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

bivsha me prije harassala sa EBM, Electro i Industrial spikom...

mislim da su bendovi bili nesto a la (ne zamjerite ak se ne sjecam imena previshe tocno): Covenant, Wumpscut, Katatonia, Velvet Acid Christ, Diary of Dreams, etc...nisam bash siguran sto je sto...jesi tak nesh mislio? :evil2:

not my cup of tea, tbh...al ono...jebga, ko voli... :evil2: :evil2:

18. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ak dope stars inc spada u elektroniku? :evil2: onda slusam ponekad.. kad sam "in the mood" ..

19. fearghas

fearghas Novi Član

bivsha me prije harassala sa EBM, Electro i Industrial spikom...

to su podvrste koje se kod mene mogu najviše naći, iako imam i future/synth popa i punk/trash electro-a. assemblage 23, covenant, diorama, dod, vnv nation, xymox itd. s druge strane, obožavam massive attack što je potpuna suprotnost navedenom...

20. Meni je elektro dugo bio totalno nezanimljiv, da bi u zadnje vrijeme polako počeo pronalaziti put do mene, ali ne čist, nego kroz fuzije. Chroma Key ga spaja s rockom, OSI sa hard prog rockom, a za Ulver, vrag me odnio ako bih znao.. to je nešto vanžanrovsko i meni prepredobro! :onoz: Kevin Moore također :wtf:
    svima je navedenima btw zajednička nemala doza ambientala u onom s čim se bave...

hm, Massive attack mi je davno preporučen kao superpodloga za vampire, tako da ću da još morat istražiti :cry: ...

Podijelite ovu stranicu