1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Electric Dragon 80000v

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Samwyse, 21. Listopad 2006..

1. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Japanski trash film koji me odusevio cim sam vidio trailer na Youtube-u Film ima dva glumca i to su Dragon Eye Morrison i njegov neprijatelj Lightening Buddha. Prvog je kao dijete pukla struja sa dalekovoda i poremetila mu dio mozga za suzbijanje agresivnosti zbog cega je bio podvrgnut sok-terapijama koje bas i nisu bile uspjesne. Jedini izlaz mu je GITARA! Drugi je elektricar i zeli izazvati Dragon Eye Morrisona na dvoboj.

Hmm. film nije trash u smislu da ga je napravio no-name redatelj i da je dobar samo zato sto je jeftin i ima lose glumce... Naprotiv, ovaj film uziva jedan status Pulp Fictiona, odlicni glumci (makar su samo 2 :cheers: ), bolesna muzika koju je napravio redateljev bend (psihodelicni punk), sam naziv i ideja filma, nacin snimanja koji podsijeca kao da citate mangu itd.
    Ako ste gledali neki nastavak Tetsua onda cete znati o cemu pricam.
    Jedan od boljih filmova koje sam imao priliku gledati u zadnje vrijeme, i ako ga nekako mozete nabaviti svakako preporucam!
    Ovaj film ce vam ili biti kvlt ili ce te mislit da je sranje. nema sredine :D
    sajt sa jos informacija:
    http://www.anzwers.org/free/dragon80000v/index.html

2. Ares

Ares Gost

3. Nechrarh

Nechrarh Gost

4. Ares

Ares Gost

Zakooon zar ne, a onda se ti misli tko radi bolesne horror-trilere!!

Ameri ili Japosi, samo što ameri više briju na efekte Japosi više briju na napetost i priču!

Podijelite ovu stranicu