1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Electric Dragon 80000v

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Samwyse, 21. Listopad 2006..

1. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Japanski trash film koji me odusevio cim sam vidio trailer na Youtube-u Film ima dva glumca i to su Dragon Eye Morrison i njegov neprijatelj Lightening Buddha. Prvog je kao dijete pukla struja sa dalekovoda i poremetila mu dio mozga za suzbijanje agresivnosti zbog cega je bio podvrgnut sok-terapijama koje bas i nisu bile uspjesne. Jedini izlaz mu je GITARA! Drugi je elektricar i zeli izazvati Dragon Eye Morrisona na dvoboj.

Hmm. film nije trash u smislu da ga je napravio no-name redatelj i da je dobar samo zato sto je jeftin i ima lose glumce... Naprotiv, ovaj film uziva jedan status Pulp Fictiona, odlicni glumci (makar su samo 2 :cheers: ), bolesna muzika koju je napravio redateljev bend (psihodelicni punk), sam naziv i ideja filma, nacin snimanja koji podsijeca kao da citate mangu itd.
    Ako ste gledali neki nastavak Tetsua onda cete znati o cemu pricam.
    Jedan od boljih filmova koje sam imao priliku gledati u zadnje vrijeme, i ako ga nekako mozete nabaviti svakako preporucam!
    Ovaj film ce vam ili biti kvlt ili ce te mislit da je sranje. nema sredine :D
    sajt sa jos informacija:
    http://www.anzwers.org/free/dragon80000v/index.html

2. Ares

Ares Gost

3. Nechrarh

Nechrarh Gost

4. Ares

Ares Gost

Zakooon zar ne, a onda se ti misli tko radi bolesne horror-trilere!!

Ameri ili Japosi, samo što ameri više briju na efekte Japosi više briju na napetost i priču!

Podijelite ovu stranicu