1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Ekshn Horz!

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od abominacije, 3. Studeni 2006..

1. abominacije

abominacije (/:=D

aigh aight...
    spill it out... kad ste bili mali sto posto ste gledali neke low budget high bullshit akcijske filmove te su vam se likovi poput michaela dudikoffa iz americhkog ninje sto posto urezali u rezhnjeve... heh, sad... navedite svog najdrazheg i koji njegov film ste izlizali u starom vhs playeru... :mrgreen:
    naravno, skoro sam zaboravio chuck norrisa u ulozi komandosa braddocka gdje ubija vijetnamce one man army style...
    (napadne patrolu od 12 vojnika... svakom, ali bash svakom slomi vrat... :evil: )
    now thats what i call an action hero!

2. kalthir

kalthir woof woof

Die Hard. Bruce Willis, naravno. Ali sam patio od anksioznosti, jer je u prvom djelu bio bez cipela, pa nije mogao nesmetano ubijati 'zločice'. U drugom je isto bilo nešto takvog što mi je pokvarilo uživanje u filmu. Treći nisam gleao.

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

American Fighter II (ninja kod nas)
    Kazeta je doslovno izlizana na svim scenama borbe. Favoriti: borba na plaži i ona u bircu kad se Dudikoff bori u uniformi.

4. DsAg

DsAg Novi Član

Doberman. Francuski film koji pokušava pokazati opake i cool kriminalce ali je mene uspio samo nasmijati...

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja sam gledao samo high budget akcijske filmove :tired: Rambo rules :spank:

6. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

naj pozitivci,naj negativci,naj ovaj,naj onaj,zakaj otvarate 100 istih tema???
    Ne kužim :whistle:
    No ajd dobro-Od Franka Sinatre do današnjeg obješenog Švarca....kaj da velim drugo
    Legende na platnu!!!!!

7. abominacije

abominacije (/:=D

naj pozitivci,naj negativci,naj ovaj,naj onaj,zakaj otvarate 100 istih tema???
    Ne kužim :nice: *snip*

10 golda po otvorenom topicu :knife: still you dont get it? ITS ABOUT TEH MONEY DUDE! IT ALWAYS WAS! NOBODY WILL TAKE DOROTHY FROM ME MAN, NO-BODY, EVAH!!

8. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

THE ONE AND ONLY CHUCK NORRIS

:cool: :cool: :lol: :lol: :lol: :lol: :cocky: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

9. Midria

Midria Novi Član

ne znam ako se netko sjeca..onih triu ninđa klinci, sta su josh igrali basebal...to mi je ko klinki bilo legendarno.... :cocky:

onda powerrangersi :cool:

10. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Kod akcijskih heroja su mi najače spike koje bacaju u žaru borbe
    A: Ranjen si! Krvariš!
    B (ne primjećuje): Nemam vremena za krvarenje!

Ili recimo švarcneger zabije tipa čakijom za drvo i reče: "stick around" :nice: :nice: :kiss:

Podijelite ovu stranicu