1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Dungeons & Dragons; Zadar

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Edmond, 27. Studeni 2007..

1. Edmond

Edmond Novi Član

Evo, zapoceo sam temu jer me vec duze vrijeme muci nemogucnost pronalaska igraca za ovaj genijalni pen&paper rpg.
    Trazio sam po forumu, slicne teme nema, pa je otvaram.

Naime, pocetnik sam u D&D-u, bar onom na papiru, i zelio bih zamoliti sve forumase koji su iz Zadra, nek mi se jave na hotmail adresu (ensiger888@hotmail.com), pa ako je moguce, da zaigramo i bolje se upoznamo.

Znaci, svi vi Zadrani koji igrate D&D javite mi se, hitno je! :yeah:

p.s.
    Bilo bi pozeljno da vec otprije poznajete D&D, pa da me poducite, jer vjerujem da je originalni D&D daleko razlicitiji od onog racunalnog (igre tipa Baldur`s Gate, Neverwinter Nights, itd...)

p.s.s.
    Ako nekoga buni sto nema nasih dijalektickih znakova, krivite ovu tipkovnicu u Gradskoj knjiznici Zadar :omg:

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Evo, zapoceo sam temu jer me vec duze vrijeme muci nemogucnost pronalaska igraca za ovaj genijalni pen&paper rpg.
    ROFL :laugh:

No anyway, good luck. Nazalost mislim da nema nikog iz Zadra ovdje.

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ex, ajd odjeb u troskoku. pusti bar ovog nek bude entuzijastičan. podsjeća me malo na ty-a u total n00bish danima. sjecham se ko da je to bilo jucher...

hmmmm...ili chek...to JEST bilo jucher! O.O

:D

4. Edmond

Edmond Novi Član

Znači ovdje ima malo ljudi iz Zadra?

Stvarno šteta, no ne gubim optimizam, nađi ću ekipu makar morao raditi eksplicitne stvari :laugh:

5. Edmond

Edmond Novi Član

Sry ljudi na double postu, no svejedno ako nema ljudi iz Zadra ovdje, uputite me na neke druge stranice...

p.s.

LMInfo Forum sam probao, no iz nekog razloga, tamo nemogu aktivirati account...
    :tired:

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Neces nigdje nista bolje naci po pitanju online trazenja... Lminfo je proslost... Eydis je buducnost...

7. Edmond

Edmond Novi Član

O kvragu, pa gdje su ljudi iz Zadra?

Exxar kaže da ih nema puno, a još manje njih koji igraju D&D...koliko se sjećam, na LMInfou ih je bilo dosta

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Actually, mislim da tu na forumu nema nikog iz Zadra.

A od svih posjetitelja foruma, mislim da nas 10% roleplaya.

No, LMInfo (ili po novome, One2play) forum je vec zadnjih par godina jako na silaznoj putanji bio što se tiče non-mtg stvari, a sada se to samo zacementiralo njihovim prestankom prodaje roleplaying igara.

9. Edmond

Edmond Novi Član

materim...

no, jel znaš neki RPG forum?

bar neku stranicu na kojoj bi se mogao informirati?

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Od domaćih rpg foruma postoji josh jedino RPG Centar, no to je stara interna ekipa i k tome se sam na kompu igraju, a nit ima kog iz Zadra. Forum.hr ima rpg sekciju, no to je isto interna ekipica iz Zagreba. A cuj, ne kosta te nista da probas. Također mozes posjetiti siteove raznih fantasy/sf udruga, no nema niti jedna takva udruga južnije od Rijeke...

Actually, nisam nikada cuo za nikoga tko igra u Zadru. Imam nekolko frendova iz Zadra koji igraju, no oni studiraju tu u ZG i ovdje igraju, a ne doma.

11. Edmond

Edmond Novi Član

Ti si učlanjen na forumu Red Srebrnog Zmaja...vidio sam tvoj nick i sličan avatar tamo, pa jel' ima tamo što Zadrana i D&D igrača?

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

13. Edmond

Edmond Novi Član

Evo fala bogovima, našao sam jednog lika.
    Naći ćemo se u subotu u knjižnici s dvojicom njegovih frendova, pa da napokon počnemo s igrom.
    :great:

Sad u miru možete maknuti ovu temu, nema potrebe za njom.
    :cool:

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

aaaaaaaaaand the crowd goes wiiiiiiiiiiiiiild!!1 :great:

:D

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Aj bash super :great:

Kako si ih nasho?

I neka tema ostane, ko zna možda se ovdje pojavi još neko iz Zadra...

16. Edmond

Edmond Novi Član

Saznao sam da jedan lik iz prijateljevog razreda igra D&D, pa sam ga pitao i voila!
    rekao je da trenutačno nema ekipu jer su neki stariji likovi s kojima igra na faksu, pa me je primio.

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Znao sam da nema nikog sa svih ovih foruma u Zadru :belj:

18. Gelender Brunhilda

Gelender Brunhilda Velika vladarica krastavcodlakova

Pozovi ih na forum pa će biti :tired:!

19. Sherpa

Sherpa Legenda

Pozovi ih na forum, pisi pricu koji igrate, pitaj za savijete od ljudi koji dulje igraju (dobit ces i u to budi siguran). Neka ovaj topic stoji, tko zna... mozda ti puno pomogne, mozda nimalo no nista te ne kosta :love:

20. Seeker

Seeker semi-retired

inace jedan savjet za gejming u manjim mjestima- okupi svoje frendove, sigurno znas barem dvojcu-trojcu koji igraju rpg na kompu, copite si pravila sa neta, ili prilagodite pravila iz igre sa kompa i improvizirajte, malo po malu skupljajte nove igrace. tako sam ja poceo iako zivim uokolici zg-a

Podijelite ovu stranicu